Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы

Пз дали , надіюсь буде наход якщо не буде буде продовження відгуку
Не , знову не наход , но було темно , ніхуя не видно да і + клад міг просто впасти , сьодні зранку чекну
Кста лайк шопу дали пз на 0,5 більше і з сьогоднішньою закладкою , но його там не найшов ше зранку схожу подивлюсь може найду якщо не найду - буду просити пз
Бо клад я не пиздив да і тим більш це би був якись гнилий поступок від мене бо мені дали хороший пз накинул 0,5 за шо респет , а я б клад би забрав і писав би на лабс шо ненаход ну якось по конченом
Кста замітив таку річ що опер ночю не спить , а працює , чисто каменщик
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Спасибо Тип-топу
Забрал с касания грешку с касания без труда и усилий
Всё понравилось
Рекомендую
Стаф: 10 из 10
Клад: 10 из 10
Оператор: 10 из 10
Амф , лабораторного качества , без уходов и побочек самый раз для отдыха и работы!
РЕКОМЕНДУЮ


 

Спасибо вашему магазину. Брал 1г амф, хорошое качество, легко снял. Не кидалово!​

 
Мне фартит. Снял фен легко. Жжет сука в носу, но и прет, я вдвое продуктивнее работаю. Я муху только, что пальцами словил, настолько четки мои действия.
 
Меф + Был снят. Внутри камни , больше чем обычно , запах не такой ядерный как был раньше. Снял в 5-10 см от метки прикоп
 
Если найти не можете расширьте немного зону поиска.
 
Не , знову не наход , но було темно , ніхуя не видно да і + клад міг просто впасти , сьодні зранку чекну
Кста лайк шопу дали пз на 0,5 більше і з сьогоднішньою закладкою , но його там не найшов ше зранку схожу подивлюсь може найду якщо не найду - буду просити пз
Бо клад я не пиздив да і тим більш це би був якись гнилий поступок від мене бо мені дали хороший пз накинул 0,5 за шо респет , а я б клад би забрав і писав би на лабс шо ненаход ну якось по конченом
Кста замітив таку річ що опер ночю не спить , а працює , чисто каменщик
Короче дали пз , но там блок пост з військовими , короче хуй забереш , хожу шукаю і військовий такий - шо ти робиш )))
Взяв новий , знову ненаход (
 
Короче дали пз , но там блок пост з військовими , короче хуй забереш , хожу шукаю і військовий такий - шо ти робиш )))
Взяв новий , знову ненаход (
не мучай жопу, бери почтой
 
Вчера поехал за феном и снял. Что характерно, после дороги нас аж подкидывало.
 
не мучай жопу, бери почтой
Почтой дорого , почтой я беру через другий шоп , но жопу знатно напряг з цими йобаними не находами 5 підряд
Повідомлення об'єднано автоматично:

Мне кажется он сочиняет)
Не хуй там чувак я кажу як воно є , буває 10 підряд найдеш буває 5 не находів підряд , жопу ставлю шо не пиздів
 
Почтой дорого , почтой я беру через другий шоп , но жопу знатно напряг з цими йобаними не находами 5 підряд
как то неравноценно получается, по моему лучше синица в руке, чем журавль в небе
 
как то неравноценно получается, по моему лучше синица в руке, чем журавль в небе
Да того завтра таксу думаю в другому шопі заказати , там просто дешевше
Повідомлення об'єднано автоматично:

как то неравноценно получается, по моему лучше синица в руке, чем журавль в небе
Кста мені цю фразу адвокат сказав )))
 
Это я и есть, привет Миша
- , Не вгадав , но був би я під солями і ім'я правильне запаяв би жоско )))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Короче шо хочу сказати про шоп , в принципі норм , пз на новий клад не дали но я викупаю і так до цього давали , шопу ж тоже заробляти нада , а мінусувати бабки через ненаходи не вигідно , я сратись тоже не хочу , бо сам розумію що шоп нормальний просто кидають так шо їх легко спиздидити , а бо шо хуй забереш , того попросив скидку яку мені оформили і за це спасіба , короче до шопа претензій не має , жалко що бабки проїбав (((
 
Беру регулярно троещину все было четко, но последняя раскладка ненаход первый клад и на нем твердая земля и использованное старое фото, опер дает пз, там такая же хуйня старое фото и на нем ничего нету, опер отказывается решать когда явно не мой бок, потерял доверие к магазину после этой ситуации.
 
Тіп - топ - кращий шоп
Клади на Звіринецькій супер
 
Назад
Зверху Знизу