Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Оман на 105г Шиш від Silence

Справи так не робляться , є чітко обумовлений Сорт та вага яку я повинен був отримати, отримав в той час тільки втрату часу та зусиль !
ЖАДІБНІСТЬ ТА БАЙДУЖІСТЬ
У сучасних взаємодіях з продавцями ми часто стикаємося з такими негативними рисами, Жадібність і Байдужість. Ці явища можуть здаватися незначними або такими, що не потребують нашої уваги, проте якщо не звертати на них увагу, вони можуть поширюватися і мати руйнівні наслідки для суспільства та клієнтів.

Коли жадібність стає нормою, вона призводять до зростання, шахрайства і нечесних методів ведення бізнесу. Багаті стають багатшими, а бідні — біднішими. Соціальна нерівність зростає, створюючи напругу і конфлікти в суспільстві.

Байдужість — це відсутність турботи або інтересу до проблем інших людей. Вона може проявлятися у відсутності дій на підтримку справедливості, недостатній увазі до внутрішніх проблем або ігноруванні несправедливості.
Байдужість є небезпечним феноменом, оскільки вона дозволяє негативним явищам розростатися без опору. Коли люди залишаються байдужими до проблем навколо, це створює середовище, в якому алчність і жадібність можуть процвітати. Відсутність реакції з боку Арбітрів означає, що немає стримуючих факторів для тих, хто прагне експлуатувати інших заради власної вигоди.
Алчність, жадібність і байдужість — це риси, які можуть завдати великої шкоди суспільству(форуму). Якщо ми залишимося байдужими до їхнього поширення, наслідки можуть бути катастрофічними. Тільки через спільні зусилля, виховання цінностей і активну участь у житті форуму ми можемо створити справедливіше і більш стійке суспільство.
Якщо не звертати увагу на алчність, жадібність і байдужість, вони тільки поширюватимуться. Це може призвести до серйозних наслідків!
Відсутність турботи про інших руйнує бізнес зв’язки і знижує якість спіпрацювання для всіх !
Admin
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ

    ShaQ

    Балів: 5
это арбитраж ???? или лекция от ТС ???
🤣😅🥵
 
Я правильно розумію , для вас у порядку денному вводити в Оман клієнтів відправляючи їм абсолютно іншу позицію як по сорту так і по вазі ?
Те що ви відправили мені 50г Мімози і те що гроші у гаранта не забирають у вас відповідальності !
Ви усілякими способами вводити в Оман як клієнтів так і адміністрацію , намагаючись уникнути відповідальності .
Прагну щоб на Секті таких безвідповідальних Продавців ставало тільки менше.
Натупили з замовленням , видумали якийсь Стелс не задокументований і тепер склали ручки і сидіть як говориться «Ждите у моря погоды»
Хочеться вірити що адміністрація з максимальною тверезістю розгляне арбітраж

Admin
Прошу дати оцінку діям продавця згідно правил форуму, продавець ніяк не реагує, тільки вводить в оман та забирає час .
Переглянути вкладення 22933
Переглянути вкладення 22934
Как удобго у Вас все)
Когда Вам выгодно вы сами цитируете правила форума написаные нашим Админом. А когда нет, как в Вашей другой жалобе, то вы пишите при чем тут правила и мол просто матюки это ок.
Хорошо устпоились, скажу я Вам. Если чтите Правила и еще других хотите по ним нагибать, то будьте добры, чтите их всегда, а не только когда выгодно.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Відсутність реакції з боку Арбітрів означає, що немає стримуючих факторів для тих, хто прагне експлуатувати інших заради власної вигоди.
Поокуратнее с языком, молодой человек
Публичные обсуждения Правил ресурса или действий Команды Секты запрещены;
 
Останнє редагування:
Как удобго у Вас все)
Когда Вам выгодно вы сами цитируете правила форума написаные нашим Админом. А когда нет, как в Вашей другой жалобе, то вы пишите при чем тут правила и мол просто матюки это ок.
Хорошо устпоились, скажу я Вам. Если чтите Правила и еще других хотите по ним нагибать, то будьте добры, чтите их всегда, а не только когда выгодно.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Поокуратнее с языком, молодой человек
ну его админы накажут,ты каким хуем?че жопу лизать то непойму.)))
 
ну его админы накажут,ты каким хуем?че жопу лизать то непойму.)))
Какую жопу? Если надо я первый хуями закрою продавца, это не проблема.
ТС же пытается апелировать к правилам нашего форума, при этом в соседней своей жалобе почти прямым текстом на них ложит, исходя из его ответа мне. Если Вас не интересует соблюдение правил Секты и Ее развитие то да, Вы никаким хуем сюда не влазите. А если я вижу нарушение ПРАВИЛ РЕСУРСА, и двойные взгляды, то я об этом говорю и уведомляю Администрацию. Достаточно я Вам расписал свою позицию?)
 
