Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Відгуки

Мені не потрібно ні пз, ні грошей, сприймайте це просто як відгук. Але максимально не рекомендую брати шш в Борисполі. На ваш страх і ризик.
Ще писав про ситуацію саппорту, але він навіть не звернув увагу на повідомлення.
Тож бережіть ваш час і гроші❤️

Люблю всіх, МиР вам!
Списався з головним адміністратором і після невеличкої бесіди все ж прибрали Бориспіль з продажів. Хоча він так само як оператор спершу просто скинув мені пз в тому ж Борисполі замість того щоб вникнути в ситуацію.
Адмін спитав за пз десь в іншому місці, але я відмовився так як вже змирився з ситуацією і не маю бажання нікуди їхати.
Тому можу сказати що оператор - низького рівню і йому на вас начхати, діє за методичкою, саппорт - молодчинка, спробувала підказати що і як зробити, а адмін лише після бесіди зрозумів і вник в питання, без якихось нервів, проблем чи подібного(людина адекватна і за якихось ситуацій точно допоможе/розбереться якщо достукатися)

Всіх люблю, МиР 🙏
 
Del
Повідомлення об'єднано автоматично:

Списався з головним адміністратором і після невеличкої бесіди все ж прибрали Бориспіль з продажів. Хоча він так само як оператор спершу просто скинув мені пз в тому ж Борисполі замість того щоб вникнути в ситуацію.
Адмін спитав за пз десь в іншому місці, але я відмовився так як вже змирився з ситуацією і не маю бажання нікуди їхати.
Тому можу сказати що оператор - низького рівню і йому на вас начхати, діє за методичкою, саппорт - молодчинка, спробувала підказати що і як зробити, а адмін лише після бесіди зрозумів і вник в питання, без якихось нервів, проблем чи подібного(людина адекватна і за якихось ситуацій точно допоможе/розбереться якщо достукатися)

Всіх люблю, МиР 🙏
жаль что не захотели пз брать(
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Del
Повідомлення об'єднано автоматично:


жаль что не захотели пз брать(
Мені адмін сказав що як будуть клади в місті то зможу написати йому, видасть
Якось немає бажання їхати в Київ просто щоб покурити на день

Але як знову Бориспіль буде в роботі, якраз можна буде вже відписати відгук або навіть тріп репорт, сподіваюся, позитивного характеру 😁

Та і загалом мати шоп поруч це чудово, не завжди є час або можливість кудись їхати чи користуватися послугами пошти 🤷‍♂️
 
Мені адмін сказав що як будуть клади в місті то зможу написати йому, видасть
Якось немає бажання їхати в Київ просто щоб покурити на день

Але як знову Бориспіль буде в роботі, якраз можна буде вже відписати відгук або навіть тріп репорт, сподіваюся, позитивного характеру 😁

Та і загалом мати шоп поруч це чудово, не завжди є час або можливість кудись їхати чи користуватися послугами пошти 🤷‍♂️
Доброй ночи.
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Benetton , продает на Мини Опт Киев Клад , АМФ Тип Топа ... (
 
Benetton , продает на Мини Опт Киев Клад , АМФ Тип Топа ... (
Ничего не поняла)))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Benetton , продает на Мини Опт Киев Клад , АМФ Тип Топа ... (
п почему не тип топ Бенеттона?)
 
IMG_9563.jpeg

Брал шиху в Киеве, качество хорошее, но много веток было 🫠
Клады збс 💪🏻
 
Ничего не поняла)))
Повідомлення об'єднано автоматично:


п почему не тип топ Бенеттона?)
Ну или так , просто если бы Тип Топ ваш продавал-бы , у вас был-бы Мини Опт не 20 грамм а 50 грамм как раньше ( кажется так ...
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну или так , просто если бы Тип Топ ваш продавал-бы , у вас был-бы Мини Опт не 20 грамм а 50 грамм как раньше ( кажется так ...
Вот к примеру , Ок не Кладом в Киеве Почтой можно 50 грамм АМФ Взять ?
 
Переглянути вкладення 21665

Брал шиху в Киеве, качество хорошее, но много веток было 🫠
Клады збс 💪🏻
Сам то за отзыв
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну или так , просто если бы Тип Топ ваш продавал-бы , у вас был-бы Мини Опт не 20 грамм а 50 грамм как раньше ( кажется так ...
Повідомлення об'єднано автоматично:


Вот к примеру , Ок не Кладом в Киеве Почтой можно 50 грамм АМФ Взять ?
Думаю, что можно я чисто по форуму за товар не в курсе .
Повідомлення об'єднано автоматично:

Сам то за отзыв
Повідомлення об'єднано автоматично:


Думаю, что можно я чисто по форуму за товар не в курсе .
Benetton.biz тут оптовики и админ
 
и вот вам мои пять копеек!!!! бенеттон довольно таки респектабельный шоп не первый день на рынке ПАВ и всегда на высоте! по качеству товара это всегда 1 сорт не высший (хотя по не которым позициям могу и не знать)) но точно не второй или третий, всегда стабильное Заебись!!!! так по команде шопа -Опер очень легкий в общении человек старается что бы покупатель остался доволен!!! (у меня бывали нюансы при отправках не вина шопа а траблы с НП и можно было бы проехать на похуях ведь беня как бы не причем А- НЕТ!!!)) Опер вник в мое разбитое сердце)) и все решилось в мою пользу!!!!!!суппорт- богиня! ,душка! и просто красавица Что еще добавить Бенеттон -старая школа где все еще борятся за репутацию что давно стало редкостью!!! буду всегда рекомендовать беню как один из лучших шопов
 
ezgif-com-gif-maker-3.gif

и вот вам мои пять копеек!!!! бенеттон довольно таки респектабельный шоп не первый день на рынке ПАВ и всегда на высоте! по качеству товара это всегда 1 сорт не высший (хотя по не которым позициям могу и не знать)) но точно не второй или третий, всегда стабильное Заебись!!!! так по команде шопа -Опер очень легкий в общении человек старается что бы покупатель остался доволен!!! (у меня бывали нюансы при отправках не вина шопа а траблы с НП и можно было бы проехать на похуях ведь беня как бы не причем А- НЕТ!!!)) Опер вник в мое разбитое сердце)) и все решилось в мою пользу!!!!!!суппорт- богиня! ,душка! и просто красавица Что еще добавить Бенеттон -старая школа где все еще борятся за репутацию что давно стало редкостью!!! буду всегда рекомендовать беню как один из лучших шопов
Лакй
 
  • Love
Реакції: Zevs
Хочу отметить, что монтаж такого уровня на несколько порядков качественней, чем тот, который нам показывают в 5й части трансформеров. как издевательство над профессией.
ИМХО

сорри 😬за офтоп.
 
  • Love
Реакції: Zevs
Доброго всем) заказываю меф и амф проблема в том что может рандомно выбивать вообще не тот район где заказываешь 2 проблема свежесть клада кое как где не давно а где еще с начала весна пример скинул, качество Мефа амфа хорошие координаты и фото качественная оплата быстрая
 

Вкладення

  • IMG_1121.jpeg
    IMG_1121.jpeg
    448.6 КБ · Перегляди: 10

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу