Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Жалоба на сектанта Nukleon

Він більше 5 років на форумі
Зрозумів
І завжди така ситуація відбувається в нього?
Повідомлення об'єднано автоматично:

просто мені його шкода стало. І я подумав якщо б він підкріпив свої слова пруфом, тоцей доказ би виправдав його розбіжності в висловлюваннях та спростував їх значення- через проблеми з психікою відповідача. І можливо би скаргу було би відкликано...)
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Зрозумів
І завжди така ситуація відбувається в нього?
Повідомлення об'єднано автоматично:

просто мені його шкода стало. І я подумав якщо б він підкріпив свої слова пруфом, тоцей доказ би виправдав його розбіжності в висловлюваннях та спростував їх значення- через проблеми з психікою відповідача. І можливо би скаргу було би відкликано...)
А Ти недавно на форумі, так ?
 
А Ти недавно на форумі, так ?
Про форум знаю давно,аккаунт був в мене до зносу минулої секти (3,5 рочків акаунту було)... Але спілкувався на форумі тоді я мало, читав цікаві статі по виготовленню ПАВ, експериментував тихенько... Але коли відбулось переродження Секти, мені стало цікаво бути причасним... Так що, так- на форумі я новачок, і людей поки що не знаю)
 
Тоді і відношення до нього як до пізд○болу було б змінено на інше?)
На яке? У нас туь хіба клуб любителів макраме? Якщо він пиздить, то від наявності хоч 10 довідок це правдою не стане. В черговий раз повторюю, ресурс з продажу ПАВ це не дитячий садок де живуть рожеві поні, які серуть рожевим лайном. Чи ви думаєте що наприклвд якщо він на вулиці комусь скаже "йди нахуй, ебаний долбоеб" а потім почне доставати свою довідку-він не получив би пизди? Получив би, і пішов собі разом зі своєю довідкою.
 
На яке? У нас туь хіба клуб любителів макраме? Якщо він пиздить, то від наявності хоч 10 довідок це правдою не стане. В черговий раз повторюю, ресурс з продажу ПАВ це не дитячий садок де живуть рожеві поні, які серуть рожевим лайном. Чи ви думаєте що наприклвд якщо він на вулиці комусь скаже "йди нахуй, ебаний долбоеб" а потім почне доставати свою довідку-він не получив би пизди? Получив би, і пішов собі разом зі своєю довідкою.
Це так, справка не для того щоб розв'язати йому руки і дозволити розповідати що завгодно в міру його уяви і невихованості. Справеа тут для Вас шановні, щоб ви не витрачали час на марні діалоги з людиною в пориві щось йому та ще комусь довести, а мали змогу прикріпити його повідомлення з пруфом в перепалці і зам'яти, поставити на ігнор непотрібний барагоз (звісно якщо вам не в кайф його продовжувати) натиснути на паузу, так би мовити закинути цей спір в "палату з м'якою обшивкою" де він побуянить але нікому (включаючи себе) не нанесе шкоди та заспокоїться. Так цей форум не дит-сад, і не середня школа де обзрази і бул це спосіб самосутвердитись. Це життя- порядок в хаосі та навпаки і так далі.
Але проявляти зваженість важливо навіть в конфліктних ситуаціях.
Це мої міркування, Можете взяти до уваги якщо є бажання)
 
Про форум знаю давно,аккаунт був в мене до зносу минулої секти (3,5 рочків акаунту було)... Але спілкувався на форумі тоді я мало, читав цікаві статі по виготовленню ПАВ, експериментував тихенько... Але коли відбулось переродження Секти, мені стало цікаво бути причасним... Так що, так- на форумі я новачок, і людей поки що не знаю)
Також читав більше, ніж писав, було що почитати до зносу
 
  • Вподобайка
Реакції: AnthonyFisher

    AnthonyFisher

    Балів: 5
    Та ще буде, новий початок- нові знання
Також читав більше, ніж писав, було що почитати до зносу
Це точно, чекаємо на поповнення бібліотеки Форуму, вважаю що чекати доведеться не так довго, і для нас з Тобою швидко наберется матеріал для проведення часу за його вивченням)
 
  • Вподобайка
Реакції: HappyNow

    HappyNow

    Балів: 5
    Да, було що почитати
Це так, справка не для того щоб розв'язати йому руки і дозволити розповідати що завгодно в міру його уяви і невихованості. Справеа тут для Вас шановні, щоб ви не витрачали час на марні діалоги з людиною в пориві щось йому та ще комусь довести, а мали змогу прикріпити його повідомлення з пруфом в перепалці і зам'яти, поставити на ігнор непотрібний барагоз (звісно якщо вам не в кайф його продовжувати) натиснути на паузу, так би мовити закинути цей спір в "палату з м'якою обшивкою" де він побуянить але нікому (включаючи себе) не нанесе шкоди та заспокоїться. Так цей форум не дит-сад, і не середня школа де обзрази і бул це спосіб самосутвердитись. Це життя- порядок в хаосі та навпаки і так далі.
Але проявляти зваженість важливо навіть в конфліктних ситуаціях.
Це мої міркування, Можете взяти до уваги якщо є бажання)
Так тут і немає цілі комусь щось доводити. Тільки порушення - покарання. Взагалі створюючи скаргу, я не думав що це буде таке море дискусій.
Так палата з м'якою обшивкою це і є бан)
Просто зараз дивлячись на деякі коментарі(не ваші) в мене складається враження що я у соц службі знаходжуся, а не на ресурсі де продають зброю, пав, послуги спортіків з каліцтв та тд. Не на ресурсі де блогеру за пиздабольство нахуярили ебучку на камеру, і не на форумі де у свій час продавали послуги з псування майна кривдників.
Повідомлення об'єднано автоматично:

просто мені його шкода стало. І я подумав якщо б він підкріпив свої слова пруфом, тоцей доказ би виправдав його розбіжності в висловлюваннях та спростував їх значення- через проблеми з психікою відповідача. І можливо би скаргу було би відкликано...)
Наскільки я пам'ятаю то в правилах немає винятків ані для продавців, ветеранів, пенсіонерів, військових, інвалідів та будь яких інших верств населення. А отже правила одні для всіх. Я ж уже казав, якщо хтось не тягне соціум, то ізолюють ЙОГО, а не увесь соціум буде підлаштовуватися під людину яка несе негатив.
 
