Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Ну давайте тоді усі разом дивитись та розбиратись чому це раптом продавець підтвердив компенсацію, а згодом видалив усю переписку в месенджері

Раньше упаковки были надежней по моему опыту, да и стел бывал вкусным.

Тут даже таксист, пленку снял, вес сапога достал, попути на светофоре в любом магазине пленку купил обматал, и вуаля.

Пищевая пленка такой себе выбор. Сапог прикол, в голос смеялся.

Тут или таксист заменил прям пакет, но вопрос магазина "может под стелькой?" отбрасывает этот вариант. То-есть такой вид упаковки уже приемлем визуально.
или
Отправщик новый, не порядочный перед руководством. И это проявилось вот сейчас.
или
Умышленный скам от магазина или оператора. Но не порядочных движений за Милки не было замечено. Только вот упаковка просела.
или
Умышленный скам от покупателя. Из-за хилой упаковки, так же возможно. Снять пленку, достать вес, замотать пленкой, включить камеру.

Видео не видел, может там внутри свои моменты, или еще какие-то элементы упаковки. Кто видео будет смотреть тому виднее.
Видалення чату телеграму це перша ознака того що продавець просто бреше і намагається ввести в оман.
По-друге після перегляду відео розпакування продавець сам погодився на компенсацію але не повну , якщо б Ми цей товар з дружиною знайшли то може компенсація у вигляді 3г нас і задовільнила, але факт що нам відправили Порожняк і потім ще зверху хотіли 500$ зрубити мене не задовільняє!IMG_0097.jpeg
Тут якісні ознаки скам пропозицій від продавця.

Згоден з тобою повністю, «відправити» кокаїн у чоботі просто поклавши та обгорнувши в поліетилен це дуже сильно
Chestnii
Admin
 
Ну давайте тоді усі разом дивитись та розбиратись чому це раптом продавець підтвердив компенсацію, а згодом видалив усю переписку в месенджері



Chestnii
Admin
TheMilkyWay и это по вашему Стелс
Где пломба в виде хоть какого-то скотча или помехи для вскрытия?
Которую делал я при взаимодействии с вами.
IMG_3123.jpeg

Может это ваш второсортный курьер или же таксисты ваши воруют у покупателей товар!
Admin
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
Ну давайте тоді усі разом дивитись та розбиратись чому це раптом продавець підтвердив компенсацію, а згодом видалив усю переписку в месенджері


Почему на видео ты настолько спокойно воспринимаешь пропажу своих $500? Почему ты не ахуевший в этот момент, если ты/вы столько текста и гадостей навалил(и) оператору и здесь в итоге?

Почему сразу после распаковки ты лезешь внутрь под стельку и ищешь только там? Почему ты не трогаешь подошву, не пытаешься посмотреть как набит каблук?

Селлер тоже молодец, $500 баксов на кону и не додумались отправщика обязать фоткать таксишные посылки после упаковки, делать маркеры, чтобы неповадно наёбывать было
 
Почему на видео ты настолько спокойно воспринимаешь пропажу своих $500? Почему ты не ахуевший в этот момент, если ты/вы столько текста и гадостей навалил(и) оператору и здесь в итоге?

Почему сразу после распаковки ты лезешь внутрь под стельку и ищешь только там? Почему ты не трогаешь подошву, не пытаешься посмотреть как набит каблук?

Селлер тоже молодец, $500 баксов на кону и не додумались отправщика обязать фоткать таксишные посылки после упаковки, делать маркеры, чтобы неповадно наёбывать было
Друже а ти хотів почути крики та воплі? Ми не в Театрі і не Цирку.
Ти їх можеш побачити у тг переписці яку вела моя дружина, да і оплачено було з її карману тому весь гнів, крики та воплі ти бачиш у переписці, ми не так часто користуємось послугами Нарко-збувачів щоб як сольові Голови відкалупувати підошву Чобота…🤣🤣🤣

Може з кількістю угод та з різновидом стелсу при розпакуванні такі думки і будуть, але поки в мене не було Досвіду з отриманням товару вшитого у каблук…
 
Inkognito18, вы настолько подкованы в правилах: а правила секты позволяют нам запускать тотализатор в теме жалоб? Я заберу 5% как букмекер, ну а фонд разделим на победителей. Исхода по классике три: победа истца/ответчика или ничья. Потом раскрутимся и запустим еще ставки на "Пиздёж истца", "Мусорской слив" и т.д, чтобы банк набивать побольше
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Також був зроблений арбітраж на іншому форумі щоб попередити клієнтів та завадити подібним ситуаціям.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження

