Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Статус
Закрита.
Admin на площадке разводится всё больше недобросовестных и гнилых магазинов которые под маской порядочности проводят вот такие сделки и махинации .
Админам наверно абсолютно все равно на выходки этих мудил
 
Admin на площадке разводится всё больше недобросовестных и гнилых магазинов которые под маской порядочности проводят вот такие сделки и махинации .
Админам наверно абсолютно все равно на выходки этих мудил
Так почему вы прошли мимо гаранта этого форума и пошли на соседний ресурс ?:D
 
Так почему вы прошли мимо гаранта этого форума и пошли на соседний ресурс ?:D
Для начала надо иметь гарант на площадке.
Все врем'я на глазах попадет, что гарант-админа нема, сделки задерживются.
 
🤣🤣🤣 Никто никуда не уходил, жду ответа по своему вопросу от Админа
Ой Бро слова админа очень важный. Что вообще нового , Флэш ?
Как август проводишь ?
Ты готов идти фоп открывать себе ? Пора из курьера в фунта превращаться ! Занятие более благородное , даже отбор строгий , судимых не берут :D
 
в каблуке смотерл?? или в подошве?
 
в каблуке смотерл?? или в подошве?
Я, звичайно не експерте по чоботах, але не ідіот. На відео видно, що я перевірив кожен сантиметр цього чобота, і те, що ти пропонуєш, це просто нісенітниця.IMG_0051.jpegIMG_0055.png Каблук там такий, що нічого не впихається, навіть якщо захотіти. Я все перевірив, як годиться, і можу ще раз показати чобіт у мене залишився, IMG_0396.jpegIMG_0395.jpegніде під стількою нічого не було і бути не могло.
 
Я, звичайно не експерте по чоботах, але не ідіот. На відео видно, що я перевірив кожен сантиметр цього чобота, і те, що ти пропонуєш, це просто нісенітниця.Переглянути вкладення 37886Переглянути вкладення 37887 Каблук там такий, що нічого не впихається, навіть якщо захотіти. Я все перевірив, як годиться, і можу ще раз показати чобіт у мене залишився, Переглянути вкладення 37894Переглянути вкладення 37895ніде під стількою нічого не було і бути не могло.
Тогда это печально(
 
Я, звичайно не експерте по чоботах, але не ідіот. На відео видно, що я перевірив кожен сантиметр цього чобота, і те, що ти пропонуєш, це просто нісенітниця.Переглянути вкладення 37886Переглянути вкладення 37887 Каблук там такий, що нічого не впихається, навіть якщо захотіти. Я все перевірив, як годиться, і можу ще раз показати чобіт у мене залишився, Переглянути вкладення 37894Переглянути вкладення 37895ніде під стількою нічого не було і бути не могло.
Admin Я перевірив усе до найменших деталей, і на відео, яке я надав , чітко видно товару там немає і бути не могло.

Прямим доказом недобросовісної поведінки являється видалення переписки у момент вирішення питання. IMG_0067.jpegIMG_0068.pngПісля того, як я почав розбиратися, магазин став видаляти переписку, намагаючись замести сліди. Це пряме свідчення шахрайства .
Admin ну як це називається ще ? Він сам підтверджує компенсацію а потім зливається як щегол ну що це таке ?
 
Admin Я перевірив усе до найменших деталей, і на відео, яке я надав , чітко видно товару там немає і бути не могло.

Прямим доказом недобросовісної поведінки являється видалення переписки у момент вирішення питання. Переглянути вкладення 37904Переглянути вкладення 37906Після того, як я почав розбиратися, магазин став видаляти переписку, намагаючись замести сліди. Це пряме свідчення шахрайства .
Admin ну як це називається ще ? Він сам підтверджує компенсацію а потім зливається як щегол ну що це таке ?

Admin зверни увагу ще несеться він на рівному місці обманює усілякими засобами скільки можна ігнорувати IMG_0397.jpeg
 
Бро тут на этот счет у каждого своё мнение
Мне честно тоже интересно почему этот Молочник до сих пор молчит а Admin закрывает глаза арбитражи висят он дальше пихает свою кисломолочку
 
не порядок
 
Admin Я перевірив усе до найменших деталей, і на відео, яке я надав , чітко видно товару там немає і бути не могло.

Прямим доказом недобросовісної поведінки являється видалення переписки у момент вирішення питання. Переглянути вкладення 37904Переглянути вкладення 37906Після того, як я почав розбиратися, магазин став видаляти переписку, намагаючись замести сліди. Це пряме свідчення шахрайства .
Admin ну як це називається ще ? Він сам підтверджує компенсацію а потім зливається як щегол ну що це таке ?
Admin зверни увагу ще несеться він на рівному місці обманює усілякими засобами скільки можна ігнорувати Переглянути вкладення 37914
Admin час підтримати здоровий глузд і розібратися, що до чого. Коли продавець визнає свою провину це вже серйозний сигнал. А якщо копнути глибше стає зрозуміло, що такі ситуації могли траплятися не раз і не два. Адже диму без вогню не буває, і якщо продавець сам розуміє свої косяки, значить, щось тут явно не так.
 
Я, звичайно не експерте по чоботах, але не ідіот. На відео видно, що я перевірив кожен сантиметр цього чобота, і те, що ти пропонуєш, це просто нісенітниця.Переглянути вкладення 37886Переглянути вкладення 37887 Каблук там такий, що нічого не впихається, навіть якщо захотіти. Я все перевірив, як годиться, і можу ще раз показати чобіт у мене залишився, Переглянути вкладення 37894Переглянути вкладення 37895ніде під стількою нічого не було і бути не могло.
Admin Подумайте самі, який може бути стелс якщо тобі надсилають сапог зашарпаный котрим в футбол гралы в 70х роках. Стелс такий, що аж сміх бере! Нас просто намагалися розвести, як лохів. Це не якась там випадкова помилка, це свідомий вибір продавця обдурити покупця. І якщо цей шарлатан визнає свою провину і видаляє переписку у мене лише одне питання, а скількох людей він вже так кинув, прикриваючись своїм фейковим стелсом та видаленням переписки ?
 
Admin Я перевірив усе до найменших деталей, і на відео, яке я надав , чітко видно товару там немає і бути не могло.

Прямим доказом недобросовісної поведінки являється видалення переписки у момент вирішення питання. Переглянути вкладення 37904Переглянути вкладення 37906Після того, як я почав розбиратися, магазин став видаляти переписку, намагаючись замести сліди. Це пряме свідчення шахрайства .
Admin ну як це називається ще ? Він сам підтверджує компенсацію а потім зливається як щегол ну що це таке ?
Якщо хтось так легко визнає провину, значить, він уже не раз на цьому спалився. Очевидно одне таким глиномесам довіряти не можна. Вони й далі будуть розводити людей, поки їм не закрутять гайки. IMG_0097.jpegТож давайте не будемо дурнями TheMilkyWay Після всіх твоїх махінацій з пустими відправками і тупими виправданнями, ти реально думаєш, що хтось повірить в твоє лайно? Та в тебе довіри немає взагалі нуль цілих, хрін десятих
Дякую, звісно, але хто ж тут повірить у такі казочки?
 
Я, звичайно не експерте по чоботах, але не ідіот. На відео видно, що я перевірив кожен сантиметр цього чобота, і те, що ти пропонуєш, це просто нісенітниця.Переглянути вкладення 37886Переглянути вкладення 37887 Каблук там такий, що нічого не впихається, навіть якщо захотіти. Я все перевірив, як годиться, і можу ще раз показати чобіт у мене залишився, Переглянути вкладення 37894Переглянути вкладення 37895ніде під стількою нічого не було і бути не могло.
І оцей ваш Стелс який ні про що був лише приводом для того щоб обдурити. Мілка вже давно міг повернути гроші але навмисно вирішив відморозитись бо так звісно простіше бо жалоби висят час іде гроші крутяться а покупці котрих кинули тільки дрочать ті жалоби
 
Я вніс гроші ще 29.06 сподіваючись на чесну угоду а натомість цей шахраюка зрадівши моїм грошам просто вирішив що можна мене обдурити. Більше того, цей мдак настільки наглий що коли зрозумів що кура відправив пустишку, видалив усю переписку. Думав що ми не зреагували і просто забʼєм
Upd (переписка тг стоїть на місці, оперу пох)IMG_0400.jpeg
Сьогодні вже 17.08 ніхто нічого не повертає і навіть не думає. На ригі відмовили допомагати у вирішенні так опер забив болтяку і навіть не відповідає. Якби ми вклали ці 550$ у якусь людину котра не кидає та не дурить мої 550 баксів вже б крутилися приносили б прибуток. За два місяця люди з головою би змогла могли обернути їх у 10к доларів, а то і більше , а ми що маємо? Купу втрат ніяких грошей і повний п^здець замість сервісу. Це не просто кидалово це справжня ганьба
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу