Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Я лично не слышал про какие то траблы с решением проблем при покупке с гарантом. Если все видео и пруфы сделаны по инструкции. Но может я чего-то не знаю
Так сусідня тема від того ж ТС з недовісом по гаранту давно вже не вирішена.
 
Так сусідня тема від того ж ТС з недовісом по гаранту давно вже не вирішена.
Ну так я ж кажу що трохи були відсутні Адміни. Он з Chestnii взагалі знятий статус. Скарга просто ще не оброблена наскільки я пам'ятаю. Про не вирішене питання я думаю коректно казати уже після розгляду Адміном та винесення рішення. Те що довго, так є таке. Але краще пізно вирішене питання, чим швидко відхилена скарга.
 
Чесність є основою і фундаментом успішних угод. В умовах, коли покупець не може фізично перевірити товар до його отримання, він повністю покладається на інформацію, надану продавцем. Коли продавці порушують свої зобов’язання, це не просто підриває довіру до них, але й до самої системи їх продажів.

Дотримання домовленостей і роль переписки

Переписка між продавцем і покупцем — це не просто обмін повідомленнями, а важливе свідчення домовленостей і зобов’язань. Вона фіксує умови угоди, визнання помилок і обіцянки компенсацій. У разі спорів і арбітражу переписка стає основним доказом правоти однієї зі сторін.
Особливо коли безладні продавці самі видаляють переписку намагаючись уникнути відповідальності, що я хочу зауважити в даному кейсі, як продавець погоджує компенсацію і через пару хвилин видаляє усі повідомлення👇
IMG_0067.jpeg
IMG_0068.jpeg


1. Фіксація умов: Переписка допомагає документувати всі деталі угоди, включаючи опис товару, його ціну та умови доставки.

2. Визнання відповідальності: Якщо продавець визнає помилку і обіцяє компенсацію, це повинно бути зафіксовано в переписці, що робить йо відповідальним за свої вчинки .IMG_0066.jpegIMG_0070.jpeg
3. Доказ зобов’язань: У разі ухилення від виконання зобов’язань переписка служить доказом обіцянок продавця.
Недопустимість наєбалова

Наєбалово, особливо таке, як відправка порожніх посилок, абсолютно недопустиме. Це не просто неетично, це руйнує довіру покупців і завдає шкоди їх репутації. Покупці втрачають гроші, час і, що ще важливіше, віру в чесність системи.

Я звертаюся до форуму із закликом: давайте вимагати чесності та дотримання домовленостей від продавців. Важливо, щоб кожен покупець знав свої права і вмів їх захищати. Тільки разом ми можемо створити умови для форуму за яких торгівля буде надійною.
Admin
Chestnii
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Також був зроблений арбітраж на іншому форумі щоб попередити клієнтів та завадити подібним ситуаціям.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження
Не, ну серьёзно, ПоАх√евали эти кабаны ёбанные
 
У нашому світі чесність та відповідальність — ключові принципи, на яких будуються успішні угоди. Однак такі ситуації повністю руйнують довіру до вашої організації
1. Відправка пустої посилки: перша ланка ланцюга обману
Відправка пустої посилки — це не просто помилка, а навмисне шахрайство. Покупець, сплативши за товар, очікує отримати його в належному обсязі та у зазначені терміни. Однак замість цього ми отримуємо пусту коробку, що викликає не лише фінансові втрати, але й глибоке розчарування.

2. Обіцянка компенсації: помилкова надія
Після виявлення проблеми, я зв’язався з продавцем, сподіваючись на швидке вирішення. Продавець підтверджує свою помилку та обіцяє компенсацію. На перший погляд, ситуація починає вирішуватися, і покупець знову набуває надії на відновлення справедливості.

На жаль, на цьому історія не закінчується благополучно. Продавець, пообіцявши компенсацію, починає діяти нечесно. Він видаляє переписку, в якій були зафіксовані домовленості, і починає ухилятися від відповідальності.
Втрата часу
Замість того щоб насолоджуватися покупкою, я витрачаю час на спроби вирішити проблему, що відволікає мене від інших важливих справ.

Брехня з боку продавця, ухилення від відповідальності та видалення переписки — це окремий ланцюг підозр які адміністрація повинна враховувати!
Admin
 
Более того, я хоть и будучи лишь сторонним наблюдателем в этом случае, должен отметить, что это уже как минимум не первый проблемный эпизод, где идут обвинения в адрес данного продавца.
Ни в коем случае не хотелось бы делать никаких поспешных выводов, и тем не менее, не бывает дыма без огня, иными словами, не надо дурить братву ,) ☯️
 
Поважний форум та Арбітри по іншому як Наєбалово я це назвати не можу, данні дії продавця абсолютно безладні та повинні припинятись, я гадаю що відправка пустої посилки заслуговує на статус Мутного
По моїй переписці с оператором можна зробити висновок що 1cocaine звичайни Піздабол котрий прагнув усіма силами мене наїбати та в трясти собі ще бабок
IMG_0097.jpeg
Admin
 
Щось тобі не щастить постійно на ті кляті 500$
Повідомлення об'єднано автоматично:

Кожен місяць по 500
Як зарплата прям
 
Всех приветствую, история от данного ТСа повторяется практически один в один. Данный человек приобретает покупку через гаранта, снимает постановочное видео, используя заранее подготовленную схему обмана и устраивает подобный цирк. Просим ознакомиться с нашим арбитражем от ТСа.
 
silence TheMilkyWay це все про вас
ознайомтесь
«Пиздабол» — це слово, яке часто використовується для опису людини, яка часто бреше або перебільшує. У діловому середовищі така людина може видавати себе за експерта, давати порожні обіцянки або пропонувати завідомо нереалізовані плани. Основна характеристика «пиздабола» — відсутність чесності та уникнення відповідальності за сказані слова.

Продавець «пиздабол» ризикує втратити довіру клієнтів та партнерів. Неправдиві обіцянки та невиконані зобов’язання швидко призводять до негативних відгуків та подібних Арбітражів.

Слово «пиздабол» у бізнес-контексті описує людину, чиї неправдиві обіцянки та невірна інформація можуть призвести до серйозних наслідків для клієнтів. Щоб мінімізувати негативний вплив таких людей, важливо приділяти увагу перевірці фактів, оформленню домовленостей в переписці.
Admin
 
Всех приветствую, история от данного ТСа повторяется практически один в один. Данный человек приобретает покупку через гаранта, снимает постановочное видео, используя заранее подготовленную схему обмана и устраивает подобный цирк. Просим ознакомиться с нашим арбитражем от ТСа.
Дуже цікаво ти вигадав , а шишки я де взяв ?сам виростив скажеш ? Чи може на голову мені впали ? Ну ти реально клоун, хотів мене наєбати а зараз рекламуєш тему в інших арбітражах .
Чорний піар теж піар?
Chestnii
Admin
 
Чесність є основою і фундаментом успішних угод. В умовах, коли покупець не може фізично перевірити товар до його отримання, він повністю покладається на інформацію, надану продавцем. Коли продавці порушують свої зобов’язання, це не просто підриває довіру до них, але й до самої системи їх продажів.

Дотримання домовленостей і роль переписки

Переписка між продавцем і покупцем — це не просто обмін повідомленнями, а важливе свідчення домовленостей і зобов’язань. Вона фіксує умови угоди, визнання помилок і обіцянки компенсацій. У разі спорів і арбітражу переписка стає основним доказом правоти однієї зі сторін.
Особливо коли безладні продавці самі видаляють переписку намагаючись уникнути відповідальності, що я хочу зауважити в даному кейсі, як продавець погоджує компенсацію і через пару хвилин видаляє усі повідомлення👇
Переглянути вкладення 29150
Переглянути вкладення 29149


1. Фіксація умов: Переписка допомагає документувати всі деталі угоди, включаючи опис товару, його ціну та умови доставки.

2. Визнання відповідальності: Якщо продавець визнає помилку і обіцяє компенсацію, це повинно бути зафіксовано в переписці, що робить йо відповідальним за свої вчинки .Переглянути вкладення 29151Переглянути вкладення 29152
3. Доказ зобов’язань: У разі ухилення від виконання зобов’язань переписка служить доказом обіцянок продавця.
Недопустимість наєбалова

Наєбалово, особливо таке, як відправка порожніх посилок, абсолютно недопустиме. Це не просто неетично, це руйнує довіру покупців і завдає шкоди їх репутації. Покупці втрачають гроші, час і, що ще важливіше, віру в чесність системи.

