Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы и трип-репорты на продукцию "G-Lab"

Сделал заказ, дай думаю попробую настолько хваленый подик
Оператору лайк, дело свое явно знает
Посылка была отправлена в тот же день, неделю посылка не могла доехать и в итоге утеряна. Спасибо, мист, покурил
Зато дали скидку на следующую покупку, файно:rolleyes:
 
Приз с рулетки получен, всё на высочайшем уровне, отправлен был на следующий день, получен следующим! Ещё не пробовал из-за отсутствия нужного аппарата, но через пару дней будем пробовать сие чудо 🤙🏼 Ребятам из G-LAB огромный респект за подобного рода конкурсы и подход к делу IMG_20240615_172434.jpg
 

Вкладення

  • IMG_20240615_172434.jpg
    IMG_20240615_172434.jpg
    4.2 MБ · Перегляди: 6
выиграл здесь в конкурсе вейп)
сначала тянул маленькими затяжками и вообще ничего не почувствовал, думаю ппц хуйня

потом понял что нужно большими тянуть как с пипетки типа долбишь) или косой взрываешь:3
убивает после каждой затяжки меня пока что, посмотрим как будет толер набиваться, каков будет расход самого жижла, но хотя я и не планирую, в принципе, его курить много, работатать нужно)
сам эффект резкий сразу)

IMG_1989.jpeg
 
Всім доброго дня. Вирішив якось замовити собі ручку з ТГК. Я не новачок і ручки як на мене зручніше за просто траву, та й вистачає на пристойний час, отож менше треба світитись на усіляких НП чи МП. На жаль продавець у якого я зазвичай купував рідину для ручки десь зник, самостійно готувати не було натхнення, отож залишалось довіритись професіоналам. Оскільки я люблю тварин більше ніж людей, то кота за те що він знищив мій вейп з ТГК я вирішив відпиздити лише один раз. Екзекуцію було вирішено перенести на інший час, бо в гості до нас спочатку завітала приємна знайома, потім дивним чином знайшлась забута в морозильнику заначка трави, коротше кажучи хвостатому не інакше як Доля ворожила і він ситий з наглою пикою зверхньо споглядав на оточуючий нас світ. перебуваючи в гарному настрою я відкрив перелік продавців і знайшов продавця G-Lab, який пропонував як ручки, так і рідину, а також терпени на вибір. Рідина без вейпу була для мене безперспективна, тому замовив ручку з терпенами і присмаком трави. Під час замовлення виявилось, що є можливість оплати карткою, але комісія досить неприємна. Ну то таке, морочитись з криптою не було натхнення. Замовлення отримав як на мене вчасно, тому що вживаю канабіс після лазні по суботах. Напарившись я сів на ганку лазні, залив води у окріпник і додав трісок, бо люблю попити смачного шу пуеру після лазні, а поки окріпник потроху закипав я дістав ручку і зробив першу затяжку. Втримати в собі не вдалося, бо продавець як на мене переборщив з терпенами, отож горло дерло як коти коріння валеріани у пачках. Тут закіпив окропник і я дещо відволікся на приготування чаю. Кілька наступних затягувань пройшли на диво важко та неприємно. Ефект з'явився, але відчуття були якісь дивні. Чай з халвою дещо розрадив, але бажання повторити не з'явилось. Отож на наступну суботу замовив звичайної трави в іншого продавця, проте це вже зовсім інша історія. Загалом вийшло як з фальшивими повітряними кульками: кульки є, але радощів життю не додали.
 
Всім доброго дня. Вирішив якось замовити собі ручку з ТГК. Я не новачок і ручки як на мене зручніше за просто траву, та й вистачає на пристойний час, отож менше треба світитись на усіляких НП чи МП. На жаль продавець у якого я зазвичай купував рідину для ручки десь зник, самостійно готувати не було натхнення, отож залишалось довіритись професіоналам. Оскільки я люблю тварин більше ніж людей, то кота за те що він знищив мій вейп з ТГК я вирішив відпиздити лише один раз. Екзекуцію було вирішено перенести на інший час, бо в гості до нас спочатку завітала приємна знайома, потім дивним чином знайшлась забута в морозильнику заначка трави, коротше кажучи хвостатому не інакше як Доля ворожила і він ситий з наглою пикою зверхньо споглядав на оточуючий нас світ. перебуваючи в гарному настрою я відкрив перелік продавців і знайшов продавця G-Lab, який пропонував як ручки, так і рідину, а також терпени на вибір. Рідина без вейпу була для мене безперспективна, тому замовив ручку з терпенами і присмаком трави. Під час замовлення виявилось, що є можливість оплати карткою, але комісія досить неприємна. Ну то таке, морочитись з криптою не було натхнення. Замовлення отримав як на мене вчасно, тому що вживаю канабіс після лазні по суботах. Напарившись я сів на ганку лазні, залив води у окріпник і додав трісок, бо люблю попити смачного шу пуеру після лазні, а поки окріпник потроху закипав я дістав ручку і зробив першу затяжку. Втримати в собі не вдалося, бо продавець як на мене переборщив з терпенами, отож горло дерло як коти коріння валеріани у пачках. Тут закіпив окропник і я дещо відволікся на приготування чаю. Кілька наступних затягувань пройшли на диво важко та неприємно. Ефект з'явився, але відчуття були якісь дивні. Чай з халвою дещо розрадив, але бажання повторити не з'явилось. Отож на наступну суботу замовив звичайної трави в іншого продавця, проте це вже зовсім інша історія. Загалом вийшло як з фальшивими повітряними кульками: кульки є, але радощів життю не додали.
Да, після баньку покурити косяк з чаєм миле діло
 