  • Вподобайка
Реакції: Guap
Какую жопу? Если надо я первый хуями закрою продавца, это не проблема.
ТС же пытается апелировать к правилам нашего форума, при этом в соседней своей жалобе почти прямым текстом на них ложит, исходя из его ответа мне. Если Вас не интересует соблюдение правил Секты и Ее развитие то да, Вы никаким хуем сюда не влазите. А если я вижу нарушение ПРАВИЛ РЕСУРСА, и двойные взгляды, то я об этом говорю и уведомляю Администрацию. Достаточно я Вам расписал свою позицию?)
да,я прочитав тему,соярн)чесно похуй даже на его жалобу
 
Посилання на відповідача silence
Сума угоди 510 usdt
10.05.24
Домовився з продавцем про проведення угоди на 510 юсдт , пообіцяли вислати 105г Шиш Dark Devil , при підтримці гаранту Admin Chestnii

13.05.24
Була зроблена повна оплата гаранту та надав продавцю інформацію по відправленню (MeestПоштою)


16-17.05.24
Спитав у продавця який стелс та в чому шукати , він почав відповідати питанням на питання( типу а що вам прийшло ?) продемонструвавши не професіоналізм і склалось враження начебто взагалі оператор відношення до замовлень не має (
Потім вже Продавець відповів що відправили якісь свічки , а які я так і не зрозумів досі
При отриманні вантажу зафіксував все на відеокамеру , та по приїзду до дому зробив відеофіксацію розпакування .

Було виявлено якесь сміття та корм для котів в якому було 50г Шиш невідомого для мене сорту !
Повідомив одразу продавця та Арбітра та завантижив усі відео забирання та розпакування в ЛС форуму

18.05.24
Написав продавцю та спитав чи буде він якось вирішувати це питання , у відповідь звісно ТИша...

Прошу Арбітрів долучитись і допомогти вирішити питання з продавцем , на мій погляд таки вчинки БЕСПОРЯДНІ та потребують відповідного статусу !!!
Слава Україні !
(n):)(n);)(n):mad:(n):ROFLMAO:
 
Да тут вже всім зрозуміло що похуй і магазину і місцевим оточуючим, завжди в усьому винен покупець, за ємоції Жінки при отриманні порожняка також я відповідаю!

У нашому світі все частіше виникають ситуації, коли продавці виявляють повну байдужість до проблем клієнтів, особливо під час відкритих арбітражів. Байдужість продавців — це серйозна проблема, яка підриває довіру до електронних платформ і викликає невдоволення покупців.

Проблема байдужості продавців
Багато покупців стикаються з ситуацією, коли, виявивши проблему з замовленням, вони звертаються до арбітражу на платформі, сподіваючись на справедливе вирішення конфлікту. Однак замість того, щоб співпрацювати і шукати шляхи вирішення, деякі продавці починають ігнорувати запити і відмовляються від відповідальності. Це не тільки уповільнює процес вирішення спору, але й викликає розчарування у покупців.
Приклади безвідповідальності
Один із яскравих прикладів — ситуація коли я виявив відсутність оплаченого товару в посилці. Звернувшись до оператор , я зіткнувся з тим, що продавець спочатку визнав свою помилку і пообіцяв компенсацію, але згодом почав ухилятися і уникати своїх зобов’язань, врешті-решт повністю відмовивши у компенсації збитків.
 
  • Haha
Реакції: Guap
Да тут вже всім зрозуміло що похуй і магазину і місцевим оточуючим, завжди в усьому винен покупець, за ємоції Жінки при отриманні порожняка також я відповідаю!

У нашому світі все частіше виникають ситуації, коли продавці виявляють повну байдужість до проблем клієнтів, особливо під час відкритих арбітражів. Байдужість продавців — це серйозна проблема, яка підриває довіру до електронних платформ і викликає невдоволення покупців.

Проблема байдужості продавців
Багато покупців стикаються з ситуацією, коли, виявивши проблему з замовленням, вони звертаються до арбітражу на платформі, сподіваючись на справедливе вирішення конфлікту. Однак замість того, щоб співпрацювати і шукати шляхи вирішення, деякі продавці починають ігнорувати запити і відмовляються від відповідальності. Це не тільки уповільнює процес вирішення спору, але й викликає розчарування у покупців.
Приклади безвідповідальності
Один із яскравих прикладів — ситуація коли я виявив відсутність оплаченого товару в посилці. Звернувшись до оператор , я зіткнувся з тим, що продавець спочатку визнав свою помилку і пообіцяв компенсацію, але згодом почав ухилятися і уникати своїх зобов’язань, врешті-решт повністю відмовивши у компенсації збитків.
Ректор , можно выйти ?
 