Так тут і немає цілі комусь щось доводити. Тільки порушення - покарання. Взагалі створюючи скаргу, я не думав що це буде таке море дискусій.
Так палата з м'якою обшивкою це і є бан)
Просто зараз дивлячись на деякі коментарі(не ваші) в мене складається враження що я у соц службі знаходжуся, а не на ресурсі де продають зброю, пав, послуги спортіків з каліцтв та тд. Не на ресурсі де блогеру за пиздабольство нахуярили ебучку на камеру, і не на форумі де у свій час продавали послуги з псування майна кривдників.
Повідомлення об'єднано автоматично:
Так тут і немає цілі комусь щось доводити. Тільки порушення - покарання. Взагалі створюючи скаргу, я не думав що це буде таке море дискусій.
Так палата з м'якою обшивкою це і є бан)
Просто зараз дивлячись на деякі коментарі(не ваші) в мене складається враження що я у соц службі знаходжуся, а не на ресурсі де продають зброю, пав, послуги спортіків з каліцтв та тд. Не на ресурсі де блогеру за пиздабольство нахуярили ебучку на камеру, і не на форумі де у свій час продавали послуги з псування майна кривдників.
Повідомлення об'єднано автоматично:
Справедливо, адже скарга то одне, а якщо нарветься на зал*пу до людей які його вирахують та помнуть то зовсім інше.
То не дуже приємний статус, в такому випадку, як спасіння... І о так) Палата- це бан. Пруф зі справкою- статус, а дискуссія в темі це як дія препарату на мозок паціента😉
 
А вот доказательства что я покупаю меф. И это не все переписки. Только те которые сохранились и которые я не удалил (обычно я все удаляю из телеграма). И кто тут пиздит?
Nukleon Богатый буратино. Нахуя ты его валишь в таких количествах если он тебя не прёт по твоим словам. Я честно говоря в ахуе .
 
Справедливо, адже скарга то одне, а якщо нарветься на зал*пу до людей які його вирахують та помнуть то зовсім інше.
То не дуже приємний статус, в такому випадку, як спасіння... І о так) Палата- це бан.

Пруф зі справкою- статус,

а дискуссія в темі це як дія препарату на мозок паціента😉
 
Опять пиздишь.. ты вообще правду говоришь, когда нибудь.?
С чего ты взял что я пизжу?
Повідомлення об'єднано автоматично:

У человека биполярка,психическое расстройство.
Какая биополярка, у меня шиза
Повідомлення об'єднано автоматично:

У человека биполярка,психическое расстройство.
Он опять наврал что я наврал
 
Оце вам двом нєхуй дєлать))

Я думав тут шось серйозне 😂
 
ебать тебе что скучно жить
у нас типи жалобу на кидок оформляют не так хорошо как ти оформил жалобу на пиздабольство? наркомана
 
ебать тебе что скучно жить
А хули мне?)
Я накурился и нахуярил. У меня свой фетиш на такие штуки, я по той же причине модером был в чатах секты. Люблю заслуженно кикать неадекватов с социума Секты.

у нас типи жалобу на кидок оформляют не так хорошо как ти оформил жалобу на пиздабольство? наркомана
Ну кто им доктор что они берут без гарантов и даже не знают правил подачи жалоб, при этом требуя от форума содействия.
 
Так мы тебя феминизируем. Хочешь я тебе гормонов куплю? Староват ты конечно для переката, но думаю женские гормоны + мефедрон сделают свое дело.

Так мы тебя феминизируем. Хочешь я тебе гормонов куплю? Староват ты конечно для переката, но думаю женские гормоны + мефедрон сделают свое дело .
 
Суть жалобы: обвинение в пиздабольстве
Ответчик: Nukleon
Доказательства прикрепляю ниже:
Общаясь с одной сектанткой в темеПереглянути вкладення 7589
Я получаю предьяву о моем пиздеже
Переглянути вкладення 7592
хотя при написании своего смс я руководствовался фактами, ибо не раз писал под его такими смс до вайпа на форуме.
После моего предложения ответить за свои слова после моего подкрепления фактами, сектант сливается.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
А так же более не использует подобные формулировки.
А вот собственно и парочка примеров с прошлой лабы, которые он считает моим пиздежом
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Переглянути вкладення 7598
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Ну и вишенка на торте
Зарабатывает
соц. пособие он, и пизжу получается я
Переглянути вкладення 7603
UPD
По ходу жалобы добавились новые пруфы "не пиздежа" сектанта, но уже касательно проб.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
UPD.Так же создав тему про меня(на здоровье!) снова обвиняет меня во вранье, снова без пруфов и тд. На что получает закономерный ответ с пруфами и тд. Так же следуют обвинения меня в агрессии, снова без пруфов, при том что несколькими смс ранее сам Nukleon шлет нахуй сектанта и дазывает его ебаным долбоебом


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
это плохо
 
Назад
Зверху Знизу