Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Шахрайство на 550$ TheMilkyWay або як отримати порожняк

Второй по счету подвисший арбитраж ТСа, в котором ТС (или вас двое? судя по манере общения на форуме за последнее время) благополучно употребил(и) все что получил(и), а "инвестированные" деньги решили потом струсить обратно. Ну, чисто так, моё субъективное мнение.

Один известный сказал бы "Не верю".
 
Второй по счету подвисший арбитраж ТСа, в котором ТС (или вас двое? судя по манере общения на форуме за последнее время) благополучно употребил(и) все что получил(и), а "инвестированные" деньги решили потом струсить обратно. Ну, чисто так, моё субъективное мнение.

Один известный сказал бы "Не верю".
Возможно слив магазина??
 
LennyLV Ну чтобі не біло так обидно то давайте адресс вішлю второй сапог.
 
Раньше упаковки были надежней по моему опыту, да и стел бывал вкусным.

Тут даже таксист, пленку снял, вес сапога достал, попути на светофоре в любом магазине пленку купил обматал, и вуаля.

Пищевая пленка такой себе выбор. Сапог прикол, в голос смеялся.

Тут или таксист заменил прям пакет, но вопрос магазина "может под стелькой?" отбрасывает этот вариант. То-есть такой вид упаковки уже приемлем визуально.
или
Отправщик новый, не порядочный перед руководством. И это проявилось вот сейчас.
или
Умышленный скам от магазина или оператора. Но не порядочных движений за Милки не было замечено. Только вот упаковка просела.
или
Умышленный скам от покупателя. Из-за хилой упаковки, так же возможно. Снять пленку, достать вес, замотать пленкой, включить камеру.

Видео не видел, может там внутри свои моменты, или еще какие-то элементы упаковки. Кто видео будет смотреть тому виднее.
 
Останнє редагування:
В наши дни 500 долларов это не большие деньги , но если спускать на кокаин их то это очевидный систематический зависимый человек
для кого как старик я вон с хлеба на квас!!! а ебашу как конь !
 
Так я тут при чем?
Если человек хочет заступничества от форума, то мб следовало знать его правила....

Это все конечно хорошо, но таким"базаром" вы нарушили правила и вполне вероятно на статус "лоха" для себя наговорили
Друже якщо ти був уважний то продавця ніхто не ображав, були матюки просто по справі це раз.
По друге при чому тут шантаж якщо продавець сам спочатку задовільняє компенсацію , а потім просить переходити до арбітражу.
Ну і основне 3 до чого тут взагалі ти прикріпив правила спілкування на форумі ? Якщо діалог з продавцем іде в Телеграмі
 
Представь оперу задача выпала решать этот трэш, уже как мог и 8 грамм предложил за 500$ даже, оператор красава сохраняет профессионализм даже в спорных конфликтных ситуациях
Смішно чути дядьку, до чого мені його 8г за 500$ хочаб 38грам хай запропонують, він мені вручив порожнечу, а ще хоче щоб далі гроші скинули , ну цирк звісно , а покупець — балерина танцюй як можеш
 
Смішно чути дядьку, до чого мені його 8г за 500$ хочаб 38грам хай запропонують, він мені вручив порожнечу, а ще хоче щоб далі гроші скинули , ну цирк звісно , а покупець — балерина танцюй як можеш
а говтрю. дядьку беру соля за 2000гярн и 22000 на ЗСу. клоуры блять ебаные.
 
Лінк на відповідача TheMilkyWay
Сума угоди: 550 usdt

29.06
Хотіли зробити собі вечер та ніч замовленням у магазині TheMilkyWay десь о 17:10 звʼязались з оператором та оплатили 550$ на юсдт кошель.

У нас був ювілей у подруги тому попросили відправити після 19:00 щоб належним образом підготуватись після робочого дня та перейти до святкування.

19:07 нам вислали посилку і десь о 19:55 вона прибула по факту отримання посилки одразу було ввімкнуто відео камеру та зроблено розпакування. Нам надіслали порожню посилку з чоботом всередині, посилка була просто обтягнута в поліетиленовий пакет без будь-яких пломб у вигляді скотчу або іншого, як належить нормальним посилкам!

Відео розпаковку було одразу надано оператору.
Заявленої та оплаченої ваги 5г не було виявлено.

1) Оператор у телеграмі після отримання доказів порожнечі та перегляду відео розпаковки спочатку почав говорити що я обманюю, а потім просто запропонував відшкодувати 2г.
Згодом оператор почав запропоновувати відшкодувати 3г, а решту при інших замовленнях, таким чином уникаючи відповідальності та вводячи мене в оман.
Привʼязуючи мене до покупок у їхньому магазині оператор викликав ще більшу бентежність та недовіру. Він нам відправив пустий пакунок, а ще розраховує що після такого буде бажання звертатись повторно.

Всі запропоновані оператором варіанти були відхилені і висунуто вимогу повністю відшкодувати збитки у вигляді оплаченого товару (5г) або коштів за нього!

2) Оператор почистив переписку в телеграмі після того, як сам запропонував компенсацію, розраховуючи на те, що діалог не фіксувався і хотів обманним шляхом уникнути відповідальності!

