Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на 4MMC від PsychoMaN

Дуже хотілось побачити саме даний товар і саме від цього продавця у когось з адекватних тестерів. Дочекався😍Дякую за репорт, за фото.
 
Я завжди чую запах від мефу. Це не є мінусом. Це норма

не думаю, що ви його бадяжите


Він більш помаранчевий. Я не експерт по мефу. Але знаючі люди пишуть, що так не повинно бути.


Добре, оцінку за біо-тест приберу і пояснення біо-тесту залишу нейтральним з поваги до вашого магазину. Але це й так вже перебір. Типу ви мені пробу, а я - ідеальний репортаж, де буду писати оду продавцю і його товару? Я таким не займаюсь. Написав свій досвід. І написав, що товар гідний. Претензій ніяких не маю. Подякував!
так при чому тут ОДА одному продавцю?

ви за обєктивність, я також, то давайте обєктивно оцінювати, а не писати що заманеться.
хтось щось там знає, якісь більш знаючі люди ітп - це не обєктивно!

інші сектанти написали, що тест ідеальний, я вам те ж саме пишу, по ВАШОМУ ж фото, тест ідеальний!
хочете щоб він був жовтим?
запросто, беріть ту ж саму каплю реативу і насипайте менше мефа, буде жовтий ( зменшиться концентрація ).

а ви впевнені, що термін придатності тесту не сплив?
ви впевнені, що колір на картинці має відповідати кольору який ви бачите, чи тому, що передає камера ( контраст буде відрізнятись при різному освітлені ).
 
так при чому тут ОДА одному продавцю?

ви за обєктивність, я також, то давайте обєктивно оцінювати, а не писати що заманеться.
хтось щось там знає, якісь більш знаючі люди ітп - це не обєктивно!

інші сектанти написали, що тест ідеальний, я вам те ж саме пишу, по ВАШОМУ ж фото, тест ідеальний!
Я вже не даю пояснення тесту - є фото. Ніхто з сектантів не писав, що реакція ідеальна. Писали що - хороша у порівнянні з іншими. Якщо я пишу що заманеться, то не давайте мені більше зразків ваших речовин. В репорті я не написав нічого поганого, не розумію чого вас зачепило так, наче я обезцінив вашу працю і продукт.
а ви впевнені, що термін придатності тесту не сплив?
ви впевнені, що колір на картинці має відповідати кольору який ви бачите, чи тому, що передає камера ( контраст буде відрізнятись при різному освітлені ).
За термін придатності впевнений, і за колір передачі впевнений
хочете щоб він був жовтим?
запросто, беріть ту ж саму каплю реативу і насипайте менше мефа, буде жовтий ( зменшиться концентрація ).
Тобто ви згодні, що колір трохи не стандартний?

Деякі катинони можуть давати такий колір. Ви певно як хімік знаєте.

Перелопатив інтернет. І в тому числі англомовні сайти. В ідеалі реакція мефу з ліберманом має давати жовтий колір.
 
Останнє редагування:
Хотів вставити 5 копійок про дозування саме по товару від цього селера (толер відсутній).

Зробив дві дороги по 75 мг, але після першої стало зрозуміло, що друга не потрібна (пече буквально одну хвилину, ліфтів не було взагалі). Відповідно, друга пішла після 75 хвилин. Ще 75 мг через 75 хвилин. І остання 100 мг ще через 75 хвилин.

В підсумку 75+75+75+100 = 325 за 5+ годин і супер приємна ніч з близькою людиною.

Сон трохи сумбурний (як після МДМА). Відхода після сну практично відсутні.

Дякую продавцю і дуже рекомендую!

(на черзі: мет і 2св від цього ж продавця).

Можливо, хтось підкаже, яка оптимальна перерва для мефу, щоб не рос толер і без значних побочок для організму? Для себе поки визначив 3-4 тижні.
 
Хотів вставити 5 копійок про дозування саме по товару від цього селера (толер відсутній).

Зробив дві дороги по 75 мг, але після першої стало зрозуміло, що друга не потрібна (пече буквально одну хвилину, ліфтів не було взагалі). Відповідно, друга пішла після 75 хвилин. Ще 75 мг через 75 хвилин. І остання 100 мг ще через 75 хвилин.

В підсумку 75+75+75+100 = 325 за 5+ годин і супер приємна ніч з близькою людиною.

Сон трохи сумбурний (як після МДМА). Відхода після сну практично відсутні.

Дякую продавцю і дуже рекомендую!

(на черзі: мет і 2св від цього ж продавця).

Можливо, хтось підкаже, яка оптимальна перерва для мефу, щоб не рос толер і без значних побочок для організму? Для себе поки визначив 3-4 тижні.
3 місяці буде краще

В ідеалі один раз на рік
 
Хотів вставити 5 копійок про дозування саме по товару від цього селера (толер відсутній).