всім привіт 🙋‍♂️
хочу залишити позитивний відгук про продукцію та сервіс магазину G-Lab
купував вейп 1ml THC Distillate Delta 9
дуже задоволений товаром та сервісом, оператор приємна людина, курʼєр знає своє діло, а сам вейп накурить вас так шо самі будете в шоці (звісно якщо перевищити рекомендовану дозу )😱 курив я вейп 💨 2 тижні в соплі, так шо 👍👍👍

IMG_9522.jpeg
 
Забрал сегодня приз из флудилки) Спасибо шопу за оперативность и исправление моего проёба) Вы лучшие :love:


1718975555573.png
 
Забрал давно, сейчас только появилось время написать отзыв, зато смог нормально проверить))
Штука отличная, общением с оператором доволен
11/10
6423642772535375347.jpg
 
Вітаю, відвідав це чудове представництво знов.

Коротко про головне:
1. Позиція – Distillate D9 THC(98.22%)
2. Обʼєм – домовились на 4ml, фактично 4,5 ml
3. Час очікування індивідуального замовлення тиждень
4. Якість - неймовірна, як і ціна, пояснюю… проведення хімічного аналізу на відповідність і якість продукції, в мене такої можливості не було, тому пишу поверхнево.

Трохи ліричного…

Оператор чудова людина, підтримка на рівні, онлайн - більше вказаного.
Усі питання врегулювали майже одразу, провели двосторонню угоду. І надалі замовлення було в обробці.

Через деякий час, замовлення було доставлено, як і домовлялись, все пройшло без змін і на чудовому рівні.

Наразі, ніяких фото та відео, залишаю за собою право «інкогніто».

Дякую за увагу!
 
Просто прекрасный продукт



Благодаря вам я бросил курить сигареты.Я провел неделю отпуска просто прекрасно.





Покурил под 2-3 тяги часов в 5 вечера и через минут 30-40 иду готовить что-то вкусное с музыкой. Час-два готовки держит отлично и под конец невероятно вкусно кушаю еще под трипом,но уже таким спокойным.





За стелс использования я вообще молчу,в первый день я пошел с друзьями в кино и решил «пошалить» и это было невероятно круто,комедия зашла так что я думал что это самый прекрасный фильм что смотрел в жизни.





При том что я парень толстый 175 см / 115 кг эффект отличный .
 
Рад за тебя, бро! Сам только плюсы нашел в данном продукте, так же бросил курить шш ! Братан , заставь себя , го ту же Джим 3 раза в неделю и через год посмотри на себя
 
Джим 3?Планирую в зал пойти но часто подумаешь что там уже накачанные ребята…А так дома я люблю тяжести по поднимать)115 кг не фулл жира мышцы есть и сильный я..Но если правда годик нормальной программы и питания нормальное,а не как я 2 дня не ем,а потом неделю могу каждый день что-то из крутых блюд готовить
 
Просто проведи эксперимент, ходи 3 раза в неделю что бы ни случилось в зал на 2 часа и посмотрит на себя через год. Мне помогает ходить с кентом (кумом) в зал к Кентам )
 
Брал ТГК вейп с 1мл , пока балдею, попозже залью трип репорт с выводом по данному девайсу!

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
 
Так, ну что) жижа как мне кажется уже почти на исходе, думаю % 20-25 на остатке , не больше. Прошло примерно дней 10, на днях отпишу полноценный вывод по девайсу!


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
 

G-LAB x LABRC! Марихуановый марафон активности! 30 дней = 31 приз! Розыгрыш каждые 24ч!

3.jpeg
Призовой фонд:
1) THC Vape Pen (1ml) - 10шт
2) THC Oil Tunk (1ml) - 10шт
3) Distillate D9 THC +5% Therpenes (1ml) - 10шт
4) Секретный комбо-приз - 1шт


Подробности -В КОНКУРСНОЙ ТЕМЕ(НАЖМИ НА МЕНЯ)
 
Хочу поблагодарить команду G-Lab за отличный сервис и качество продукта.
Всем рекомендую!!!
IMG_0535.jpeg
 
Выиграл устройство с баком,прекрасный продукт,покупаю второй раз и хочу трип репорт написать))

По традиции в кино опробовал другой сорт и очень довольный)Анекдоты зря не были
 

Вкладення

  • IMG_3507.jpeg
    IMG_3507.jpeg
    1.1 MБ · Перегляди: 20

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу