Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ГЕЙ ПАРАД VS АКЦИЯ ЗА ТРАДИЦИОННЫЕ ЦЕННОСТИ

Ебать ты долбаёб заднеприводный
Чого ти там розкукарєкався, пшона сипнули? Чи зацепили твої дитячі травми?
Теперь я толеран. к лгбт.
Добре добре, з губ витри тільки мускулиність, а то кенти не зрозуміють.
Тут много неокрепших юных умов начитаются постов нуклеона и тоже будут самоиденф. как пансексуалы.
Яке тобі взагалі діло як людина хоче прожити своє життя, хто ти такий щоб за когось вирішувати, глумитися та намагатись притісняти? Люди комунікують в своєму комʼюніті і не посягають на права інших, домагаючись їх чи ще щось. Багато крутих відомих людей зізнались в нетрадиційній сексуальній орієнтації, актори хороші Кевін Спейсі, Люк Еванс, і важко провести асоціацію між ними і тим садомізмом який в тебе в голові.
Лгбт это не естественный порядок вещей.
Вбивати себе наркотиками це так природньо і до цього в тебе питань немає, а от те що одностатева пара хоче прожити разом і користуватись всіма правами що і одностатева/класична/суспільно прийнятна пара то тебе це обурює і це не природний порядок речей. Смотрящий прийшов, вирішує що тут природньо а що ні, хто і як має жити своє єдине життя.
 
Чого ти там розкукарєкався, пшона сипнули? Чи зацепили твої дитячі травми?

Добре добре, з губ витри тільки мускулиність, а то кенти не зрозуміють.

Яке тобі взагалі діло як людина хоче прожити своє життя, хто ти такий щоб за когось вирішувати, глумитися та намагатись притісняти? Люди комунікують в своєму комʼюніті і не посягають на права інших, домагаючись їх чи ще щось. Багато крутих відомих людей зізнались в нетрадиційній сексуальній орієнтації, актори хороші Кевін Спейсі, Люк Еванс, і важко провести асоціацію між ними і тим садомізмом який в тебе в голові.

Вбивати себе наркотиками це так природньо і до цього в тебе питань немає, а от те що одностатева пара хоче прожити разом і користуватись всіма правами що і одностатева/класична/суспільно прийнятна пара то тебе це обурює і це не природний порядок речей. Смотрящий прийшов, вирішує що тут природньо а що ні, хто і як має жити своє єдине життя.
А ты случаем в жопу не долбися?
 
Но я не пиздабол, хватит меня так называть. Достал уже!
Так а я и не называл. Я пример привел.
Я дождусь когда будет, и тогда покажу что такое, когда я именно называю тебя пиздаболом. Думаю ты заметишь разницу
 
Так а я и не называл. Я пример привел.
Я дождусь когда будет, и тогда покажу что такое, когда я именно называю тебя пиздаболом. Думаю ты заметишь разницу
Ты очень не хороший человек
 
Ты очень не хороший человек
Абсолютно нормальный. То что я тебя за твои выходки не целую в попку, не делает меня плохим. Ты и за первый статус выступал-выступал и здулся, когда по заслугам наградили. Просто отвечай за то что делаешь, вот и все
 
Ебать наркоман против пидарасов)
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Kiriu та mrc104

    Nimble

    Балів: -2
    Я против пропаганды а не геев.
ибо нехуй устраивать показуху, ебались бы как все по домам и было бы тихо.
еще на парады в военное время бабки выделить додумались
вот вот ваше туловище пхните куда вам нравиться нам то зачем это знать!
 
