Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы

До кінця тижня точно поремонтують.
Ладно, поїхав на базу спати. Сенсу чекати «0»
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну да, час времени разрыв чтобы ответить всем по очереди.
Я ничего не думаю, я тебе говорю один из выходов в этой ситуации, написать оперу и ждать пока он откроет тебе картинку.
Насчёт фоток, они будут когда починят хостинг очевидно, а когда это будет никто не знает, потому что обещали починить ещё вчера.
Треба думати шо ти радиш. Тиж топ із топов.
А радиш елементарні речі. Очевидні
 
Останнє редагування:
Хостинг фотографий не работает, оператору напиши, он вручную откроет
Так вам і треба. Це карма за те що найобуєте чесних нарчіпетов
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хостинг фотографий не работает, оператору напиши, он вручную откроет
Так вам і треба. Це карма за те що найобуєте чесних нарчіпетов
І парите персикового кольору амф замість білого як намальовано на картинці вітрини
IMG_6782.jpeg
 
Останнє редагування:
Оператор @tiptop_account скинув фото. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене.
Кладу нема.
Оператор швирнув на замовлення. Коли будуть фото на сайті а не пусті тайники?
IMG_6783.jpegIMG_6784.jpeg
 
Оператор @tiptop_account скинув фото. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене.
Кладу нема.
Оператор швирнув на замовлення. Коли будуть фото на сайті а не пусті тайники?
Переглянути вкладення 47880Переглянути вкладення 47881
Как-то не айс
 
Upd. Респект саппортам❤️
 
Останнє редагування:
Замовляю перший раз. Через сайт. Вибрав, оплата пройшла, а фотку кладу в історії замовлень ніяк не побачити бо не працює посилання. Написав оператору, так той мовчить. Не розумію
не пиши по многу смс, все одним смс написал и жди)
 
Останнє редагування:

Вкладення

  • IMG_6797.jpeg
    IMG_6797.jpeg
    66.9 КБ · Перегляди: 10
Чого ти взагалі влазиш в мою розмову з адміном цієі гілки?
с каким админом?) ты сам с собой тут разве что разговариваешь, кобила с возу бабе легче, продолжай свой монолог
 
Оператор-швира знову @tiptop_account скинув фото старих кладів. Я туди не поїду. Там нічого не буде. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене. Дайте свіжі фото свіжих кладів. Поремонтуйте сайт і я чекаю фото до замовлення на сайті

Шо пішло не так? Чого нормальний барига почав швиряти?
Почнуть всі писати і що тоді?
 

Вкладення

  • IMG_6798.jpeg
    IMG_6798.jpeg
    2.1 MБ · Перегляди: 16
Оператор-швира знову @tiptop_account скинув фото старих кладів. Я туди не поїду. Там нічого не буде. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене. Дайте свіжі фото свіжих кладів. Поремонтуйте сайт і я чекаю фото до замовлення на сайті

Шо пішло не так? Чого нормальний барига почав швиряти?
Почнуть всі писати і що тоді?
угараешь?
 
Так вам і треба. Це карма за те що найобуєте чесних нарчіпетов
Повідомлення об'єднано автоматично:


Так вам і треба. Це карма за те що найобуєте чесних нарчіпетов
І парите персикового кольору амф замість білого як намальовано на картинці вітрини
Переглянути вкладення 47872
Заказал 3 г на такси. Приехало тоже вот это, такой цвет. Ответ опера, что посуши на блюдце. Но он пластилиновый так и остался. 1500 грн в дно. Жесть
 
Оператор-швира знову @tiptop_account скинув фото старих кладів. Я туди не поїду. Там нічого не буде. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене. Дайте свіжі фото свіжих кладів. Поремонтуйте сайт і я чекаю фото до замовлення на сайті

Шо пішло не так? Чого нормальний барига почав швиряти?
Почнуть всі писати і що тоді?
У тебя уже "не было" клада , которое по факту было и лежало на твоих же фото
Повідомлення об'єднано автоматично:

Заказал 3 г на такси. Приехало тоже вот это, такой цвет. Ответ опера, что посуши на блюдце. Но он пластилиновый так и остался. 1500 грн в дно. Жесть
Скоро будет и белый амф, так говорит администратор
 
Прикольний нік😂
Та нє. Розраховував на баригу а він підвів сьогодні. ☹️
Повідомлення об'єднано автоматично:

У тебя уже "не было" клада , которое по факту было и лежало на твоих же фото
Повідомлення об'єднано автоматично:


Скоро будет и белый амф, так говорит администратор
Не хочу коментувати.
Забагато моїх повідомлень.
Барижня істопртілась, шо тут ще скажеш

Ще і я винний що в них хостинг зламався. Чорна полоса у бариги. Походу до хостера приїхав підрозділ копів «Альфа» і всі ебалом в пол, руки за спину.
IMG_6809.jpeg
 
Останнє редагування:
Бро бывают у всех черные полосы и ньюаннсы, магаз вопросы решает если что, на минуточку, всегда! Качество как я понял скоро будет норм уже
 
Прикольний нік😂
Та нє. Розраховував на баригу а він підвів сьогодні. ☹️
Повідомлення об'єднано автоматично:


Не хочу коментувати.
Забагато моїх повідомлень.
Барижня істопртілась, шо тут ще скажеш

Ще і я винний що в них хостинг зламався. Чорна полоса у бариги. Походу до хостера приїхав підрозділ копів «Альфа» і всі ебалом в пол, руки за спину.
Переглянути вкладення 47977
Уже уже работает, а то ты я смотрю радуешься больше всех 🤣
 
Upd. Респект саппортам❤️
Коротше, шановні сектанти. Сьогодні склалась неприємна ситуація після покупки кладу. Кладмен наплужив, я вважаю.
Пан taiga увірвався моментально у конект зі мною, та вирішив проблему, дуже швидко!
Клад забрав. Мефедрон бомба-пушка, дуже файної якості, саме тому купую скарби Мефу у своєму місті ТІЛЬКИ у TIP-TOP
 
Оператор-швира знову @tiptop_account скинув фото старих кладів. Я туди не поїду. Там нічого не буде. Видно що зроблено весною. Опавшого листя нема, листя зелене. Дайте свіжі фото свіжих кладів. Поремонтуйте сайт і я чекаю фото до замовлення на сайті

Шо пішло не так? Чого нормальний барига почав швиряти?
Почнуть всі писати і що тоді?
Ох ты ж и уебанище пиздливое, фусука
 
Назад
Зверху Знизу