Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на SNOW від KARLSHOP

Дуже дякую за відгук, друже!

Плямка бірюзового кольору, скоріш за все від світла. Але я уточню у більш досвідчених і дам відповідь😇

Цікаво дізнатись, я без дойобу, чисто з цікавості ✌️+ Illia12 каже що у когось було дещо схоже, спробую промоніторити і знайти.
Можливо хтось з фахівців чи селлер мб побачить, відповість👍
 
Это не от света бро, в другом репорте на камне были розовые следы
Тогда что это? Следы от растворителя?
Повідомлення об'єднано автоматично:

мне хуй поцелуйчик оставил, пихжец обидно(((((((((
Бро, тебе обнимашки🤗
Повідомлення об'єднано автоматично:

Потужный репорт , вайбовый)
Благодарствую! Приятно, что оценил!
 
Тогда что это? Следы от растворителя?
Повідомлення об'єднано автоматично:


Бро, тебе обнимашки🤗
Бро я тебе не отвечу, у другого человека в репорте была пляма розовая на камне
 
Тогда что это? Следы от растворителя?
Повідомлення об'єднано автоматично:


Бро, тебе обнимашки🤗
надеюсь твои обнимашки не хуем тереть по моей ляшке а братовский обнималово
 
Цікаво дізнатись, я без дойобу, чисто з цікавості ✌️+ Illia12 каже що у когось було дещо схоже, спробую промоніторити і знайти.
Можливо хтось з фахівців чи селлер мб побачить, відповість👍
Та я зрозумів. Я бачив ще коли фоткав і вирішив, що від світла. Рожеві відблиски наче у MOPEKNTOB в репорті були. Якщо мені памʼять не зраджує!
Повідомлення об'єднано автоматично:

надеюсь твои обнимашки не хуем тереть по моей ляшке а братовский обнималово
Та полюбом :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Та я зрозумів. Я бачив ще коли фоткав і вирішив, що від світла. Рожеві відблиски наче у MOPEKNTOB в репорті були. Якщо мені памʼять не зраджує!
Повідомлення об'єднано автоматично:


Та полюбом :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Бро как раз в его репорте было вот это вещество со слов продавца и потребителя кокаин, но лично как по мне то хз че за конструктор
 

Вкладення

  • IMG_0711.png
    IMG_0711.png
    4.5 MБ · Перегляди: 8
Замечательный трип-репорт, Бро!)
 
Бро как раз в его репорте было вот это вещество со слов продавца и потребителя кокаин, но лично как по мне то хз че за конструктор
Будем узнавать

А ещё я вижу, что у тебя айфон, бро :cool:
Повідомлення об'єднано автоматично:

Замечательный трип-репорт, Бро!)
Спасибо, братишка!)
 
Бро как раз в его репорте было вот это вещество со слов продавца и потребителя кокаин, но лично как по мне то хз че за конструктор
Короче, знающие люди пишут, что зелёного быть не должно. Но по органолептике всё как надо)
 
Короче, знающие люди пишут, что зелёного быть не должно. Но по органолептике всё как надо)
Никакого вкрапления быть не должно, не знаю как другим а я набитым глазом вижу что это перепрессовка, которую чем то проливали для блеска, а при более детальном осмотре камней видно что их края прозрачные будто белый порошок покрыт сверху прозрачной глазурью
 
яскраві камінці)
 
Продавець: KARLSHOP
Підтримка: Bazz13
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий
Крос-толлер/остання ПАР: 2C-B три тижні тому
Спосіб вживання: інтраназально
Вага заявлена продавцем: 1 г
Фактична вага: 0,96 г


Передісторія:
Речовину отримав за носіння банера. Відправили оперативно, в той же день після узгодження. Хотів зробити даний репорт з реактивами, але з Dragstore зміг звʼязатися дуже пізно і реактиви будуть трохи згодом. На наступний раз спробую вже з реактивами. А цього разу буду розписувати свій емпіричний досвід.

Забрав посилку на поштоматі. Стелс топчик, як і минулого разу.
Розкрив його. Відразу вловив запах розтворювача(у мене дуже гострий нюх), але для мене сам запах приємний.
Переглянути вкладення 19235

Грудки снігу не дуже тверді але й не мʼякі, все як має бути. Кокс білосніжний. Переливається від світла fish scales. Сам кокаїн хрусткий та легко кришиться. Відчувається хімічний запах, від розчинників алкалоїдів коки.
Переглянути вкладення 19236Переглянути вкладення 19237Переглянути вкладення 19238

Дружина поїхала до батьків в гості. Я вирішив почати тестувати сам.
Розігрів тарілку в мікрохвильовці. Насипав на неї кокс. Зробив 2 траси по 30 мг. Подрібнив карткою. І проїхався по ним.

Таймінг

00:00 Вдихаю дві траси

00:03 Огортає хвиля радості. Зʼявляється приємний холодок в носі. Виходжу з будинку йду на природу. Пішли ліфти.

00:10 Ейфорія наростає. Стимуляції мінімум. Серцебиття трохи прискорене. Сонце світиться, віє прохолодний вітерець і я під коксом - гарний вайб.

00:15 Набираю свого давнього товариша. Починаємо розмовляти по телефону. Спілкуватись дуже приємно і радісно. Під час ходи мурахи в грудях. Майже весь час спілкуюсь «на посмішці». Голова ясна, думки впорядковані. Стимуляція ледве відчутна. Я в стані ментального натхнення.
Загалом всі ефекти якісного кокаїну.

00:50 Ефект ейфорії спадає. Залишається легенька стимуляція.

01:00 Повернувся до дому. Закінчив розмову з другом. Йду в душ, під час прийому якого, відчував приємні мурахи по тілу.

01:20 Приїхала дружна. Перекусили.

02:00 Вирішуєм вальнути по доріжці по 70 мг. Робимо ритуал з тарілкою. Вдихаємо. Заходить ще краще ніж перший раз. Така природна приємна ейфорія. Все подобається.

02:10 Лібідо підвищилось. Пішли цьомчики-обіймашки і далі ви зрозрозуміли…:devilish:

02:40 Ейфорія спадає. Приємного поспілкувались з дружиною. Далі робимо стандарті процедури підготовки до сну.

03:20 Вляглися, але заснути звичайно ж не вдавалось. Ще говорили. Потім випили по 20 мг гідазепаму та по 1 таблетці корвалтабу + ще закапав одну ніздрю евказоліном, бо трохи підзаклало.

04:00 Десь на цій годині тріпу заснули.

Епілог: Спали гарно. Прокинувся виспаним. Настрій в нормі. Але відчувається легенька замореність, яка протягом дня поступово зменшувалася.

Висновок:
Сорт кокаїну дійсно вартий уваги. Ейфорія набагато переважає стимуляцію. Сміливо можу рекомендувати даний магазин.

Оцінки
Продавець/підтримка: 10/10
Приємні в спілкуванні, складається враження, що спілкуєшся із старим другом.

Стелс: 9/10
Гарний, але нема меж для ідеалу

Відповідність ваги: 9/10
На 40 мг менше ніж мало бути

Органолептика: 10/10
Чистий, якісний кокс

Ефекти: 10/10
Ейфорія/стимуляція - 80/20


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
хммм, камни у тебя почему то очень сухие у меня они приехали из осадком води в пакетике, при дроблении они были как пластелин
 
хммм, камни у тебя почему то очень сухие у меня они приехали из осадком води в пакетике, при дроблении они были как пластелин
Бро, а делал ритуал с разогретой тарелкой? Тогда реально лучше заходит!
 
Назад
Зверху Знизу