Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

мені цікаво, навіщо від видалив чатування в тг
Представь оперу задача выпала решать этот трэш, уже как мог и 8 грамм предложил за 500$ даже, оператор красава сохраняет профессионализм даже в спорных конфликтных ситуациях
 
це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Это все конечно хорошо, но таким"базаром" вы нарушили правила и вполне вероятно на статус "лоха" для себя наговорили
При обнаружении попытки шантажа продавца написания арбитража на данном ресурсе жалоба истца будет перемещена в раздел "Шантаж" , а сам истец будет награжден статусом "Лох" сроком на 7 дней
За необоснованные высказывания в адрес продавцов будут выданы предупреждения (примеры: "он кинул моих друзей", "он кидала, но нет доказательств")
 
да( такое!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Это все конечно хорошо, но таким"базаром" вы нарушили правила и вполне вероятно на статус "лоха" для себя наговорили
то есть на пятихатку он полинял потому что не сдержал эмоций при виде сапога??? справедливо пиздец!
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження
Сумно
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
то есть на пятихатку он полинял потому что не сдержал эмоций при виде сапога??? справедливо пиздец!
Так я тут при чем?
Если человек хочет заступничества от форума, то мб следовало знать его правила....
 
Так я тут при чем?
Если человек хочет заступничества от форума, то мб следовало знать его правила....
все так)
але (не ставлю це як доказ у вирішенні) - якщо відразу попередив, і ми віримо, що він не спіздив товар, пише його дружина - то, впринципі, на жіночі емоції, це можна списати було би
 
Интересно, как раз хотел заказывать у Милки, теперь стоит задуматься...)
Буду использовать гаранта дабы избежать подобных ситуаций.
 
я помню рэд бул пол кило пряников вместо альфы прислал !)) сука!! так сказать горе подсластить!
🤣

Но просто сапог, и ещё какой посмотри ))) Мне кажется они не просто наебали покупателя а ещё и постебались при этом всём )
 
Интересно, как раз хотел заказывать у Милки, теперь стоит задуматься...)
Буду использовать гаранта дабы избежать подобных ситуаций.
если у тебя есть пол касаря зеленых на торчалово + мозг в голове, даннная комбинация автоматом тебя приведет к гаранту) Я вообще не понимаю людей, которые а абум пиздуют такие суммы, как в розетке шнурок заказать прям) Да раскашелься ты на 50$ - ВСЕ! нее.. все как всегда...
 
Походу таксист гарну чаюху взяв. Повірте, таксисти теж не дурні, знають що передають у посилках )
Чайки-таксисти 😀
Повідомлення об'єднано автоматично:

І як на мене, варінат отримати 3 грами і потім ще 2 при наступних покупках це не так погано. Відкрию секрет, не всі кокаїнові магазини мають дофіга бабла) І навіть цих 500$ треба якось віддати)

Бажаю успіху у вирішенні цієї ситуації. Коли наламуються плани, це капець як фігово (
 
Интересно, как раз хотел заказывать у Милки, теперь стоит задуматься...)
Буду использовать гаранта дабы избежать подобных ситуаций.
Как гарант выйдет на связь , сообщи
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження
Блять лучше вы на дроны для ЗСУ перекинули лавэ.
 
А шо за клаунада с перчатками и шо за хуйня там внизу??
 
Есть одна фраза в диалоге которая и раскрывает то что никто туда при отправке не ложил ничего
 
Блять лучше вы на дроны для ЗСУ перекинули лавэ.
точняк! собрался жену под коксом огулять! хорошо подумал и скинул на дроны!
Повідомлення об'єднано автоматично:

🤣

Но просто сапог, и ещё какой посмотри ))) Мне кажется они не просто наебали покупателя а ещё и постебались при этом всём )
да ))) уебал на пол косаря -грех не улыбнуться!
 
Блин а могли взять 5г солей и поехать в лес покопать всеё компание и там же обдолбиться. Где тот азарт по квесту и подъёму. Тьфу блять
 

    Zevs

    Балів: 5
    )))
точняк! собрался жену под коксом огулять! хорошо подумал и скинул на дроны!
Повідомлення об'єднано автоматично:


да ))) уебал на пол косаря -грех не улыбнуться!
В наши дни 500 долларов это не большие деньги , но если спускать на кокаин их то это очевидный систематический зависимый человек
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Назад
Зверху Знизу