30.06
Повторно звертаюся в месенджері телеграм з проханням відшкодувати збитки і повернути належне, у відповідь отримую лише постановочний концерт оператора та веселу байку про їхню кількість і якість роботи. У кінцевому підсумку цей супер аферист взагалі відмовив компенсувати та запропонував заплатити йому ще 500$.

У даного магазину це 2-га покупка, перша покупка була успішна і якість товару дійсно порадувала, саме тому було прийнято рішення звернутися до цього магазину повторно!

Порожнеча-порожнечею

Оператор веде себе непрофесійно та безладно, а саме як личить аферисту, бреше, обманює, почав вигадувати різні спроби вибити собі ще грошей!
Такі дії магазинів або їхніх кур’єрів не повинні залишатися без уваги і їх слід припиняти!
Десь у Азіатських державах вам або вашому відправнику за таке давно руки повідрізали
Хочу застерегти кожного та повідомити про дану ситуацію, по можливості відшкодувати збитки спричинені їхньою діяльністю.
Усі докази моїх слів ви знайдете у прикріпленій тг переписці.

P.S В телеграмі з оператором спілкувалась моя дружина тому місцями присутня ненормативна лексика у звʼязку з отриманням порожнечі та повного оману зі сторони магазину це для моїй дружини стандартна реакція, не оцінюйте як бидло)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ось продовження
А когда я работал у них к людям все приходило как нужно всегда, даже иногда за мой стелс Клиент накидывал отдельную благодарность.
 
А когда я работал у них к людям все приходило как нужно всегда, даже иногда за мой стелс Клиент накидывал отдельную благодарность.
Бро тебе сочувствую. полинять на 8к$ это пиздец, а на этих поебать. завтра будет новый день возьмут еще.
 
🤣

Но просто сапог, и ещё какой посмотри ))) Мне кажется они не просто наебали покупателя а ещё и постебались при этом всём )
Есть одна фраза в диалоге которая и раскрывает то что никто туда при отправке не ложил ничего
А ну Hawain пліз, а то може я щось упустив
Цей дырявый папа Карло повинен відповідати за дії своїх працівник!
Чи може він взагалі сам відправляє
 
Смущает меня в этой ситуевине что товар якобы л ПОСЛЕДНИЙ,то есть походу его у них и не было,вот и впарили пустыху.. можно предположить конечно что таксюк срезал,но склоняюсь интуитивно что все же магаз. То есть сразу блять компенсу нельзя сделать а вернуть якобы три грамма и остальные расписать-можно.
мені цікаво, навіщо від видалив чатування в тг
Видалення чату телеграму це перша ознака того що продавець просто бреше і намагається ввести в оман.
По-друге після перегляду відео розпакування продавець сам погодився на компенсацію але не повну , якщо б Ми цей товар з дружиною знайшли то може компенсація у вигляді 3г нас і задовільнила, але факт що нам відправили Порожняк і потім ще зверху хотіли 500$ зрубити мене не задовільняє!
Тут якісні ознаки скам пропозицій від продавця.
Раньше упаковки были надежней по моему опыту, да и стел бывал вкусным.

Тут даже таксист, пленку снял, вес сапога достал, попути на светофоре в любом магазине пленку купил обматал, и вуаля.

Пищевая пленка такой себе выбор. Сапог прикол, в голос смеялся.

Тут или таксист заменил прям пакет, но вопрос магазина "может под стелькой?" отбрасывает этот вариант. То-есть такой вид упаковки уже приемлем визуально.
или
Отправщик новый, не порядочный перед руководством. И это проявилось вот сейчас.
или
Умышленный скам от магазина или оператора. Но не порядочных движений за Милки не было замечено. Только вот упаковка просела.
или
Умышленный скам от покупателя. Из-за хилой упаковки, так же возможно. Снять пленку, достать вес, замотать пленкой, включить камеру.

Видео не видел, может там внутри свои моменты, или еще какие-то элементы упаковки. Кто видео будет смотреть тому виднее.
Згоден з тобою повністю, «відправити» кокаїн у чоботі просто поклавши та обгорнувши в поліетилен це дуже сильно
 
Ну і основне 3 до чого тут взагалі ти прикріпив правила спілкування на форумі ? Якщо діалог з продавцем іде в Телеграмі
Ну давай розбиратися тоді. Якщо це спілкування в телеграмі, то чого ти скаргу пишеш тут?
Як пишеш тут, то і правила виконуєш ті які прописані тут.

Друже якщо ти був уважний то продавця ніхто не ображав, були матюки просто по справі це раз.
Не просто матюки, а натяки на "кидалово". А подобные высказываеия запрещены до выдачи статуса на форуме.
По друге при чому тут шантаж якщо продавець сам спочатку задовільняє компенсацію , а потім просить переходити до арбітражу.
Прочитайте будьте ласкаві ПРАВИЛА ФОРУМУ, від якого хочете допомоги і повайте їх. Вивчіть що таке шантаж, та за що можна отримати "лоха". А вже потім мені щось намагайтеся довести.
Повідомлення об'єднано автоматично:

В наши дни 500 долларов это не большие деньги ,
Средняя зп в столице +-
 
у Мілківея був телеграм?
 
Назад
Зверху Знизу