Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы, пожелания, трип-репорты

Прийшов час залишити відгук на кокаїн гнома. Зв'язався з гномом, зробив оплату одиниці коки. Ввечері того ж дня прийшла посилка (потрібно враховувати, що місце її розташування попередньо не буде відоме до відправки). Стелс звичайний, адекватний. В мішечку був бонус близько 25% додатково, цільний камінь, на вигляд приємного білого кольору порошкового типу. Після чого в першій половині дня ми з напарником почали. Через декілька хвилин після вживання фізичний стан став більш повітряний і з'явилася доволі яскрава ейфорія з насиченими кольорами, стім чітко відчутний, але акцент саме на ейфорію. Час дії речовини спочатку десь година-півтори на смак, але нікуди не зникає, розкриває добре як завжди алкоголь ( раджу спробувати щось типу вина або коктейлів, я пив просекко, на наступний день джин з тоніком), а маріхуана навпаки цього разу діє деструктивно і працює на заборону більше ( можу порадити не зловживати, я постійно і багато курю, але в даному разі припиняло дію і втомлювало), за день вдвох ще 4-5 разів повторили, під кінець вечора вже повністю втомився від вживання речовини, вдалось поспати. Наступного вечора залишилася траса, яку я використав і після чого почав пити алко в компанії друзів. Дія нікуди не ділася навіть за декілька годин, і випиваючи під музику в веселій компанії, вдалось приємно провести час під відчуття штучно-ейфорійного стіму. Дякуючи гному, отримав приємний досвід, хоча все одно не являюсь поціновувачем даного продукту.
 
  • Love
Реакції: daddydwarf

    daddydwarf

    Балів: 40
    Супер! Спасибо большое за такой развернутый отзыв. Рады, что вам понравилось. Будем ждать снова!)
Отримав приз з флудилки😎
MDMA❤️

Коротко опишу:
Стелс 👉лайтовий, але робочий. На таку відправку, все чотко👌8/10
Відправка👉
переміг у пятницю, а у суботу зранку вже прийшло. Тупняк був зі сповіщенням, тому забрав тільки сьогодні. Тут 10/10
Товар
👉тільки щойно заюзав, 15хв назад, не можу коректно оцінити - потім допишу, але поки настрій ахуєнний, стафф достойний. mdma_VISA.jpg
 
ЛСД в этом магазине отличный. Доставка, оплата всё ТОП. Заказывал неделю назад
 
  • Вподобайка
Реакції: daddydwarf

    daddydwarf

    Балів: 40
    Спасибо за заказ и за отзыв!)
всем привет)
Первый раз брал у данного селлера. Кокейн- вкусный:) мдик еще не пробовал, но судя по виду - что надо. Оператор отзывчивый и оперативный. Все на уровне.
С ув.
 
  • Вподобайка
Реакції: daddydwarf

    daddydwarf

    Балів: 40
    Спасибо за отзыв. Рады, что вам понравилось качество и обслуживание!)
Отримав приз з флудилки😎
MDMA❤️

Коротко опишу:
Стелс 👉лайтовий, але робочий. На таку відправку, все чотко👌8/10
Відправка👉
переміг у пятницю, а у суботу зранку вже прийшло. Тупняк був зі сповіщенням, тому забрав тільки сьогодні. Тут 10/10
Товар
👉тільки щойно заюзав, 15хв назад, не можу коректно оцінити - потім допишу, але поки настрій ахуєнний, стафф достойний. Переглянути вкладення 42851
Як і обіцяв - доповнюю.
Тріп з МДМА від Білосніжки почав рівно о 9:35.
±150мг перорально + 100мг інтроназально.
Дуже хороше відчуття ейфорії накатувало, мазало. Що дуже порадувало - НЕ тошнило, лише під кінець дня в останні години тріпу, і то скоріше через те, що я дуже багато різних газованих напої напився перед цим.

Решту стаффу вживав перорально. Вистачило на повний день потріпувати.
Старт - 9:35.
Спад ефектів - 23:30.
Дуже задоволений❤️
 
Отримав черговий приз, на який очікував трішки часу.
МЕФЕДРОН від Білосніжки.
1 грам.


Відразу вибачаюсь що без фото, фото було зроблено відразу при розпаковці стелсу, в цей же момент я їхав вже за місто де провів ці 2 дні, і благополучно втопив у басейні телефон, поки нічого не відновив, в разі чого добавлю фото.

А тепер до Мефедрону!!

1. Стелс

Стелс - розйоб! Тут відправнику мега респект, я ним користуватимусь, дещо докуплю ще тільки..дуже гарно запаковано! Це 10/10, однозначно!

2. Товарний вигляд
Чуваки і чувіхи - у зіп-лок поклали 2 просто величезних, мега красивих кристали! Все як я бачив на фото, дуже якісний вигляд!
У мене слюньки текли всю дорогу до приїзду в точку призначення, я не міг дочекатись щоб їх скуштувати!!

3. Оцінка товару
Я залишився дуже задоволеним від юзання цього мефедрону!
У мене толлер - посередній. Я багато навживався раніше, але останнім часом юзаю 1-3гр за місяць часу, максимум.
Тому я розпробував його якісно - носик забивається, але не сильно! Хороша очистка присутня тут!
Ейфорія від цього мефедрону - була шалена!


Рекомендую однозначно, я для себе висновки зробив. Меф від Білосніжки - УЛЬТРА ТОП!
 
Отримав черговий приз, на який очікував трішки часу.
МЕФЕДРОН від Білосніжки.
1 грам.


Відразу вибачаюсь що без фото, фото було зроблено відразу при розпаковці стелсу, в цей же момент я їхав вже за місто де провів ці 2 дні, і благополучно втопив у басейні телефон, поки нічого не відновив, в разі чого добавлю фото.

А тепер до Мефедрону!!

1. Стелс

Стелс - розйоб! Тут відправнику мега респект, я ним користуватимусь, дещо докуплю ще тільки..дуже гарно запаковано! Це 10/10, однозначно!

2. Товарний вигляд
Чуваки і чувіхи - у зіп-лок поклали 2 просто величезних, мега красивих кристали! Все як я бачив на фото, дуже якісний вигляд!
У мене слюньки текли всю дорогу до приїзду в точку призначення, я не міг дочекатись щоб їх скуштувати!!

3. Оцінка товару
Я залишився дуже задоволеним від юзання цього мефедрону!
У мене толлер - посередній. Я багато навживався раніше, але останнім часом юзаю 1-3гр за місяць часу, максимум.
Тому я розпробував його якісно - носик забивається, але не сильно! Хороша очистка присутня тут!
Ейфорія від цього мефедрону - була шалена!


Рекомендую однозначно, я для себе висновки зробив. Меф від Білосніжки - УЛЬТРА ТОП!
полезно
 
Совершал покупку мефедрона у визы, могу сказать, что это один из лучших товаров в Украине.

Эйфория 75 / стим 25

Рекомендую!
 
Победил во флудилке, заказал шишку, получил шишку, скурил, кайфанул, огромное спасибо)))) :cool:
 
чет нету на мет отзывов, пропал из списка?
 

    daddydwarf

    Балів: 20
    Сейчас нет в наличии
Назад
Зверху Знизу