Дивує, що тема з гарантом зависла, нівелюючи сам гарант.
Але більше дивує, що не було жодного рішення арбітру з моменту перезапуску ресурсу.
Ніби ресурс лише рекламний, без послуг контролю над кидками.
Сила арбітражів лише в оповіщенні (статистиці), але менш охоче вони будуть створюватись, знаючи, що лише статистика...
 
Дивує, що тема з гарантом зависла, нівелюючи сам гарант.
Але більше дивує, що не було жодного рішення арбітру з моменту перезапуску ресурсу.
Ніби ресурс лише рекламний, без послуг контролю над кидками.
Сила арбітражів лише в оповіщенні (статистиці), але менш охоче вони будуть створюватись, знаючи, що лише статистика...
Бро, Админ вернулся в строй и сейчас все будет!
Он один, а нас и наших вопрлсов очень много
К 10-ому числу я начну работать в полную загруженность! Долги также начнут выплачиваться 10 июля. Спасибо за понимание и терпение.
 
и тут ти влетів? ну ти даєш
 
Ебать колотить,что так и не решилось?
 
Бро, Админ вернулся в строй и сейчас все будет!
Он один, а нас и наших вопрлсов очень много
Ахахах это же дырявый Тайсон, заметил некое сходство у Mike Tuson это походу мульти шоп у них с silence
Ахахах ) как вы на них ведетесь )
Это у него то-ли 2-3 магазин )
IMG_3737.jpegIMG_3738.jpeg
Как бы не хотелось но букву S тяжело спрятать 🤣
IMG_3741.jpegIMG_3680.jpeg
И шишки ну очень похожи которые они пихают IMG_3739.jpegIMG_3740.jpeg
Admin что думаете 🤔
 
Останнє редагування:
Ахахах это же дырявый Тайсон, заметил некое сходство у Mike Tuson это походу мульти шоп у них с silence

Переглянути вкладення 37953Переглянути вкладення 37952
Как бы не хотелось но букву S тяжело спрятать 🤣
Переглянути вкладення 37951Переглянути вкладення 37950
И шишки ну очень похожи которые они пихают Переглянути вкладення 37954Переглянути вкладення 37955
Admin что думаете 🤔
ХАХАХАХХАХААХАХААХАХ

ПО БУКВЕ S СХОДСТВО

ХАХАХАХХАА

ТЫ ДУРАЧКА , ПОМЕНЯЙ ПЛАТЫ , ОНИ СГОРЕЛИ, КАРЛ !!!
 
  • Haha
Реакції: Guap
Ахахах это же дырявый Тайсон, заметил некое сходство у Mike Tuson это походу мульти шоп у них с silence

Переглянути вкладення 37953Переглянути вкладення 37952
Как бы не хотелось но букву S тяжело спрятать 🤣
Переглянути вкладення 37951Переглянути вкладення 37950
И шишки ну очень похожи которые они пихают Переглянути вкладення 37954Переглянути вкладення 37955
Admin что думаете 🤔

И скрин с видео есть, я понял кто ты шизоид, ты писал мне в тг, ради тебя урода я снял видео, а ты черт - голову морочил, 5 дней, как такая грязь как ты ещё существует
 
И скрин с видео есть, я понял кто ты шизоид, ты писал мне в тг, ради тебя урода я снял видео, а ты черт - голову морочил, 5 дней, как такая грязь как ты ещё существует
Ахахах ) как вы на них ведетесь )
Это у него то-ли 2-3 магазин )

🤣 Реакция есть значит долю правды исключать не будем, как по мне так даже шрифт одинаковый, линии плавные…IMG_3738.jpegIMG_3741.jpegIMG_3680.jpeg
 
ХАХАХАХХАХААХАХААХАХ

ПО БУКВЕ S СХОДСТВО

ХАХАХАХХАА

ТЫ ДУРАЧКА , ПОМЕНЯЙ ПЛАТЫ , ОНИ СГОРЕЛИ, КАРЛ !!!
В свое время по этим табличкам с буквами и датами вычисляли кидал бывших. Так что хз что вас так веселит в сходствах букв🤔
 
 
  • Haha
Реакції: Guap

    Guap

    Балів: 5
    хахахахаха в точку это шиза
Назад
Зверху Знизу