Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Бро, та я від цього самого два місяці тому попайку зловив страшну - але тоді вйобував по 0.2-0.25 за раз + потім бомбочку і шлівував ревасіком. А зараз може пускаю 0.05-0.07 і параноїть страшно
Братуха, ну в 20 то шось зарано ти загнав себе так.
Рекомендую збитись ненадовго, пропити хароший курс вітаміно-мінеральний, інакше кабзда. Далі кайфу не буде.
 
Братуха, ну в 20 то шось зарано ти загнав себе так.
Рекомендую збитись ненадовго, пропити хароший курс вітаміно-мінеральний, інакше кабзда. Далі кайфу не буде.
А він правду каже бро не марафонь так сильно луч і доречі зачем організму мінерали?
 
Братуха, ну в 20 то шось зарано ти загнав себе так.
Рекомендую збитись ненадовго, пропити хароший курс вітаміно-мінеральний, інакше кабзда. Далі кайфу не буде.
Знаю, біда. Та я 3 місяці так двіжував починаючи з альфи пвп - з неї спригнув на мєфєдрон, а з мєфа - слава богу на амф. Ну а з нього я вже не дуже зміг спригнути - і жрав як дурний по 4 грама в тиждень.. І ось після двох місяців перерви - виграв в рулетці - тай пішло-поїхало)
Повідомлення об'єднано автоматично:

А він правду каже бро не марафонь так сильно луч і доречі зачем організму мінерали?
І метали теж треба, для підтримання рівня гемоглобіну. Все корисно - що є в міру
Повідомлення об'єднано автоматично:

Переглянути вкладення 39799
Во ото вася)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Та бля я ж вам ката дав
Ну вибач, але Васька гарний!
 
Жесть.. Здоров'я вам усім.

А моїх якось пронесло, от тільки мама хворіла ще майже на початках. Дуже важко переносила, ледь не присмерті була.
А я тоді якраз в Грузії жив. Кордони закрились, там дуже жостко контролювали це все.
Дякуєм🤗

Мамулі твоїй в тобі здоровʼя!
 
Останнє редагування:
Знаю, біда. Та я 3 місяці так двіжував починаючи з альфи пвп - з неї спригнув на мєфєдрон, а з мєфа - слава богу на амф. Ну а з нього я вже не дуже зміг спригнути - і жрав як дурний по 4 грама в тиждень.. І ось після двох місяців перерви - виграв в рулетці - тай пішло-поїхало)
Я от майже 5 років летів на амфі. Потім тільки альфа була. Ну це кашмар їбаний. Спригнув нахуй, важко було.
Тепер тільки час від часу балуюсь ейфо-стімами.
Без відновлення і прокачки організму - швидко загнешся. Не забивай болт.
 
Я от майже 5 років летів на амфі. Потім тільки альфа була. Ну це кашмар їбаний. Спригнув нахуй, важко було.
Тепер тільки час від часу балуюсь ейфо-стімами.
Без відновлення і прокачки організму - швидко загнешся. Не забивай болт.
Меф навіть при однократному прийомі бʼє по памʼяті і когнітивні. То я і з ним також завʼязую.

Що вживаєш для відновлення?

Класичні психоделіки, амфітамінові психоделіки, кокаїн лише залишу і ще ксанакс спробую.
 
Я от майже 5 років летів на амфі. Потім тільки альфа була. Ну це кашмар їбаний. Спригнув нахуй, важко було.
Тепер тільки час від часу балуюсь ейфо-стімами.
Без відновлення і прокачки організму - швидко загнешся. Не забивай болт.
знаєш в чому іронія? Я в мед. університеті навчаюсь і все ідеально знаю про наслідки вживання таких речовин, але зупинитись - не можу)
 
Меф навіть при однократному прийомі бʼє по памʼяті і когнітивні. То я і з ним також завʼязую.

Що вживаєш для відновлення?

Класичні психоделіки, амфітамінові психоделіки, кокаїн лише залишу і ще ксанакс спробую.
Ну от якийсь 2с, кет, щось із психоти - це ще куди не йшло.

Для відновлення - маю комплекс для спортсменів ОлімпВіта.
 
Який же кайф, оффнули світло = а вайфай на акумі, заєбісь😎
 
Хороша)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Як діла чо дєлаєш?
Оффнули свєту 30хв тому, трохи попрацював, ще зараз до 5 попройобуюсь - далі трохи катнусь по місту по справах.
Думаю чи доб'єм ми тих 60 смс, щоб я мєфу нарешті виграв😁😁😁
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу