Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Статус
Закрита.
Я вніс гроші ще 29.06 сподіваючись на чесну угоду а натомість цей шахраюка зрадівши моїм грошам просто вирішив що можна мене обдурити. Більше того, цей мдак настільки наглий що коли зрозумів що кура відправив пустишку, видалив усю переписку. Думав що ми не зреагували і просто забʼєм
Upd (переписка тг стоїть на місці, оперу пох)Переглянути вкладення 38657
Сьогодні вже 17.08 ніхто нічого не повертає і навіть не думає. На ригі відмовили допомагати у вирішенні так опер забив болтяку і навіть не відповідає. Якби ми вклали ці 550$ у якусь людину котра не кидає та не дурить мої 550 баксів вже б крутилися приносили б прибуток. За два місяця люди з головою би змогла могли обернути їх у 10к доларів, а то і більше , а ми що маємо? Купу втрат ніяких грошей і повний п^здець замість сервісу. Це не просто кидалово це справжня ганьба
upd IMG_0399.png
Продавець відморожений Пишу кожен день вже накипіло .

Час тільки йде, а відповіді нема. Admin Що робити з цими магазинами, скажіть? Ставити їх на лічильник чи як?
Адмін, я не можу зрозуміти, на що розраховувати? Тобто у статусі
Продавця Плачу вам 200-300$ на місяць плаваю зі статусом ВІП-продавця, і натомість мені можна на клієнтів забивати і їх на всі боки швиряти? Це так працює, чи як?
 
ебанный свет! за такое под лед пускают!
Повідомлення об'єднано автоматично:


конечно эмоции зашкалили! но куру в любых на кол!
Повідомлення об'єднано автоматично:


это просто догадка? или схемой поделиться решил?
Той хто відправляв точно швир, такого безглуздого нерозуміння ситуації я ще бачив
бро не кто не говорит что швыр ! у всех бывает ! а вот ровность будет зависить как он решает подобные вопросы!
Ось як він вирішує питання , просто морозиться, під льодом напевно
Якщо хтось так легко визнає провину, значить, він уже не раз на цьому спалився. Очевидно одне таким глиномесам довіряти не можна. Вони й далі будуть розводити людей, поки їм не закрутять гайки. Переглянути вкладення 38274Тож давайте не будемо дурнями TheMilkyWay Після всіх твоїх махінацій з пустими відправками і тупими виправданнями, ти реально думаєш, що хтось повірить в твоє лайно? Та в тебе довіри немає взагалі нуль цілих, хрін десятих
Дякую, звісно, але хто ж тут повірить у такі казочки?
Що це за цирк з компенсацією? Той Мілка сам вирішив, як йому зручніше, а потім ще й зверху захотів наваритися на своїй “останній пропозиції” 8 за 500$. Ви серйозно? Які 8 за 500$, хто нам поверне наші 550$, які ми вже заплатили? Де логіка, та здоровий глузд
Він задовільняє компенсацію 3г і інше при наступній покупці, а коли розуміє що в тупику видаляє листування та ПЕРЕВЗУВАЄТЬСЯ моментально
Admin прошу ТЕРМІНОВО ЗВЕРНУТИ УВАГУ на ситуацію! Бо так далі не піде. Я написав вже всюди де є магаз і повсюди халатність.

Ось ще одне підтвердження вареного оператора з розладом психікиIMG_0055.jpeg, спочатку скидає повідомлення кури що під стількою нібито, а потім питає звідки я знаю де шукати IMG_0056.jpeg, ну точно цілісінький Буратіно та Папа Карло, один іншого краще
 
Останнє редагування:
Та смирись и забудь. Бросай потреблять и живите нормально.
 

    LennyLV

    Балів: 0
    В смирмтельной рубашке не рождался )
Я так думаю, что теги насколько зашкалили, что не хватает полей для их счетчика.
После такого Админу нет смысла даже их смотреть. Ну откроет, увидит какие-то, остальные потеряются после этого.
 
  • Вподобайка
Реакції: Guap
Плевали с высокой колокольни.
 
  • Вподобайка
Реакції: Guap
бро не кто не говорит что швыр ! у всех бывает ! а вот ровность будет зависить как он решает подобные вопросы!
Пишу бо вже накипіло від очікування а від Admin — тиша. Час тільки йде, а відповіді нема. Що робити з цими магазинами, скажіть? Ставити їх на лічильник чи як?

Адмін, я не можу зрозуміти, на що розраховувати? Плачу вам 200-300$ на місяць за статус ВІП-продавця, а натомість мені можна на клієнтів забивати і їх на всі боки швиряти? Це нормально, чи як?
P.S silence и TheMilkyWay тому приклад, довіри до них нема, безвідповідальність за вчинки тому показник
Жалобу составил толково, судя по тому что есть видел значит уже имеете набитые шишки и синяки с такими ситуациями.

А Милки улыбнул, сапог сука 🤣
Що це за цирк з компенсацією? Той “мілка” сам вирішив, як йому зручніше, а потім ще й зверху захотів наваритися на своїй “останній пропозиції” 8 за 500$. Ви серйозно? Які 8 за 500$, хто нам поверне наші 550$, які ми вже заплатили? Де логіка, де справедливість?

