Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

В цьому році перший, а так і раніше

Та в мене і дружина і малюк захворіли
Жесть.. Здоров'я вам усім.

А моїх якось пронесло, от тільки мама хворіла ще майже на початках. Дуже важко переносила, ледь не присмерті була.
А я тоді якраз в Грузії жив. Кордони закрились, там дуже жостко контролювали це все.
 
Привіт всім хто в флудилці хто хоче шоб я вам подогнав фоток своїх 2 котів за 05 1 гр пінк кокса?)
 
Привіт всім хто в флудилці хто хоче шоб я вам подогнав фоток своїх 2 котів за 05 1 гр пінк кокса?)
Здоров.
Блять, дуже вигідна пропозиція🤔
Але нашо тобі той кокс, коли є ахуєнні коти?)))) Нюхай їх шерсть😁😁😁
 
Було б непогано навалити цих 90.
Це ж мізер.

Блять, я пообідав, тупо мінімум на 30хв хуй куди встану, ноги на стіл і повтикати трохи😁
Ай мені би ТУСІ б швидше прийшов тай я б втикав, а так на отходах - лиш сплю
 
Та нормальний, але я на перші ж сутки параноєю паяюсь, намарафонився... в свої 20)))
Пздц. Ну це такий амф мабуть, або скоріш за все я думаю ти овердозиш.

Я от був давно не юзав фен. Колись марафони пздц, з 2015 по 2019. День в день.
Пару місяців назад замовив 3гр по старій добрій памяті, вирішив розігнатись, а то тільки Меф почав юзати. І короче сходу дав 2 дороги жирних + бомбочку, думаю шо за хуйня, чого не пре. А пройшло тільки 20хв ахахахха. Вїбав ше 1 дарогу - розігнало до параної хахахах
 
Пздц. Ну це такий амф мабуть, або скоріш за все я думаю ти овердозиш.

Я от був давно не юзав фен. Колись марафони пздц, з 2015 по 2019. День в день.
Пару місяців назад замовив 3гр по старій добрій памяті, вирішив розігнатись, а то тільки Меф почав юзати. І короче сходу дав 2 дороги жирних + бомбочку, думаю шо за хуйня, чого не пре. А пройшло тільки 20хв ахахахха. Вїбав ше 1 дарогу - розігнало до параної хахахах
Бро, та я від цього самого два місяці тому попайку зловив страшну - але тоді вйобував по 0.2-0.25 за раз + потім бомбочку і шлівував ревасіком. А зараз може пускаю 0.05-0.07 і параноїть страшно
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу