Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

LennyLV Еба тут 550$. Соседний арбитраж на 9500 и я хуею как это еще не в мутных.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так еще 190$ весит тоже по арбитр.
 
мене на сусідньому форумі повідомили що Адміни лаби зараз відпочивають у відпустці , скоро повинні вийти на звʼязок
LennyLV Еба тут 550$. Соседний арбитраж на 9500 и я хуею как это еще не в мутных.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так еще 190$ весит тоже по арбитр.
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Також був зроблений арбітраж на іншому форумі щоб попередити клієнтів та завадити подібним ситуаціям.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження
Башмаки) Ожидал что вес будет в каблуке, но видимо увы(
 
  • Вподобайка
Реакції: LennyLV

    LennyLV

    Балів: 5
    У кури мозку не вистачило, може взагалі таксист витягнув , навіть якщо вірити магазу що відправили
Останнє редагування:
На соседнем форуме этот вопрос закрыт.
У человека мультиаккаунты, следующие покупки с одно и того же кошелька и тд.
 
Хуйню такую мог сделать только отправщик но это сугубо мое мнение. Пидераст.
На соседнем форуме этот вопрос закрыт.
У человека мультиаккаунты, следующие покупки с одно и того же кошелька и тд.
Які ще покупки Балабасіка ти шматок, нічого не закрито, те що там Вашингтон покурив разом з тобою чогось дикого не вирішує питання. Ти нам повинен 550$ або 5г що ми оплатили, все що робить цей доцик TheMilkyWay бреше та оманює оточуючих, ваш магазин Кидали
 
Які ще покупки Балабасіка ти шматок, нічого не закрито, те що там Вашингтон покурив разом з тобою чогось дикого не вирішує питання. Ти нам повинен 550$ або 5г що ми оплатили, все що робить цей доцик TheMilkyWay бреше та оманює оточуючих, ваш магазин Кидали
Магаз Должник ака Пиздабол ака Кидала
Хуйню такую мог сделать только отправщик но это сугубо мое мнение. Пидераст.
Магазин прекрасно знает что это отправщик, именно потому они предлагают изначально решить вопрос чтоб «произвести впечатление ответсвенного», этот магазин настолько безобразный и низкий во всех своих качествах по отношению к клиентам, что вопрос по итогу или просто удаляется из переписки или тотальный мороз по решению идет и долгие будни арбитражей
Admin не терпится увидеть штрафы по добавленным правилам
 
Так все таки кура паковал по другому или точно помнит как ложил под стельку. Что он несет))
Сам себе противоречит
 
путь спама и криков
С первых сообщений, он еще не успел получить свой заказ, а уже наспамил пхухахкхахха
Повідомлення об'єднано автоматично:

«произвести впечатление ответсвенного», этот магазин настолько безобразный и низкий во всех своих качествах по отношению к клиентам
Магазин доверяет своим сотрудникам, что в этом низкого?
 
Но просто сапог, и ещё какой посмотри ))) Мне кажется они не просто наебали покупателя а ещё и постебались при этом всём )
Ебать жлоб даже не пару положил
Так все таки кура паковал по другому или точно помнит как ложил под стельку. Что он несет))
Сам себе противоречит
TheMilkyWay 1cocaine Кідали
Нагадаю, що вже 24.07, оплата продавцю була здійснена 29.06, без п’яти днів рівно місяць, як ця дурниця морочить мізки з арбітражами, не відшкодовує і не виконує домовленості. Такі дії потрібно припиняти, накладаючи штрафи та відповідні статуси мутного персонажа. Я вже майже місяць намагаюся отримати свій оплачений товар або повернення коштів.IMG_0333.jpegIMG_0334.jpegIMG_0335.jpegподивіться як цей додік скидає свої кошельки арбітрам намагаючись навіть з них присвоїти, він чудово памʼятає і знає що угода без гаранта була і кошти я йому заплатив ще 29.06.2024IMG_0336.jpegIMG_0337.jpegIMG_0341.jpegIMG_0342.jpeg
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Подивіться уважно на спілкування з магазином, на відправлений Стелс і на відео розпаковки. Тут продавець всім своїм нутром показує расову дискримінацію. Ця дурниця спеціально мене обдурила, всі його дії та маленькі нюанси це підтверджують.
Admin
 
Останнє редагування:
Такі дії потрібно припиняти, накладаючи штрафи та відповідні статуси мутного персонажа. Я вже майже місяць намагаюся отримати свій оплачений товар
Просто ебать попроси чтоб отправили товар, оплата есть, просто так пустую посылку отправлять никто не будет, это в заеб и если бы тебя кинули, не отправили бы даже этот сапог. Полетел бы сразу в бан, хватит давить на человека блять который единственный кто может решить твою проблему, а объяснись и адекватно общайся
 
IMG_0743.jpeg

Бонусами при отправках дают всегда больше чем обещают. Ты вообще радуйся что тебе пошли на уступок и готовы возместить ущерб не разобравшись кто не прав. Потому что прочитав эту переписку не правым выставить тебя раз плюнуть
 
короче я понял, надо становиться кокаиновым барыгой. пиздец сколько времени ушло на столь нехитрое умозаключение.
ожидайте саш шоп
Повідомлення об'єднано автоматично:

опять
 
короче я понял, надо становиться кокаиновым барыгой. пиздец сколько времени ушло на столь нехитрое умозаключение.
ожидайте саш шоп
Повідомлення об'єднано автоматично:

опять
что бы такие додики как выше пишут. Создавали мульти акки и писали, что пусто разнюхав весь товар?)

А скоро админы войдут в чат?)
 
что бы такие додики как выше пишут. Создавали мульти акки и писали, что пусто разнюхав весь товар?)

А скоро админы войдут в чат?)
И чмырят оператора который пытается решить их ебучую проблему)
Чувак тупо дохуя о себе возомнил
 
что бы такие додики как выше пишут. Создавали мульти акки и писали, что пусто разнюхав весь товар?)

А скоро админы войдут в чат?)
увы, таковы издержки профессии) ты уже должен был понять)
 
Я конечно не эксперт и ни на чью сторону не становлюсь.
Но мне кажется, если бы покупатель действительно решил наебать ещё на 5г, вряд ли бы отказывался на компенсацию в 2-3г. Так как в таком случае он бы имел 7+г по факту. Но если он получил 5г и решил ещё сбить, какой ему резон настаивать на 5г ещё, напрочь отказываясь от 3х?
Хз, ситуация странная.
 
Я конечно не эксперт и ни на чью сторону не становлюсь.
Но мне кажется, если бы покупатель действительно решил наебать ещё на 5г, вряд ли бы отказывался на компенсацию в 2-3г. Так как в таком случае он бы имел 7+г по факту. Но если он получил 5г и решил ещё сбить, какой ему резон настаивать на 5г ещё, напрочь отказываясь от 3х?
Хз, ситуация странная.
Та это тип просто дебил, который считает что ему все должны и надо всё и сразу
 
Назад
Зверху Знизу