Admin
2 МІСЯЦЯ Я ВЖЕ ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ
АДМІН МАГАЗИН КИДАЄ ЛЮДЕЙ ДАЛІ ВИ НІЧОГО НЕ РОБИТЕ
 
Это даже не срок , крепись
У нашому житті є моменти, коли нам доводиться чекати. Чекати справедливості, чесного слова, а іноді навіть простої посилки. І ми чекаємо, бо віримо у те, що наше терпіння буде винагороджено. Віримо у те, що порядність і чесність обов’язково переможуть, бо так вчить нас не тільки суспільство, але й релігія. У Святому Письмі сказано: «Блаженні ті, що терплять і вірять, бо вони отримають своє». І ось, ми чекаємо.

Але що робити Admin Dylan коли наше терпіння та віра в доброту людей використовуються для обману? Що робити, коли натомість на наші очікування ми отримуємо повний ІГНОР ? Цей вчинок не тільки обурює, але й ставить під сумнів усі ті чесноти, на яких ми ґрунтували своє життя.
 
У нашому житті є моменти, коли нам доводиться чекати. Чекати справедливості, чесного слова, а іноді навіть простої посилки. І ми чекаємо, бо віримо у те, що наше терпіння буде винагороджено. Віримо у те, що порядність і чесність обов’язково переможуть, бо так вчить нас не тільки суспільство, але й релігія. У Святому Письмі сказано: «Блаженні ті, що терплять і вірять, бо вони отримають своє». І ось, ми чекаємо.

Але що робити Admin Dylan коли наше терпіння та віра в доброту людей використовуються для обману? Що робити, коли натомість на наші очікування ми отримуємо порожню посилку? Цей вчинок не тільки обурює, але й ставить під сумнів усі ті чесноти, на яких ми ґрунтували своє життя.
Перестань пожалуйста флудить. И ожидай решения по этой теме. Все ждут.
Ок? ) Или не ок? )
 
Перестань пожалуйста флудить. И ожидай решения по этой теме. Все ждут.
Ок? ) Или не ок? )
Ок звісно, Однак коли магазини надсилають порожні посилки, вони грубо порушують усі принципи. Дії TheMilkyWay суперечать Божим заповідям, які вчать нас ставитися до інших так, як ми хочемо, щоб ставилися до нас. Вони діють, керуючись не любов’ю до ближнього, а жадібністю та обманом.
Це не просто порожня посилка. Це символ втраченої віри у чесність і доброту людей. Кожен подібний вчинок руйнує те, що ми довго і терпляче будували у своїй душі. Вони кидають виклик нашій вірі в те, що добро завжди перемагає.
Заздрість і жадібність можуть призвести до неетичних дій у бізнесі. Бажання володіти тим, що належить іншим, може призвести до недобросовісної конкуренції та маніпуляцій. Ця заповідь вчить нас задовольнятися тим, що ми маємо, і прагнути до успіху чесним шляхом. Додатково зверніть увагу як Арбітр натякає та підтверджує допомогу Кидалам скамити покупцівIMG_0348.jpegIMG_0349.jpeg

11-та заповідь, яка говорить “Полюби ближнього твого, як самого себе”, має глибоке значення для ділових відносин. Ця заповідь закликає до поваги, співчуття і справедливості у відносинах з колегами, партнерами і клієнтами. Розглянемо, як застосування цієї заповіді може покращити бізнес і сприяти його процвітанню.

Повага і довіра

Любов до ближнього починається з поваги. У бізнесі це проявляється в чесному і відкритому спілкуванні, повазі до думок і прав інших. Довіра, заснована на взаємоповазі, є фундаментом для міцних ділових відносин. Коли всі учасники процесу відчувають себе шанованими і цінними, це сприяє розвитку позитивної і продуктивної робочої атмосфери.

Співчуття і підтримка

11-та заповідь також вчить нас бути співчутливими і готовими прийти на допомогу в важкі моменти. У діловому середовищі це може означати підтримку співробітників у складних життєвих ситуаціях, гнучкість у роботі з клієнтами і партнерами, прагнення до створення справедливих умов праці. Співчуття допомагає створювати лояльні і мотивовані команди, які готові працювати на благо спільної справи.

Справедливість і чесність

Застосування 11-ї заповіді вимагає чесності і справедливості у ділових відн
Чекаючи на чесність і справедливість, ми залишаємося вірними своїм переконанням. Наше терпіння є свідченням нашої віри в добро. І хоча на нашому шляху трапляються ті, хто намагається скористатися нашою довірою, ми знаємо, що рано чи пізно все стане на свої місця.
 
Ок звісно, Однак коли магазини надсилають порожні посилки, вони грубо порушують усі принципи. Дії TheMilkyWay суперечать Божим заповідям, які вчать нас ставитися до інших так, як ми хочемо, щоб ставилися до нас. Вони діють, керуючись не любов’ю до ближнього, а жадібністю та обманом.
Це не просто порожня посилка. Це символ втраченої віри у чесність і доброту людей. Кожен подібний вчинок руйнує те, що ми довго і терпляче будували у своїй душі. Вони кидають виклик нашій вірі в те, що добро завжди перемагає.

Чекаючи на чесність і справедливість, ми залишаємося вірними своїм переконанням. Наше терпіння є свідченням нашої віри в добро. І хоча на нашому шляху трапляються ті, хто намагається скористатися нашою довірою, ми знаємо, що рано чи пізно все стане на свої місця.
Закрываю тему до решения Админа. Информации достаточно. Если так будет дальше продолжаться, он попросту не осилит весь этот поток информации. Также прошу всю вашу команду (как я понимаю) воздержаться от флуда в теме магазина. За это последуют предупреждения.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу