Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Приветствую, если вы запамятовал.
Мы уже решаем с вами этот спор на другом форуме.
Screenshot_2024-07-03-12-09-59-16.jpg
Screenshot_2024-07-03-12-09-37-48.jpg
Вам не кажется что нужно сначала эту дискуссию закрыть?
Она важным образом повлияет на все следующие
В случае, если у вас ещё будут вопросы

Мне наверное стоит добавить немного деталей, у вас нашли мультиаккант, вы нам ранее уже пробовали портить репутацию на том форуме.
 
Приветствую, если вы запамятовал.
Мы уже решаем с вами этот спор на другом форуме.
Переглянути вкладення 28263
Переглянути вкладення 28264
Вам не кажется что нужно сначала эту дискуссию закрыть?
Она важным образом повлияет на все следующие
В случае, если у вас ещё будут вопросы

Мне наверное стоит добавить немного деталей, у вас нашли мультиаккант, вы нам ранее уже пробовали портить репутацию на том форуме.
LennyLV так может определитесь на каком форуме решать хотите?
 
30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.
А чому не вказали що цього ж дня стрюворили переписку на сусідній платформі?)
 
Приветствую, если вы запамятовал.
Мы уже решаем с вами этот спор на другом форуме.
Переглянути вкладення 28263
Переглянути вкладення 28264
Вам не кажется что нужно сначала эту дискуссию закрыть?
Она важным образом повлияет на все следующие
В случае, если у вас ещё будут вопросы

Мне наверное стоит добавить немного деталей, у вас нашли мультиаккант, вы нам ранее уже пробовали портить репутацию на том форуме.
LennyLV так может определитесь на каком форуме решать хотите?
А чому не вказали що цього ж дня стрюворили переписку на сусідній платформі?)
Передивіться уважно спілкування в телеграмі , оператор сам натякає та наполягає зробити арбітраж на усіх форумах!
Ситуація котра виникла не влаштовує ні мене ні мою дружини, нас звичайною справою обманули та хотіли ще збити бабок.
Щоб запобігти та попередити клієнтів я зроблю арбітражи на усіх форумах, вірити мені чи магазину це вже діло кожного, але виходячи з переписки в телеграмі з моєю дружиною складаються Портрет Оператора— супер мега афериста підприємця котрий усіма спробами намагається вибити собі ще бабок.IMG_0093.jpeg

Дуже цікаво що оператор вигадує байки як вони плідно працюють та скидає якісь само зроблені переписки, дуже цікаво, якщо тільки у одного курьера стільки заказів, звідки у вас взагалі час роздивлятись цю ситуацію з 26 персонами котрих ви скоріш за все вигадали в частині свого мозку.IMG_0094.jpeg

До останнього моменту жінка намагалась вирішити питання у месенджері,IMG_0095.jpeg але після провокаційних та просто безладних спроб від Оператора вибити з нас ще грошей нічого іншого як зробити арбітражи на усіх форумах я не знайшов.IMG_0097.jpeg
 
  • Haha
Реакції: Guap
Передивіться уважно спілкування в телеграмі , оператор сам натякає та наполягає зробити арбітраж на усіх форумах!
Ситуація котра виникла не влаштовує ні мене ні мою дружини, нас звичайною справою обманули та хотіли ще збити бабок.
Щоб запобігти та попередити клієнтів я зроблю арбітражи на усіх форумах, вірити мені чи магазину це вже діло кожного, але виходячи з переписки в телеграмі з моєю дружиною складаються Портрет Оператора— супер мега афериста підприємця котрий усіма спробами намагається вибити собі ще бабок.Переглянути вкладення 28303

Дуже цікаво що оператор вигадує байки як вони плідно працюють та скидає якісь само зроблені переписки, дуже цікаво, якщо тільки у одного курьера стільки заказів, звідки у вас взагалі час роздивлятись цю ситуацію з 26 персонами котрих ви скоріш за все вигадали в частині свого мозку.Переглянути вкладення 28307

До останнього моменту жінка намагалась вирішити питання у месенджері,Переглянути вкладення 28308 але після провокаційних та просто безладних спроб від Оператора вибити з нас ще грошей нічого іншого як зробити арбітражи на усіх форумах я не знайшов.Переглянути вкладення 28309
вам предлагают 8 вместо 5 и согласны на гаранта

шо вы там с супругой помимо кокса употребляете? или это типичное раздвоение личности?

да и акценты вы сделали вовсе пустые , 26 человек… , выбивает бабки аферист… прям спасите помогите 🆘
 
вам предлагают 8 вместо 5 и согласны на гаранта

шо вы там с супругой помимо кокса употребляете? или это типичное раздвоение личности?

да и акценты вы сделали вовсе пустые , 26 человек… , выбивает бабки аферист… прям спасите помогите 🆘
Пустий тут тільки ваш захист Продавця, та посилка яка нам прийшла, якщо ти мав трохи більше мозоку то розумів би що після отримання порожньої посилили доплачувати і вестись на аферу продавця ніхто не збирається
Guap знімати Тік токи та читати клауд реп це трошки інша культура…
 
Пустий тут тільки ваш захист Продавця, та посилка яка нам прийшла, якщо ти мав трохи більше мозоку то розумів би що після отримання порожньої посилили доплачувати і вестись на аферу продавця ніхто не збирається
Guap знімати Тік токи та читати клауд реп це трошки інша культура…
это мульт ADVERTISING походу.
 
Пустий тут тільки ваш захист Продавця, та посилка яка нам прийшла, якщо ти мав трохи більше мозоку то розумів би що після отримання порожньої посилили доплачувати і вестись на аферу продавця ніхто не збирається
Guap знімати Тік токи та читати клауд реп це трошки інша культура…
где хоть слово в защиту селлера?)
ты реально поплава … накручиваешь бегуди на бегу
да и при чем тут тикток и рэп ?))