Я звертаюся до форуму із закликом: давайте вимагати чесності та дотримання домовленостей від продавців. Важливо, щоб кожен покупець знав свої права і вмів їх захищати. Тільки разом ми можемо створити умови для форуму за яких торгівля буде надійною.
Admin
Chestnii
1cocaine у меня с вами идентичная проблема и не соблюдение договоренностей в переписке, может хватить людей наёбывать?
 
Всех приветствую, история от данного ТСа повторяется практически один в один. Данный человек приобретает покупку через гаранта, снимает постановочное видео, используя заранее подготовленную схему обмана и устраивает подобный цирк. Просим ознакомиться с нашим арбитражем от ТСа.
Такой торжественный заход. Но только вот забыл, что

Помощникам продавцов, ровно как и продавцам, запрещается отвечать в чужих арбитражах, тем самым косвенно рекламируя свой магазин. При нарушении данного правила продавец или помощник будут лишены возможности что-либо писать в разделе арбитража на срок до 1-ого месяца

Admin прошу запретить доступ в указанный срок на основании нарушения
 
silence TheMilkyWay це все про вас
ознайомтесь
«Пиздабол» — це слово, яке часто використовується для опису людини, яка часто бреше або перебільшує. У діловому середовищі така людина може видавати себе за експерта, давати порожні обіцянки або пропонувати завідомо нереалізовані плани. Основна характеристика «пиздабола» — відсутність чесності та уникнення відповідальності за сказані слова.

Продавець «пиздабол» ризикує втратити довіру клієнтів та партнерів. Неправдиві обіцянки та невиконані зобов’язання швидко призводять до негативних відгуків та подібних Арбітражів.

Слово «пиздабол» у бізнес-контексті описує людину, чиї неправдиві обіцянки та невірна інформація можуть призвести до серйозних наслідків для клієнтів. Щоб мінімізувати негативний вплив таких людей, важливо приділяти увагу перевірці фактів, оформленню домовленостей в переписці.
Admin
Ні для кого не секрет, що ринок — це джунглі, де кожен намагається урвати свій шматок, іноді не гребуючи відвертим обманом. Але коли обман стає частиною бізнес-стратегії, це не просто шахрайство, а справжнє кидалово.
Сьогодні ми можемо спостерігати, як деякі продавці влаштовують пиздеж і не дотримуються домовленостей, залишаючи нас, клієнтів, у лайні.

Пиздеж як частина бізнес-стратегії
Деякі продавці, замість того щоб виправити ситуацію, починають звалювати вину на клієнта (при тому, що спочатку TheMilkyWay визнав помилку кур’єра, який не встановив пломбу). Вони стверджують, що я сам винен, кажуть, що підробив посилку тощо. Це не просто дратує — це справжній пиздеж. У результаті ви залишаєтесь без товару і без грошей, а продавець продовжує розводити клієнтів.

Як кидалово перетворюється на систему
Після того як ви починаєте вимагати повернення грошей або заміни товару, продавець робить вигляд, що готовий піти назустріч. Але це лише частина його кидалова. Переписка раптово зникає, як ви можете помітити у моїй ситуації
IMG_0068.jpegIMG_0069.jpeg
обіцянки не виконуються, а ви залишаєтеся у повному лайні. Продавці-кидалови використовують цей трюк, щоб уникнути відповідальності і продовжувати свій бізнес-пиздеж.

Причина такої поведінки проста — безкарність
Продавці розуміють, що скарги клієнтів часто залишаються без відповіді, а вирішувати питання з ними — справа довга і витратна. Вони використовують цю лазівку, щоб продовжувати свій кидалово-бізнес і отримувати прибуток, не дотримуючись жодних договорів.
Admin
 
Останнє редагування:
А теперь только подумайте сколько может быть таких клиентов которые
просто не успели сделать скрины…

Эта ситуация подтверждает слова Ivan820 про удаление переписки где его друзей или знакомых приняли.
 
TheMilkyWay У меня вопрос к вам, если вы так уверенны в своём курьере то какой смысл вообще предлагать людям компенсацию? Тем самым порождая глупые надежды
По ситуации определенно видно что вы всеми способами пытаетесь избежать ответственности за свои действия и действия курьера.
 
персонажи сверху будто бы по скрипту запущены… выключайте powershell, прогэры)))
 
Powershell для Лохов
Нормалые пацы пишут на bash
 
Назад
Зверху Знизу