Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы

Хммм, ну тогда не знаю. Брал на разных р-н Киева единички. И мне розовый пластилин попадался. Как у штриха с 10-кой, то что выше писал.
Мне только на днях 1 раз бежевый полупластилин попался
 
Йосип драний! Брат близнюк), такий же персиковий колір і пахне не ізопропіловим спиртом. Взагалі ніколи не пахнув так амф. Такий запах має альфа пвп імхо
Навіть не уявляю, скільки той, хто буде це вживати, потім лікуватиметься в найближчій перспективі. Там же близько 40% того, що потрібно було відфільтрувати — органіка, а цим будуть займатись чиїсь нирки/печінка.
Раджу зробити дві кристалізації: спочатку у воді, бо це полярна речовина, а потім у спирті.
Доречі, на сайті тіп топ написано що амф преміум чи топ якість?
Донедавна був білим або з відтінком жовтого.
На фото амф від тіп-гоп після перекристалізаціі в мед спирті (застпав у спирт з аптеки, розмішав, в холодильник на 15 хв, потім у морозилку на 15 хв і кожні 3 хв мішати коли в морозилці). Тупо ніч не міг заснути. Вихобачувало на максімалкє). Коли його картой розтираєш, він як сніг хрустить.
І чому я ще 10 років не почав так робити з амфом? «Промив» потім перекристалізація і пре краще ніж амф що я брав у @psyhoman чи як його там звати (разів з десять). І ті всі розмови про преміу якість я на хую вертів. ібо великий магаз працює великими партіями товару (500 кг на місяць чи 10500кг/міс) ну і якість стабільна. Пох шо він жовтий. Зробив перекристалізацію і заєбісь. Але бажано щоб руки не з сраки росли.
Just think about it man.
Якось взяв якусь єбалу (якийсь порошок з класу фенілетиламінів та амфетамінових похідних бо постійно амф юзаю, ну щоб не мішати різні класи препаратів потипу як різних виробників коньяку там, чи пиво, щоб голова не бобо на ранок) так мене від неї на тиждень пропаяло). Ходив без настрою.
Хомяк зїв цієї єбали в порошку 0,3 г і взаґалі 0 (ноль). Памятаю що коштує чи 25 чи 35$ за гешку і пиздять що єйфоія більше ніж стім, правда що в носу пече бо ph 8,5 (хімічний опік з нікрозом мяких тканин і ти аносмік (ніхуя носом не чуєш)).
 

Вкладення

  • IMG_6717.jpeg
    IMG_6717.jpeg
    644.8 КБ · Перегляди: 11
Останнє редагування:
🫱🏽‍🫲🏼 нормас. Зручно.
Але я вже в себе видалив.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Пользуюсь магазином год! Могу смело сказать, что это лучший магаз в Киеве.. Проблем никогда не было, как по кладам, так и по качеству! Все ТИП-ТОП👍

Піздіш. Покажи стату з кабінета. Скільки замовлень. Посиди, помалюй в пеінті
 
Психологія терпіли, я би або арбітраж відкрив або вимагав повернення коштів або нормального товару ще раз відправити. І мені відправляли, уже були такі випадки
точно. Відправ відео розпаковки посилки-матрьошкі. І всьо. Дєло в шляпє)
Напишеш потім сюди як всьо прошло і скріни виклади.
Хай щастить 🍀
 
Мне только на днях 1 раз бежевый полупластилин попался
Думаю топ менеджери магазу щось з кладменом зроблять бо він іх підставляє коли міняє якісний амф від тіптоп на неякісний амф (умовно - болт).
І потім постійні клієнти, які звикли робити великі стежки, нюхають болт)
 
Думаю топ менеджери магазу щось з кладменом зроблять бо він іх підставляє коли міняє якісний амф від тіптоп на неякісний амф (умовно - болт).
І потім постійні клієнти, які звикли робити великі стежки, нюхають болт)
Чей болт)?
 
Дружбы народов тоже розовый пластилин
 
Замовляю перший раз. Через сайт. Вибрав, оплата пройшла, а фотку кладу в історії замовлень ніяк не побачити бо не працює посилання. Написав оператору, так той мовчить. Не розумію
 
Замовляю перший раз. Через сайт. Вибрав, оплата пройшла, а фотку кладу в історії замовлень ніяк не побачити бо не працює посилання. Написав оператору, так той мовчить. Не розумію
Он отвечает всем по очереди
 
Зробив замовлення. Не перший раз замовляю. Фото на сторінці замовлення нема. Бита ссилка

IMG_6777.png
IMG_6778.jpeg
 
Он отвечает всем по очереди
Зазвичай відповідає напротязі години а не почерзі
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хостинг фотографий не работает, оператору напиши, он вручную откроет
Ти думаєш я не писав? Нехай шось адмін цієі гілки чи офіційний представник тіп топ напише коли будуть фотки
 
Зазвичай відповідає напротязі години а не почерзі
Повідомлення об'єднано автоматично:


Ти думаєш я не писав? Нехай шось адмін цієі гілки чи офіційний представник тіп топ напише коли будуть фотки
Ну да, час времени разрыв чтобы ответить всем по очереди.
Я ничего не думаю, я тебе говорю один из выходов в этой ситуации, написать оперу и ждать пока он откроет тебе картинку.
Насчёт фоток, они будут когда починят хостинг очевидно, а когда это будет никто не знает, потому что обещали починить ещё вчера.
 
Назад
Зверху Знизу