давай загрузи нам видео в черных перчатках
мы хотим это посмотреть
хахахахахаха
 
где хоть слово в защиту селлера?)
ты реально поплава … накручиваешь бегуди на бегу
да и при чем тут тикток и рэп ?))

давай загрузи нам видео в черных перчатках
мы хотим это посмотреть
хахахахахаха
Друже ти просто чомусь підкреслив шахрайську пропозицію Магазину відправити мені 8 за 500$ сверху

Поки цей тіп у вигляді оператору та власника магазина думає що йому ще придумати та які підставні переписки зробити Арбітр на сусідньому форумі зрозумів ціль мого арбітражу.IMG_0108.jpegIMG_0109.jpeg
Доречі, а ви знали що у TheMilkyWay вже були натяки на прийоми та якісь подібні дзвіночки ? IMG_0110.jpegIMG_0036.jpeg
Цікаво від чого це більше залежить, від стану пакунка та курьєра при відправці чи просто TheMilkyWay своїх копів за пакунком одразу відправляє…

Admin
Chestnii
 

    WolF420Helper

    Балів: -15
    не кормите бедолагу брехливого
Передивіться уважно спілкування в телеграмі , оператор сам натякає та наполягає зробити арбітраж на усіх форумах!
Ситуація котра виникла не влаштовує ні мене ні мою дружини, нас звичайною справою обманули та хотіли ще збити бабок.
Щоб запобігти та попередити клієнтів я зроблю арбітражи на усіх форумах, вірити мені чи магазину це вже діло кожного, але виходячи з переписки в телеграмі з моєю дружиною складаються Портрет Оператора— супер мега афериста підприємця котрий усіма спробами намагається вибити собі ще бабок.Переглянути вкладення 28303

Дуже цікаво що оператор вигадує байки як вони плідно працюють та скидає якісь само зроблені переписки, дуже цікаво, якщо тільки у одного курьера стільки заказів, звідки у вас взагалі час роздивлятись цю ситуацію з 26 персонами котрих ви скоріш за все вигадали в частині свого мозку.Переглянути вкладення 28307

До останнього моменту жінка намагалась вирішити питання у месенджері,Переглянути вкладення 28308 але після провокаційних та просто безладних спроб від Оператора вибити з нас ще грошей нічого іншого як зробити арбітражи на усіх форумах я не знайшов.Переглянути вкладення 28309
Те що оператор вам пише створювати на усіх ресурсах це добре. Але це варто було б вказати в тексті скарги.
Повне та достовірне заповнення скарги-робить її вирішення скорішим...
 
Друже ти просто чомусь підкреслив шахрайську пропозицію Магазину відправити мені 8 за 500$ сверху

Поки цей тіп у вигляді оператору та власника магазина думає що йому ще придумати та які підставні переписки зробити Арбітр на сусідньому форумі зрозумів ціль мого арбітражу.Переглянути вкладення 28359Переглянути вкладення 28360
Доречі, а ви знали що у TheMilkyWay вже були натяки на прийоми та якісь подібні дзвіночки ? Переглянути вкладення 28357Переглянути вкладення 28361
Цікаво від чого це більше залежить, від стану пакунка та курьєра при відправці чи просто TheMilkyWay своїх копів за пакунком одразу відправляє…

Admin
Chestnii
Ладно, повторю тоже самое здесь: вы дали ссылку на комментарии: Ivan820
Так покажите весь диалог тогда
Он закончился на моём комментарие:

Дурочка ты включил и не выключаешь.
Удобно рассказывать без каких либо подтверждений что это мы переписку удалили, которой никогда и не было
И допустим, таксист был мусорской, как это касается переписки?
Мы по твоему здесь экстрасенсы и чувствуем подобных таксистов и трём переписки?
Короче, кроме как прийти и натрусить пиздежа без фактов, ты ничего не смог
Если это было в пятницу и ты у нас что-то покупал, пришли скрин оплаты (и тогда я поверю что ты у нас делал заказ)
На скрине оплаты будет видна сумма,
день, время и тд
На скрине оплаты будет видна сумма,
день, время и тд.
Ivan820 ещё заходил онлайн, только больше не писал.
и вы фейками с этого форума на другом форуме якобы подтверждаете свои слова
И на оборот, с того форума сюда переносите огрызки и обрывки слов.
Перенесите всю переписку, там её 3 страницы уже .
 
Каждый следующий отзыв от людей с форума положительный, их не меньше десятка.
И постоянно добавляются новые, эта ситуация с ivan820 единственная и подтвердить он её не смог.
Повідомлення об'єднано автоматично:

 
Останнє редагування:
Каждый следующий отзыв от людей с форума положительный, их не меньше десятка.
И постоянно добавляются новые, эта ситуация с ivan820 единственная и подтвердить он её не смог.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хотите я вам отзыв, даже не отзыв- трипрепортаж напечатаю!
Только мне для этого надо малюсенькая проба 👉👈
 
опа тута уже и пробы наиисовались. впишусь отправкой дроном.ы
 
  • Haha
Реакції: Guap
Ага и на каждой получать компенсацию?
И хоть бы так. Когда барыги бреют и сливаются со всех площадок это норм? Или когда швыряют десятки людей а компенсу получает один?
Один чувак на разных площадках это считай по сути разные юзеры. Так почему бы и нет?
Повідомлення об'єднано автоматично:

И если в правилах не указано что решение на соседней площадке -автоматически считается закрытым вопросом везде,то что не запещено-тотразрешено
 
Назад
Зверху Знизу