У них уже были случаи с пустыми посылками, на старой лабе и рыге вроде была инфа
 
Inkognito18, вы настолько подкованы в правилах: а правила секты позволяют нам запускать тотализатор в теме жалоб? Я заберу 5% как букмекер, ну а фонд разделим на победителей. Исхода по классике три: победа истца/ответчика или ничья. Потом раскрутимся и запустим еще ставки на "Пиздёж истца", "Мусорской слив" и т.д, чтобы банк набивать побольше
Нк правила это как минимум не запрещают🤔🤔🤔
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
Ну ты неплохой контентмейкер конечно, я пыхнул, проперся сильно с видоса :)
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
Може з кількістю угод та з різновидом стелсу при розпакуванні такі думки і будуть, але поки в мене не було Досвіду з отриманням товару вшитого у каблук…
І не таке буває)
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
Ну давайте тоді усі разом дивитись та розбиратись чому це раптом продавець підтвердив компенсацію, а згодом видалив усю переписку в месенджері



Chestnii
Admin
Відео розпаковки, зняте 29 червня о 20:01

На відео чітко демонструється упаковка до моменту відкриття. У відео я фіксую кожен етап розпаковки, показуючи, що упаковка була цілою та неушкодженою до моменту розкриття.

1. Цілісність упаковки — Відео починається з показу цілісності упаковки. Видно, що коробка не має пошкоджень.

2. Процес розпаковки — Я акуратно відкриваю упаковку, демонструючи кожну свою дію, щоб уникнути наклепу.


3. Відсутність товару — Після повного відкриття посилки я демонструю, що всередині упаковки відсутній замовлений товар. Зокрема, я показую черевик, у який кілька разів просовую руку, б'ю по підошві і навіть намагаюся засунути камеру телефону всередину черевика, щоб підтвердити, що товар просто відсутній.

Після проведення розпаковки моя дружина одразу зв'язалася з оператором і пояснила ситуацію. Спочатку оператор погрожував заблокувати насIMG_0054.jpeg,але після перегляду відео розпаковки пообіцяв компенсувати і зробити відшкодуванняIMG_0063.jpeg. Однак, через деякий час він видалив переписку.IMG_0067.jpegIMG_0068.jpeg На щастя, я своєчасно попередив дружину фіксувати переписку, щоб зберегти докази.

Продавець протягом усього часу тягне за хвіст і різними обманними способами намагався отримати ще більше грошейIMG_0097.jpeg. Таке поводження абсолютно безвідповідальне і порушує всі норми ділових відносин.

Даний випадок підкреслює важливість документування процесу розпаковки і спілкування з продавцями. Відеодокази і збережені переписки можуть стати вирішальними аргументами в подібних ситуаціях.
Admin
Chestnii
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
Почему на видео ты настолько спокойно воспринимаешь пропажу своих $500? Почему ты не ахуевший в этот момент, если ты/вы столько текста и гадостей навалил(и) оператору и здесь в итоге?

Почему сразу после распаковки ты лезешь внутрь под стельку и ищешь только там? Почему ты не трогаешь подошву, не пытаешься посмотреть как набит каблук?

Селлер тоже молодец, $500 баксов на кону и не додумались отправщика обязать фоткать таксишные посылки после упаковки, делать маркеры, чтобы неповадно наёбывать было
Красавчик шо подметил нюансы.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Відео розпаковки, зняте 29 червня о 20:01

На відео чітко демонструється упаковка до моменту відкриття. У відео я фіксую кожен етап розпаковки, показуючи, що упаковка була цілою та неушкодженою до моменту розкриття.

1. Цілісність упаковки — Відео починається з показу цілісності упаковки. Видно, що коробка не має пошкоджень.

2. Процес розпаковки — Я акуратно відкриваю упаковку, демонструючи кожну свою дію, щоб уникнути наклепу.


3. Відсутність товару — Після повного відкриття посилки я демонструю, що всередині упаковки відсутній замовлений товар. Зокрема, я показую черевик, у який кілька разів просовую руку, б'ю по підошві і навіть намагаюся засунути камеру телефону всередину черевика, щоб підтвердити, що товар просто відсутній.

Після проведення розпаковки моя дружина одразу зв'язалася з оператором і пояснила ситуацію. Спочатку оператор погрожував заблокувати насПереглянути вкладення 31920,але після перегляду відео розпаковки пообіцяв компенсувати і зробити відшкодуванняПереглянути вкладення 31921. Однак, через деякий час він видалив переписку.Переглянути вкладення 31922Переглянути вкладення 31923 На щастя, я своєчасно попередив дружину фіксувати переписку, щоб зберегти докази.

Продавець протягом усього часу тягне за хвіст і різними обманними способами намагався отримати ще більше грошейПереглянути вкладення 31924. Таке поводження абсолютно безвідповідальне і порушує всі норми ділових відносин.

Даний випадок підкреслює важливість документування процесу розпаковки і спілкування з продавцями. Відеодокази і збережені переписки можуть стати вирішальними аргументами в подібних ситуаціях.
Admin
Chestnii
Тебе остается ждать только ответа админа и всё. Наберись терпения.
 
1)Уважаемый ты сам клипаеш себе отзывы, или как-то задабриваешь постоянных клиентов что они тебе пишут их один только AntonioBorsch спамит твою ветку.
2) Ты врун тунеядец и змея может сообщения Ivan820 это то самое подтверждение принималова про которые ты мне говорил в переписке.
Присутствующие тут могут обратить внимание что у меня с TheMilkyWay так же есть Арбитраж
Переглянути вкладення 28721]
Переглянути вкладення 28722


Интересно что когда я работал и взаимодействовал с данным продавцом подобных ситуаций не возникало и каждый заказ был доставлен в должном объеме и должным образом.
Я написал о том что получал, меня сюда не приписывай друже
 
Відео розпаковки, зняте 29 червня о 20:01

На відео чітко демонструється упаковка до моменту відкриття. У відео я фіксую кожен етап розпаковки, показуючи, що упаковка була цілою та неушкодженою до моменту розкриття.

1. Цілісність упаковки — Відео починається з показу цілісності упаковки. Видно, що коробка не має пошкоджень.

2. Процес розпаковки — Я акуратно відкриваю упаковку, демонструючи кожну свою дію, щоб уникнути наклепу.


3. Відсутність товару — Після повного відкриття посилки я демонструю, що всередині упаковки відсутній замовлений товар. Зокрема, я показую черевик, у який кілька разів просовую руку, б'ю по підошві і навіть намагаюся засунути камеру телефону всередину черевика, щоб підтвердити, що товар просто відсутній.

Після проведення розпаковки моя дружина одразу зв'язалася з оператором і пояснила ситуацію. Спочатку оператор погрожував заблокувати насПереглянути вкладення 31920,але після перегляду відео розпаковки пообіцяв компенсувати і зробити відшкодуванняПереглянути вкладення 31921. Однак, через деякий час він видалив переписку.Переглянути вкладення 31922Переглянути вкладення 31923 На щастя, я своєчасно попередив дружину фіксувати переписку, щоб зберегти докази.

Продавець протягом усього часу тягне за хвіст і різними обманними способами намагався отримати ще більше грошейПереглянути вкладення 31924. Таке поводження абсолютно безвідповідальне і порушує всі норми ділових відносин.

Даний випадок підкреслює важливість документування процесу розпаковки і спілкування з продавцями. Відеодокази і збережені переписки можуть стати вирішальними аргументами в подібних ситуаціях.
Admin
Chestnii

Відео розпаковки, зняте 29 червня о 20:01

На відео чітко демонструється упаковка до моменту відкриття. У відео я фіксую кожен етап розпаковки, показуючи, що упаковка була цілою та неушкодженою до моменту розкриття.

1. Цілісність упаковки — Відео починається з показу цілісності упаковки. Видно, що коробка не має пошкоджень.

2. Процес розпаковки — Я акуратно відкриваю упаковку, демонструючи кожну свою дію, щоб уникнути наклепу.


3. Відсутність товару — Після повного відкриття посилки я демонструю, що всередині упаковки відсутній замовлений товар. Зокрема, я показую черевик, у який кілька разів просовую руку, б'ю по підошві і навіть намагаюся засунути камеру телефону всередину черевика, щоб підтвердити, що товар просто відсутній.

Після проведення розпаковки моя дружина одразу зв'язалася з оператором і пояснила ситуацію. Спочатку оператор погрожував заблокувати насПереглянути вкладення 31920,але після перегляду відео розпаковки пообіцяв компенсувати і зробити відшкодуванняПереглянути вкладення 31921. Однак, через деякий час він видалив переписку.Переглянути вкладення 31922Переглянути вкладення 31923 На щастя, я своєчасно попередив дружину фіксувати переписку, щоб зберегти докази.

Продавець протягом усього часу тягне за хвіст і різними обманними способами намагався отримати ще більше грошейПереглянути вкладення 31924. Таке поводження абсолютно безвідповідальне і порушує всі норми ділових відносин.

Даний випадок підкреслює важливість документування процесу розпаковки і спілкування з продавцями. Відеодокази і збережені переписки можуть стати вирішальними аргументами в подібних ситуаціях.
Admin
Chestnii

Ти і твій кур’єр, а судячи з того, як ведуться справи, це одна людина, справжній дегенерат. Таким, як ви, немає місця в цьому бізнесі. Вас потрібно всіма способами викорінювати і знищувати.

Всі свої слова я підтверджую відеорозпаковкою та підкресленим акцентом у переписці, де явно видно, що ти просто граєш у змійку і зливаєшся як найсправжнісінький контрацептив.

Ти неадекват, який кинув мене, розбагатів і намагався провернути це знову, пропонуючи 8 за 500$.IMG_0097.jpeg

Дурне ти створіння, розповідай про людяність і душевну доброту своїй подрузі, будь ласка, так люди не роблять у порядному суспільстві.IMG_0293.jpegIMG_0294.pngIMG_0295.pngIMG_0296.jpeg
Наприкінці переписки почав перекручувати, що інша людина видалила, ну ти циркач. Про яку ініціативу ти говориш у ТГ, ініціатива підтримувати переписку? Тут на форумі ти пиздиш, що не видаляв, балабол та й годі.

Останнє повідомлення магазину в ТГ 9 липня о 19:51.
IMG_0296.jpeg
Після всіх спроб мене наебати, ти просто став морозитися і намагатися викладати щось тут, як ми бачимо, тут ти теж пиздиш і дуже багато, твої слова тут і в ТГ просто не сходяться. Я думаю, адміністрація на це повинна звернути особливу увагу.
Admin Chestnii

Запам’ятайте поки такі фальшиві гниди, як TheMilkyWay , присутні на ринку зі своїми дирявими упаковками, бажання користуватися форумами стає все менше, краще буду звертатися до ручних. Ваша робота і представлена картинка — суцільна дурість і піздж.


У мене всі докази незаперечні, ти собака крива всю дорогу пиздиш і просто зливаєшся, ви мене навмисне кинули, видалили переписку і спробували вислизнути як біси. Подібного роду бісівщина має бути усунута. Магазин виростив у собі гниль і чорноту, вірю, що Бог все бачить і вже підбирає для тебе місце у Гремучому Лісу.
 
Ти і твій кур’єр, а судячи з того, як ведуться справи, це одна людина, справжній дегенерат. Таким, як ви, немає місця в цьому бізнесі. Вас потрібно всіма способами викорінювати і знищувати.

Всі свої слова я підтверджую відеорозпаковкою та підкресленим акцентом у переписці, де явно видно, що ти просто граєш у змійку і зливаєшся як найсправжнісінький контрацептив.

Ти неадекват, який кинув мене, розбагатів і намагався провернути це знову, пропонуючи 8 за 500$.Переглянути вкладення 32179

Дурне ти створіння, розповідай про людяність і душевну доброту своїй подрузі, будь ласка, так люди не роблять у порядному суспільстві.Переглянути вкладення 32180Переглянути вкладення 32181Переглянути вкладення 32184Переглянути вкладення 32182
Наприкінці переписки почав перекручувати, що інша людина видалила, ну ти циркач. Про яку ініціативу ти говориш у ТГ, ініціатива підтримувати переписку? Тут на форумі ти пиздиш, що не видаляв, балабол та й годі.

Останнє повідомлення магазину в ТГ 9 липня о 19:51.
Переглянути вкладення 32185
Після всіх спроб мене наебати, ти просто став морозитися і намагатися викладати щось тут, як ми бачимо, тут ти теж пиздиш і дуже багато, твої слова тут і в ТГ просто не сходяться. Я думаю, адміністрація на це повинна звернути особливу увагу.
Admin Chestnii

Запам’ятайте поки такі фальшиві гниди, як TheMilkyWay , присутні на ринку зі своїми дирявими упаковками, бажання користуватися форумами стає все менше, краще буду звертатися до ручних. Ваша робота і представлена картинка — суцільна дурість і піздж.


У мене всі докази незаперечні, ти собака крива всю дорогу пиздиш і просто зливаєшся, ви мене навмисне кинули, видалили переписку і спробували вислизнути як біси. Подібного роду бісівщина має бути усунута. Магазин виростив у собі гниль і чорноту, вірю, що Бог все бачить і вже підбирає для тебе місце у Гремучому Лісу.
Ох і шахрай цей мілківей нагрів людей на 10 000$ та злився. Завтра слід очікувати новий магазин, треба бути обачнішим.
 
Ти і твій кур’єр, а судячи з того, як ведуться справи, це одна людина, справжній дегенерат. Таким, як ви, немає місця в цьому бізнесі. Вас потрібно всіма способами викорінювати і знищувати.

Всі свої слова я підтверджую відеорозпаковкою та підкресленим акцентом у переписці, де явно видно, що ти просто граєш у змійку і зливаєшся як найсправжнісінький контрацептив.

Ти неадекват, який кинув мене, розбагатів і намагався провернути це знову, пропонуючи 8 за 500$.Переглянути вкладення 32179

Дурне ти створіння, розповідай про людяність і душевну доброту своїй подрузі, будь ласка, так люди не роблять у порядному суспільстві.Переглянути вкладення 32180Переглянути вкладення 32181Переглянути вкладення 32184Переглянути вкладення 32182
Наприкінці переписки почав перекручувати, що інша людина видалила, ну ти циркач. Про яку ініціативу ти говориш у ТГ, ініціатива підтримувати переписку? Тут на форумі ти пиздиш, що не видаляв, балабол та й годі.

Останнє повідомлення магазину в ТГ 9 липня о 19:51.
Переглянути вкладення 32185
Після всіх спроб мене наебати, ти просто став морозитися і намагатися викладати щось тут, як ми бачимо, тут ти теж пиздиш і дуже багато, твої слова тут і в ТГ просто не сходяться. Я думаю, адміністрація на це повинна звернути особливу увагу.
Admin Chestnii

Запам’ятайте поки такі фальшиві гниди, як TheMilkyWay , присутні на ринку зі своїми дирявими упаковками, бажання користуватися форумами стає все менше, краще буду звертатися до ручних. Ваша робота і представлена картинка — суцільна дурість і піздж.


У мене всі докази незаперечні, ти собака крива всю дорогу пиздиш і просто зливаєшся, ви мене навмисне кинули, видалили переписку і спробували вислизнути як біси. Подібного роду бісівщина має бути усунута. Магазин виростив у собі гниль і чорноту, вірю, що Бог все бачить і вже підбирає для тебе місце у Гремучому Лісу.
Ты когда выскажешь все что в твоей голове. Полетят факты. И мир увидит тебя с другой стороны…
 
Ти від своєї розфуфиреності та блатоти забув про людське ставлення і про вчинки на благо, щирості та правди у твоїх словах немає і ніколи не буде. Ваші вчинки та особистості можна порівняти з бісами та нечистю. Нехай не сьогодні, але Справедливість переможе, ти подавишся власним жиром та брехнею.

Ты когда выскажешь все что в твоей голове. Полетят факты. И мир увидит тебя с другой стороны…

Те, що ти називаєш фактами, інші назвуть плодом хворої фантазії та роздвоєння особистості. Істина у вчинках, точно не у словах і переобуваннях. Твоя здатність переплітати факти і уникати відповідальності показує всю сутність беззаконня, яке ви породжуєте. Ви своєю діяльністю шкодите людям і суспільству, будь-якими обманними способами уникаєте домовленостей, весь ваш бізнес побудований на брехні та обмані!
Admin
У мене всі докази незаперечні, ти собака крива всю дорогу брешеш, флудиш різним сміттям і просто зливаєшся. Ви мене навмисно кинули, видалили переписку і намагалися зникнути.
 
Ще побачите)
 
Твоя здатність переплітати факти і уникати відповідальності показує всю сутність беззаконня, яке ви породжуєте. Ви своєю діяльністю шкодите людям і суспільству, будь-якими обманними способами уникаєте домовленостей, весь ваш бізнес побудований на брехні та обмані!
TheMilkyWay тут в точку подметили
Вот чисто логически подумаем—делать мне нечего у тебя еще покупать без гарантий вернуть бабки я и так с голым пузом хожу еще покупки делать по 1000 1900 🤣 то что ты там сраку лижиш на рыге это конечно ты круто духорнулся)
 
TheMilkyWay брехун скільки можна кота за хвіст тягнути , ти тут співаєш про свою порядність і відношення до клієнтів якого рівно 000%, форуму потрібно звернути увагу як ти брешеш усю дорогу, це типу мілкі вей — молочний шлях піздабола та безвідповідального продавця — Фейка
Admin невиконання домовленостей та відправки пустих пакунків повинні каратись штрафами або стягненнями .
 
Назад
Зверху Знизу