Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы и трип репорты

Ну, что, здравствуйте, товарищи Планокуры! Давно не писал.
Я так понимаю мне первому довелось попробовать новую, одесскую, и насколько слышал уже можно и в Киеве приобрести, позицию нигерских шишек.
Это не UVHQ, не VHQ+ , и даже не VHQ.
Это эксперимент от нашего чернокожего друга!
IMG_20241005_145819.jpg
Да-да, именно аут! Индика доминант!
Не блещут шишки красотой, НО!
Вполне адекватные "детки" лучей солнца и земли матушки.
Малость недосушенные( думаю, так только у меня, к вам уже попадет отлично просушенный и пролеченный продукт)
Варенье имеет резковатый, классический запах индики. Липкие, достаточно смолистые шишки. Присутствует приемлемое количество семян. Те шш, что попали ко мне, имели на порядок меньше семок чем было в Afghan Kush. Кто в теме, тот меня понял.
По эффекту:
С моей 30летней, уже и не знаю как её обозвать толерантностью, три полноценные затяжки делают свое дело. Накурка в первый день "знакомства" показалась даже не много грубоватой. Первую, практически не ощутил, но это не показатель, так как незамедлительно, всегда, не в зависимости от качества делаю вторую. Уж извините толер ебанутый даже с продолжительными перерывами. После второй резко начинает нагребать. По ощущениям ~80-85% индика. Мощное расслабление, обезболивающий эффект, хорошее настроение, классическая лень, и большинство атрибутов индики присущи этим цветам. Третья затяжка полностью удовлетворила мой "аппетит" на ~1.5-2 часа. Накурка сладкая, классически индичная, любителям доставит удовольствие, однозначно. Главное не забывать, что это обычный аут, а не UVHQ аэропоника ,)
Лично мое мнение, шишка, по силе не уступает Дядькиному Афгану, и, возможно, даст просраться некоторым индорным сортам.

П.С. Не имею понятия какая будет цена, но, если Том, как и всегда, обозначит перевес за семки, и поставит народную цену, то, как говорится, прошу всех за стол!
Ещё. Советую использовать гриндер подготавливая эти бошки к курению. Ножничками можно, но это ненужный геммор

По поводу кладов повторять не вижу смысла... Стабильность, порядочность, эти качества неотлемая часть сервиса Uncle Tom
 
ку-ку
якось завалялось на кошелі 555USDT вирішив попробувати чогось індорного ) мені порекомендували Дядю Тома) після не довгої переписки поповнив кошель і очікував 124г смаколиків Cookie Kush/Chronic Widow 50/50
очікував 2 дні бандерольку
стелс сподобався) правда в дома не було підходящого інструменту аби його вскрити і прийшлось докупити набір викруток))
Cookie Kush - аромат кайфовий солодкі ягоди зразу дали про себе знати як тільки відкрив пакунок , трім чудовий , самі шишки рихлі але добре просушені.
Chronic Widow - тут з ароматом на порядок менш чутний але самі квіти більш плотні і повністю покриті снігом) здаються дуже свіжими ще б тиждень другий в баночці думаю розкрили б себе по кращому.
Задоволений замовленням
Маю бажання взяти ще !)
Побажання аби шишки були більш плотні і тоді не відрізниш від амстеру) дякую!)
 
Останнє редагування:
ку-ку
прийшли мої кровні 3.5к$ вирішив взяти кг про який домовлялись попередньо з опером скинув на кошель після чого
як виявилось шишка вже не по 3.5 а по 4$ що мене не добре здивувало
домовились на 900г ) 2 сорти bay burger і Critical Mass(не памятаю) чекав 3 дні
вже думав кидалово і т.д але опер був на зв'язку весь час тому тішив себе що скоро все буде)
кидають ттн і кажуть що не получилось 50\50 сорти і вийшло 700 бургера і 200 кріта що також не дуже задовільнило (
прийшов ранок отримання посилки яка вже мене чекала в поштоматі
з поспіхом відкриваючи посилку замітив що стелс відрізнявся від попереднього видно що на скору руку робилось (не розумію для чого поспіх )
дальше пробираючись по стелсу був здивований як ця посилка до мене дійшла( тішив що повезло ) так як не було ніяких захисник плівок від сканера і т.д
сумніви мене пробирали і тримав діалог в чаті з опером який також ніби не розумів що відбувається
далі дістаю згортки з шишками і ахуєваю бо вони як камінь спресовані що мені взагалі не зподобалось так як домовлялись на цільні як і минулого разу
переписка з опером ще тривала і домовились що розковиряю брили і вони розправляться але ж шишки липкі видно що досить так білі(
крч 700 бей бургера були вологі що дуже повпливало на якість, вигляд і вагу шишуль
крітік 200 були гарно висушені та дуже ароматні(за це дуже вдячний) але знову ж таки якби були цільні не пресовані було б в рази краще!)
опер сказав що то все хуйня і ти попробуй шишки тоді будем думати шо робити далі
бургер з ранку(11-12) до вечора (22-23) стояли в тазіку на досушці так як опер казав що не може бути що б вони були вологі
в вечері переважив то з 697(які прийшли до мене) стало 663 про що повідомив оперу
опер каже про то що компенсує це все
я запокоївся і пішов пробувати крітікал який плотно мене з товаришом прибив на 4-5 годин) реально сильний сорт як на мене
сьогодні поставлю ще раз на балкон нехай бей досихає бо він дуже вогкий ніби резиновий що є не гарним показником(
маю надію до завтра досхне і попробую ще його
товар хороший але відношення робітників до клієнтів не сподобалось
компенсацію обіцяють коли замовлю наступну партію але після цього що мені прийшло не дуже то й хточеться ризикувати
вибачте за орфографію)
побажання не факапити а вже якшо зафакапили то максимально швидко це виправити
дякую!)
 
