Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы

Сектанты!! Свершилось!! Я нашел клад с ебучим мефом!!!
Опер после не находа и пз(тот который я тоже не нашел) по моей просьбе дал мне скидку на данный товар, у меня было 8 покупок только с новой телеги.
Дал клад отличный, если не пиздеть про то что метка перед площадкой. Но я хочу отметить куру который кладет клад и пишет #прикоп або лежить. Это ценный кадр не только для меня но и для шопа. Потому что его клады я нахожу без б
 
Сектанты!! Свершилось!! Я нашел клад с ебучим мефом!!!
Опер после не находа и пз(тот который я тоже не нашел) по моей просьбе дал мне скидку на данный товар, у меня было 8 покупок только с новой телеги.
Дал клад отличный, если не пиздеть про то что метка перед площадкой. Но я хочу отметить куру который кладет клад и пишет #прикоп або лежить. Это ценный кадр не только для меня но и для шопа. Потому что его клады я нахожу без б
А ти складаєш свою «карту скарбів»?
IMG_6662.jpegБіля того місця, де стоїть позначка у вигляді сердечка, випадково знайшов скарб з амф. Як би ви вчинили на моєму місці?
Той ліс почали переривати через прокладання магістралі (можливо, газ чи інтернет). Локація біля Бучі, поруч із МРЕО. Вже не вийде туди вибратись для незабутніх пригод. Як @Tip Top
думаєш, марафон на цьому завершено, чи ще скарби зявляться на цій локаціі
 

Вкладення

  • IMG_6662.jpeg
    IMG_6662.jpeg
    631.8 КБ · Перегляди: 6
А ти складаєш свою «карту скарбів»?
Переглянути вкладення 47377Біля того місця, де стоїть позначка у вигляді сердечка, випадково знайшов скарб з амф. Як би ви вчинили на моєму місці?
Той ліс почали переривати через прокладання магістралі (можливо, газ чи інтернет). Локація біля Бучі, поруч із МРЕО. Вже не вийде туди вибратись для незабутніх пригод. Як @Tip Top
думаєш, марафон на цьому завершено, чи ще скарби зявляться на цій локаціі
Я беру для досуга, и по сезону. Как правило лето и зима.

Советую спрыгивать с системы😂
 
ой вей... бро накинув тобі репу в якості моральної підтримки. бо я через 1 граміну ось такого засумував конкретно. і думаю шо якби я купував десятку, розраховуючи отримати звичний, робочий тіптопівський біленький фен, а натомість отримав би десятку пластиліну, то мабуть був би в глибоченному розпачі і зневірі.

тримайся друже. все минає і це мине.
 

Пользуюсь магазином год! Могу смело сказать, что это лучший магаз в Киеве.. Проблем никогда не было, как по кладам, так и по качеству! Все ТИП-ТОП👍

 
ой вей... бро накинув тобі репу в якості моральної підтримки. бо я через 1 граміну ось такого засумував конкретно. і думаю шо якби я купував десятку, розраховуючи отримати звичний, робочий тіптопівський біленький фен, а натомість отримав би десятку пластиліну, то мабуть був би в глибоченному розпачі і зневірі.

тримайся друже. все минає і це мине.
Психологія терпіли, я би або арбітраж відкрив або вимагав повернення коштів або нормального товару ще раз відправити. І мені відправляли, уже були такі випадки
 
Психологія терпіли, я би або арбітраж відкрив або вимагав повернення коштів або нормального товару ще раз відправити. І мені відправляли, уже були такі випадки
У тебя психология чайки пиздабола 🤣
Причем во всех магазах))
 
Отправка оперативная, стелс шикарен, Д-мет великолепен! )
 

Вкладення

  • IMG_1333.jpeg
    IMG_1333.jpeg
    1.8 MБ · Перегляди: 23
  • IMG_1334.jpeg
    IMG_1334.jpeg
    1.8 MБ · Перегляди: 20
  • IMG_1335.jpeg
    IMG_1335.jpeg
    1.6 MБ · Перегляди: 22
  • IMG_1337.jpeg
    IMG_1337.jpeg
    976.1 КБ · Перегляди: 21
А вот и том самый классический мефедрон горячим кладом в касание (4-MMC из БК-4)

IMG_1360.jpeg
 
Назад
Зверху Знизу