Зробив дві дороги по 75 мг, але після першої стало зрозуміло, що друга не потрібна (пече буквально одну хвилину, ліфтів не було взагалі). Відповідно, друга пішла після 75 хвилин. Ще 75 мг через 75 хвилин. І остання 100 мг ще через 75 хвилин.

В підсумку 75+75+75+100 = 325 за 5+ годин і супер приємна ніч з близькою людиною.

Сон трохи сумбурний (як після МДМА). Відхода після сну практично відсутні.

Дякую продавцю і дуже рекомендую!

(на черзі: мет і 2св від цього ж продавця).

Можливо, хтось підкаже, яка оптимальна перерва для мефу, щоб не рос толер і без значних побочок для організму? Для себе поки визначив 3-4 тижні.
ДИвно, що меф зайшов краще за мдма
 
Я вже не даю пояснення тесту - є фото. Ніхто з сектантів не писав, що реакція ідеальна. Писали що - хороша у порівнянні з іншими. Якщо я пишу що заманеться, то не давайте мені більше зразків ваших речовин. В репорті я не написав нічого поганого, не розумію чого вас зачепило так, наче я обезцінив вашу працю і продукт.

За термін придатності впевнений, і за колір передачі впевнений

Тобто ви згодні, що колір трохи не стандартний?

Деякі катинони можуть давати такий колір. Ви певно як хімік знаєте.

Перелопатив інтернет. І в тому числі англомовні сайти. В ідеалі реакція мефу з ліберманом має давати жовтий колір.
я продавець, мені потрібно продавати і я знаю що ми продаємо.
коли зразок дається на тест і в тесті тестер пише, що схоже там є домішки ( не зробивши хроматографія ), то ставить під сумнів мій товар і репутацію.
я, як продавець, повинен це вирішити, інакше продажі можуть знизитись.
надіюсь на розуміння.

я ставлю під сумнів зроблений вами тест, а не сам тріп-репорт ( все ж добре, пре потужно ).
повторюсь, колір тесту може змінюватись в залежності від концентрації речовини.
зменшіть кількість мефу, а реагенту залиште тією або збільшіть і побачите різницю в кольорі.
і після побаченого ( а побачите ви те, що маєте побачити ) відредактуйте будь-ласка пункт про домішки, бо він не відповідає дійсності.

дякую за розуміння, не сприймайте негативно, я дуже вдячний за всю зроблену вами роботу, потиснув руку.
 
Дякую:cool:
Повідомлення об'єднано автоматично:


Так, для досвіду і задоволення

Але психоделіки краще - приємний післясмак
Повідомлення об'єднано автоматично:


Дякую. Ну деякі знаючі люди пишуть, що така реакція не ідеальна
меф Психа имеет ярко выраженный запах даже через зип, схерали он говорит, что его нет?

Фумарат амфа я тоже получала влажный и со штыном, и он не плавился, а тупо горел, хотя были партии и сухого без запаха, который плавился и курился.

Вообще, стандартная история у Психа идеализировать свой далеко не всегда идеальный продукт. У профи качество так не разнится от партии к партии.
 
меф Психа имеет ярко выраженный запах даже через зип, схерали он говорит, что его нет?
Через зип - нет. А вот когда открыть - то да.

Фумарат амфа я тоже получала влажный и со штыном, и он не плавился, а тупо горел, хотя были партии и сухого без запаха, который плавился и курился.

Вообще, стандартная история у Психа идеализировать свой далеко не всегда идеальный продукт. У профи качество так не разнится от партии к партии.
:oops:
 
Псих мне репу минусует, потому что пишу как есть,походу звезду словил, а лучше бы за качеством следил.
 
Интересные методы борьбы
да, причём он вообще критику не воспринимает, это же не единичный случай. Ну я давно никому не советую у него что-то брать. И сибирь у него самая говняная из всех, это любой, кто брал у него и у того же Авокадо может подтвердить. Ну пусть бегает минусует репу, задолбётся за всеми бегать.
 
да, причём он вообще критику не воспринимает, это же не единичный случай. Ну я давно никому не советую у него что-то брать. И сибирь у него самая говняная из всех, это любой, кто брал у него и у того же Авокадо может подтвердить. Ну пусть бегает минусует репу, задолбётся за всеми бегать.
Весьма печальный вердикт:cool:
 
меф Психа имеет ярко выраженный запах даже через зип, схерали он говорит, что его нет?

Фумарат амфа я тоже получала влажный и со штыном, и он не плавился, а тупо горел, хотя были партии и сухого без запаха, который плавился и курился.

Вообще, стандартная история у Психа идеализировать свой далеко не всегда идеальный продукт. У профи качество так не разнится от партии к партии.
пиздежь.
и статус бы тебе такой прилепить, а не "конфуций" ...

