Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Оффнули свєту 30хв тому, трохи попрацював, ще зараз до 5 попройобуюсь - далі трохи катнусь по місту по справах.
Думаю чи доб'єм ми тих 60 смс, щоб я мєфу нарешті виграв😁😁😁
А може не ти виграєш, це все рандом)
 
Просто я люблю накрутити собі кіна, шо типу : "бля, ну іменно Я буду рандом-winner". Хоча по факту залітаю сюди поспілкуватись чисто.
Але все рівно, всі ж ми розуміємо, шо пора дядьку Андрію виграти 😁😁😁

Я магній пʼю та DMAE

Диметиламіноетанол - на мозок норм. Магній - також розумію.
Для тих хто бистрі юзає - обов'язково великі дози C + calcium + zink ну і ще дещо, пізніше напишу набір хороший.
 
Просто я люблю накрутити собі кіна, шо типу : "бля, ну іменно Я буду рандом-winner". Хоча по факту залітаю сюди поспілкуватись чисто.
Але все рівно, всі ж ми розуміємо, шо пора дядьку Андрію виграти 😁😁😁
Підтримую твою кандидатуру
 
Підтримую твою кандидатуру
Я доречі перемагав лиш декілька раз, у щотижневій рулетці, ще до падіння Секти. То було давно і не правда.
А зараз ТАААК В ТЕМУ би було, я припух би від радості, ахахах)))
 
💡Завтра, 22 серпня, світло вимикати не планують, повідомили в "Укренерго".

Тримаю в курсі.
Мені якось особисто паралельно, на мій день такі відключення по 1-2 години не впливають.
От коли 10-12годин, потрібно все розпланувати, налаштувати робочий процес - оце геморой...
 
Я доречі перемагав лиш декілька раз, у щотижневій рулетці, ще до падіння Секти. То було давно і не правда.
А зараз ТАААК В ТЕМУ би було, я припух би від радості, ахахах)))
Значить скоро виграєш
 
Значить скоро виграєш
Ну все, я заручився підтримкою 🥺😊

А ну, є тут водії? Скажіть, чи тільки по Львову на дорогах одні лосі їбучі, чи мені здається? Скільки би не їздив по інших містах, і тільки тут на дорогах безобразіє беспредельне бляха.
 
Ну все, я заручився підтримкою 🥺😊

А ну, є тут водії? Скажіть, чи тільки по Львову на дорогах одні лосі їбучі, чи мені здається? Скільки би не їздив по інших містах, і тільки тут на дорогах безобразіє беспредельне бляха.
У Сумській області те ж саме

Якщо виграю на наступному прокруті мій приз - твій)
 
У Сумській області те ж саме

Якщо виграю на наступному прокруті мій приз - твій)
Ля, так ти у Сумській??? Далеко від кордону?
Мій батько служив у Ромнах, колись там були ракетні війська.
 
Зараз в Сумах

Я родом із Ромнів)
Та ти шо, хто не вірить у співпадіння - ПІДНІМІТЬСЯ і вийдіть з чату😁

Сам я бував у Сумах декілька разів, коли Карпати з тамтешніми грали футбол. Гарне місто👌
 
Та ти шо, хто не вірить у співпадіння - ПІДНІМІТЬСЯ і вийдіть з чату😁

Сам я бував у Сумах декілька разів, коли Карпати з тамтешніми грали футбол. Гарне місто👌
Дякую, братику)
Земля кругла :sneaky:
 
Дякую, братику)
Земля кругла :sneaky:
Те що "земля кругла" - це точно. Надто багато пересікань було по життю, навіть коли ну ніяк такого собі уявити не міг.

Які плани на вечір? Я поки на зарядку впаду.
 
Те що "земля кругла" - це точно. Надто багато пересікань було по життю, навіть коли ну ніяк такого собі уявити не міг.

Які плани на вечір? Я поки на зарядку впаду.
У нас вимкнули світло. Зараз прогуляємся з дружиною та малюком. На річку все ж зʼїздили. Вода - холоднюча🥶
 
У нас вимкнули світло. Зараз прогуляємся з дружиною та малюком. На річку все ж зʼїздили. Вода - холоднюча🥶
У нас увімкнули, але я ще не скоро до домів доберусь. Вже й відвик від гудючих генераторів навкруги)

А ночі останні у вас прохолодні були? Я просто суджу по Львову, у нас вночі останні дні взагалі кайф. Іноді було зранку норм 17-19,а от уже з обіду пекло 30градусне.
 
У нас увімкнули, але я ще не скоро до домів доберусь. Вже й відвик від гудючих генераторів навкруги)

А ночі останні у вас прохолодні були? Я просто суджу по Львову, у нас вночі останні дні взагалі кайф. Іноді було зранку норм 17-19,а от уже з обіду пекло 30градусне.
У нас ночі вже холодні, якщо вікно відкрите, то вкриваємся пледами
 
Оффнули свєту 30хв тому, трохи попрацював, ще зараз до 5 попройобуюсь - далі трохи катнусь по місту по справах.
Думаю чи доб'єм ми тих 60 смс, щоб я мєфу нарешті виграв😁😁😁
та бро бросай меф луч трави возьми или психоделика какого
 
У нас ночі вже холодні, якщо вікно відкрите, то вкриваємся пледами
Ну я іноді піднакриваюсь.
Блін, згадав ночі у Криму.
Рік 2013. Літо. В одних труселях ходиш, з цигаркою, тююю..

та бро бросай меф луч трави возьми или психоделика какого
Я вже на шляху "кидання". З дуже частого юзання - уже дійшов до 2-3 грамів за місяць максимум.
Це лютий прогрес, повір.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу