Новий журнал про психоактивні речовини "Психофармазин"

I'm Broken

Одесса
PRO-тестер
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
240
Репутація
460
Вподобайки
375
Бали
218
Всім наші вітання! Нещодавно ми завершили перший випуск журналу "Психофармазин".

photo-2024-03-19-20-47-50.jpg



Наші патреони вже можуть ознайомитися з цифровою копією журналу. Якщо ж ви досі не стали нашим патреоном, то зробити це можна за цим посиланням:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!

Друковану ж версію журналу можна придбати написавши Якуї в телеграмі: yakui_ua. Ціна: 666 грн.
Така сумма дозволить нам не лише окупити витрати на типографію, а й інвестувати в створення наступного випуску. Придбавши наш журнал зараз ви зробите внесок в те, щоб тираж наступних випусків був більше, а ціна відповідно меншою. В якості ж нашої вдячності, ми опублікуємо в наступному випуску нікнейми всіх, хто нас підтримає на патреоні, або купить друковану версію.

Перший випуск журналу буде опублікований на нашому сайті, лише після того як ми реалізуемо наявний тираж, це 25 випусків. Якщо ж ви доки не маєте змоги профінансувати наш контент, то ви можете прочитати наш нульовий випуск:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!


Також підписуйтесь на наш Телеграм канал:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!

Та на наш Ютуб канал:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!


photo-2024-03-17-20-44-27.jpg
photo-2024-03-19-20-47-49.jpg



photo-2024-04-03-17-06-39.jpg
photo-2024-04-03-17-09-40.jpg

photo-2024-04-03-17-07-54.jpg
photo-2024-04-03-17-08-42.jpg
 
Круто, обязательно куплю в скором времени очень интересно стало ! 🔥
Повідомлення об'єднано автоматично:

А суккуба какая ммм❤️‍🔥🔥
 
А напечатанных версий много ? Пока возможности приобрести нету, но в скором времени финансы появятся Вы бы смогли если такое возможно отложить для меня одну напечатанную версию ? В любом случаи спасибо, классный контент 👍
 
А куда убрали вторую фотку, где подруга похожа на Смеагола? Я только пайтона достал...
 
А напечатанных версий много ? Пока возможности приобрести нету, но в скором времени финансы появятся Вы бы смогли если такое возможно отложить для меня одну напечатанную версию ? В любом случаи спасибо, классный контент 👍
Ок, думаю сможем)


А куда убрали вторую фотку, где подруга похожа на Смеагола? Я только пайтона достал...
Ничего не убирали, все актуальные фотки с момента залива здесь и остались.


Да, но это поначалу. Будущие выпуски вероятно будут дешевле. Попробуй написать Якую, может договоритесь за небольшую скидку или найдете какой-то иной компромисс.
 
Получил журнал от yakui_ua ! Начал читать его и заметил что мне уже знакомы некоторые вещи но все равно продолжу читать со временем, со следуйщим выпуском хотелось бы более качественные материалы журнала, спасибо !
1000003194.jpg
 
Получил журнал от yakui_ua ! Начал читать его и заметил что мне уже знакомы некоторые вещи но все равно продолжу читать со временем, со следуйщим выпуском хотелось бы более качественные материалы журнала, спасибо !
Переглянути вкладення 4413
Благодарим за отзыв! Будем стараться далее делать еще интереснее)
 
Назад
Зверху