ку-ку
прийшли мої кровні 3.5к$ вирішив взяти кг про який домовлялись попередньо з опером скинув на кошель після чого
як виявилось шишка вже не по 3.5 а по 4$ що мене не добре здивувало
домовились на 900г ) 2 сорти bay burger і Critical Mass(не памятаю) чекав 3 дні
вже думав кидалово і т.д але опер був на зв'язку весь час тому тішив себе що скоро все буде)
кидають ттн і кажуть що не получилось 50\50 сорти і вийшло 700 бургера і 200 кріта що також не дуже задовільнило (
прийшов ранок отримання посилки яка вже мене чекала в поштоматі
з поспіхом відкриваючи посилку замітив що стелс відрізнявся від попереднього видно що на скору руку робилось (не розумію для чого поспіх )
дальше пробираючись по стелсу був здивований як ця посилка до мене дійшла( тішив що повезло ) так як не було ніяких захисник плівок від сканера і т.д
сумніви мене пробирали і тримав діалог в чаті з опером який також ніби не розумів що відбувається
далі дістаю згортки з шишками і ахуєваю бо вони як камінь спресовані що мені взагалі не зподобалось так як домовлялись на цільні як і минулого разу
переписка з опером ще тривала і домовились що розковиряю брили і вони розправляться але ж шишки липкі видно що досить так білі(
крч 700 бей бургера були вологі що дуже повпливало на якість, вигляд і вагу шишуль
крітік 200 були гарно висушені та дуже ароматні(за це дуже вдячний) але знову ж таки якби були цільні не пресовані було б в рази краще!)
опер сказав що то все хуйня і ти попробуй шишки тоді будем думати шо робити далі
бургер з ранку(11-12) до вечора (22-23) стояли в тазіку на досушці так як опер казав що не може бути що б вони були вологі
в вечері переважив то з 697(які прийшли до мене) стало 663 про що повідомив оперу
опер каже про то що компенсує це все
я запокоївся і пішов пробувати крітікал який плотно мене з товаришом прибив на 4-5 годин) реально сильний сорт як на мене
сьогодні поставлю ще раз на балкон нехай бей досихає бо він дуже вогкий ніби резиновий що є не гарним показником(
маю надію до завтра досхне і попробую ще його
товар хороший але відношення робітників до клієнтів не сподобалось
компенсацію обіцяють коли замовлю наступну партію але після цього що мені прийшло не дуже то й хточеться ризикувати
вибачте за орфографію)
побажання не факапити а вже якшо зафакапили то максимально швидко це виправити
дякую!)
И на старуху бывает проруха.
Я наблюдал ваш диалог с оператором, он пообещал, что мы возместим
"ущерб" значительным бонусом.
Так и будет, не переживайте.
Но раз уж вы написали здесь о проблеме, прошу и отписать позже, каким образом мы ее решили.
Чтоб не было недосказанности и вопрос был закрыт полностью.
 
И на старуху бывает проруха.
Я наблюдал ваш диалог с оператором, он пообещал, что мы возместим
"ущерб" значительным бонусом.
Так и будет, не переживайте.
Но раз уж вы написали здесь о проблеме, прошу и отписать позже, каким образом мы ее решили.
Чтоб не было недосказанности и вопрос был закрыт полностью.
Я тільки за аби питання було закрите так як мені подобається ваш товар і мені б хотілось його купувати
Без жодного але
Ну а поки сушу ваш красивий бей бургер)
 

Вкладення

  • IMG_1908.jpeg
    IMG_1908.jpeg
    101.8 КБ · Перегляди: 7
Я тільки за аби питання було закрите так як мені подобається ваш товар і мені б хотілось його купувати
Без жодного але
Ну а поки сушу ваш красивий бей бургер)
Я его даже ещё не пробовал(
Везёт же одесситам..
А и да: бей бургер реально круче критикал масс? Я думал наоборот..
 
Я его даже ещё не пробовал(
Везёт же одесситам..
А и да: бей бургер реально круче критикал масс? Я думал наоборот..
на вигляд більш цукровий і запах єдкіший
крітікал масс менш цукрова але більш плотна шишка аромат медово землянистий (особисто мені ) а прибиває як має бути !
 
Назад
Зверху Знизу