пидарасам тут не место )
Підорас - це особа яка не має душі,людяності і терпимості. А сексуальні орієнтації, це все варіації норми. І якщо ти вважаєш себе кращим за інших чисто із-за вроджених характеристик (а орієнтація це вроджений ,генетичний фактор, як наприклад колір очей чи стать) , то подумай чи є в тебе за що себе любити. Ууу ,так, я з дівчиною живу у щасливих стосунках і коханні вже майже 5 років, то зібралась і пашла з форуму, ага....хуй будеш? ))))



Прайд у вигляді масової акції під час війни - не підтримую. Було достатньо Рейваху в клоузері і закликів до допомоги Україні зброєю від ЛГБТ людей в мережі. А, і двіжуха юкрейнпрайду просто хуєта на чолі з бидложінкою. Потрібна нова організація,яка б дійсно допомагала нам і приймала участь у виборюванні просто рівних прав, яка б адекватно працювала і з нейтрально- гомофобною аудиторією , допомагаючи руйнувати тупі стереотипи про нас . Загалом те що є зараз, більше дискредитує нас і підсилює гомофобію.
А сам "прайд"- місяць, всесвітній , це місяць видимості нас в країнах де проблеми з правами ЛГБТ (як у нас ПОКИ ЩО)). В країнах де з правами все ок, це місяць шикарних тусовок і карнавалів, свободи самовираження. Тупо цілі міста влаштовують супер-велику тусу на тиждень, оголошується вихідні ( для всіх)і всі хто хоче йдуть флексити на прайд, гетеросексуальні люди теж там радісно відриваються і всім класно, всі один одного поважають. Тут нам всім по тєліку втирали ,що ЛГБТ це страшні перевдягнуті секс-фріки, педофіли і збоченці. Але це не так, ми звичайні люди просто кохаємо людей своєї статі, або обидві статі можемо кохати. Чого поганого в коханні двох дорослих людей???
За трансгендерних людей , то головне щоб вони почували себе собою і це їх право.



AlinaTrans , вітаю з місяцем видимості і гордості!)
 
мы все одинаковые, а парад ЛГБТ получается противоречит этому утверждению. Кому какое дело до сексуальных предпочтений, зачем об этом публично заявлять. Никто не ущемляет геев, пока они не выебываются. Гетеросексуалы ж не устраивают парады, как сказали выше, дабы лишний раз сообщить о своих сексуальных предпочтениях.
Ніііііііііііі, тільки не тииии. Що значить не вийобуються??? Тобто право узаконити свої стосунки з коханою людиною це "вийобуються"???? Або право на те, щоб нормально жити з коханою людиною це "вийобуються"? Розумієш, ми такі самі як і гетеро. Стосунки між нами теж не закінчуються тільки в спальні. Ми теж любимо разом проводити час з коханими, жити звичайне своє життя. І теж наживаємо разом майно, теж підтримуємо один одного і розлучаємось теж буває. І от ти, наприклад розлучаєшся з чулувіком, ви нажили квартиру,гроші , цінності спільно. Тебе захищає закон при розлученні. Ти можеш вступити в спадщину, якщо твій чоловік помирає, можеш отримати доступ до всієї його інформації та розпоряджатись за нього в справах ,якщо він недієздатний. І ще багато іншого, що забезпечує нормальне подружнє життя і твій захист в разі чого.
А ми цього всього не можемо, хоча це базові речі. І це ми "вийобуємось"?? Серйозно?
 
Это как тебя без статуса назвать пиздаболом. Вроде и не по факту, но по сути...
Не по суті, це образливе слово. Підораси ц люди без людяності, співпереживання , які роблять зло іншим по натурі своїй. Не чекала і від тебе цієї хуйні(
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ещё детей ебут уже несколько столетий🌞
Дітей їбуть більше скрєпні гетеро -мужики. І священники. Почитай дослідження на цю тему
 
Да, тут после 4 вкладки хуйня посыпалась. Как и в каждой ажиотажной теме. Переступаешь половину — и начинаешься поток сознания и графомания.
 
Да, тут после 4 вкладки хуйня посыпалась. Как и в каждой ажиотажной теме. Переступаешь половину — и начинаешься поток сознания и графомания.
а я хуею как люди быстро ведутся на какой-то бред.
Чем чудовищнее ложь, тем охотнее в неё верят.
©Йозеф Геббельс
Повідомлення об'єднано автоматично:

и ещё..
«Дайте мне средства массовой информации, и я из любого народа сделаю стадо свиней»
 
Назад
Зверху Знизу