и сейчас я все разложу.
те, кто читает ( возможные клиенты ), читайте внимательно и делайте выводы о таких вот "отзывах"

ты когда делала покупку? м?
года так 1,5-2 назад ( вижу в списке, ).
ты покупала амф, меф тебе один раз дали 250мг бонусом.

1,5-2 года тому, когда ты делала покупку, в продаже было 2 вида мефа.
В прайсе было указано, что один меф - дешевый в кристаллах ( с запахом ), другой - дорогой и хорошо очищен, без запаха и идеально товарного вида.
тебе дали те 250мг бонусом, естественно не самого высокого качества.

сейчас идет речь о товаре, который свежий и есть в наличии, который ты не покупала.
и он идеален, по тестех, по реагентах, по внешнему виду и всем остальным качествам, эта тема тому подтверждение, а не мои идеалы.

про амф тоже пиздежь.
нет никаких разных партий, он всегда одинаков и делают его из одного и того же.
эта байка изветстно кем придумана и эта обиженная собака ещё свое получит.

единственное в чем ты не лукавишь, так это о влажности.
да, бывает сухой, бывает слегка влажный ( но не вонючий ипс ).
но в остальном, ты лукавишь или по незнанию...

ты делала покупку всего 2 раза, как ты можешь судить о каких-то партиях?
более того, ты купила раз, потом через несколько недель ты купила ещё раз ( у меня все записано и я могу предоставить пруф ).
возникает вопрос, если воняет, не горит, мокрый, то какого ты покупаешь ещё раз???

ну и так как в продаже тогда был фосфат и фумарат, то блять, тупо такое писать...
ты палишь фосфат, естественно он не будет плавиться ( но ты напишешь, что ты покупала фумарат... но я тебя уверяю, каждый раз, как приходит новое, его тчательно проверяют разными возможными тестами и он всегда плавился ).
даже было время, когда кура ложил на своё усмотрение амф, то есть клиент просто пишет, хочу амф и не уточняет, ему ложили на своё усмотрение.

и сибирь ты не покупала у нас.
по этому твои "отзывы" - это очередная пиздежь и понятно для кого и чего.

благодарю за внимание и поднятие активности.
вот как эта тема появилась, то и меф налач продавать ещё лучше ))
спасибо )
 
Останнє редагування модератором:
пиздежь.
и статус бы тебе такой прилепить, а не "конфуций" ...

и сейчас я все разложу.
те, кто читает ( возможные клиенты ), читайте внимательно и делайте выводы о таких вот "отзывах"

ты когда делала покупку? м?
года так 1,5-2 назад ( вижу в списке, Кать ).
ты покупала амф, меф тебе один раз дали 250мг бонусом.

1,5-2 года тому, когда ты делала покупку, в продаже было 2 вида мефа.
В прайсе было указано, что один меф - дешевый в кристаллах ( с запахом ), другой - дорогой и хорошо очищен, без запаха и идеально товарного вида.
тебе дали те 250мг бонусом, естественно не самого высокого качества.

сейчас идет речь о товаре, который свежий и есть в наличии, который ты не покупала.
и он идеален, по тестех, по реагентах, по внешнему виду и всем остальным качествам, эта тема тому подтверждение, а не мои идеалы.

про амф тоже пиздежь.
нет никаких разных партий, он всегда одинаков и делают его из одного и того же.
эта байка изветстно кем придумана и эта обиженная собака ещё свое получит.

единственное в чем ты не лукавишь, так это о влажности.
да, бывает сухой, бывает слегка влажный ( но не вонючий ипс ).
но в остальном, ты лукавишь или по незнанию...

ты делала покупку всего 2 раза, как ты можешь судить о каких-то партиях?
более того, ты купила раз, потом через несколько недель ты купила ещё раз ( у меня все записано и я могу предоставить пруф ).
возникает вопрос, если воняет, не горит, мокрый, то какого ты покупаешь ещё раз???

ну и так как в продаже тогда был фосфат и фумарат, то блять, тупо такое писать...
ты палишь фосфат, естественно он не будет плавиться ( но ты напишешь, что ты покупала фумарат... но я тебя уверяю, каждый раз, как приходит новое, его тчательно проверяют разными возможными тестами и он всегда плавился ).
даже было время, когда кура ложил на своё усмотрение амф, то есть клиент просто пишет, хочу амф и не уточняет, ему ложили на своё усмотрение.

и сибирь ты не покупала у нас.
по этому твои "отзывы" - это очередная пиздежь и понятно для кого и чего.

благодарю за внимание и поднятие активности.
вот как эта тема появилась, то и меф налач продавать ещё лучше ))
спасибо )
покупала вместе с другим сектантом, и твой товар по качеству виляет как собака хвостом.
Chestnii а что у нас за деаноны продавцам положено?)
 
Назад
Зверху Знизу