Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Оман на 105г Шиш від Silence

Здравствуйте
1. Клиент подменил наш стэлс на первый попавшийся под руку ширпотреб. Мы не отправляли и не отправляем корм для собак и пиво.
2. Плёнка которую показывает ТС отличается от плёнки которую мы используем.
3. ТС удосужился снять коробку с двух сторон при том когда забирал её с почтомата, но при распаковке не показал вторую сторону коробки, мы не знаем что он с ней делал. Так же интересно, вы тоже всегда снимаете на видео как забираете посылку из почтомата?
4. ТС забрал посылку в 12:00(ориентировочно), начал задавать вопросы в чём посылка и какой там стэлс, сказал что посылку будет распаковывать вечером. Видео предоставил на следующий день после того как распаковал посылку. Сказал что будет делать это вечером после работы, на видео видно что на улице совсем не вечер или ночь.

Мы считаем что клиент пытается обманом получить дополнительный вес.
Получив посылку, наполнил ее каким-то мусором и выдает другие шишки за наши
3-й пукт очень интерестный.
 
Продавець намагається усіма спробами ввести в оман та уникнути відповідальності , бо його байки про підміну Стелсу та товару мені просто на голову не залазять. Все що я хотів це придбати топових фіолетових бошок як вказано в описі у продавця. А все що отримав це 50г невідомого мені сорту (дуже схожі на Mimosa) .
*

Усі мешканці Київа усвідомлюють що в сьогоднішній час Сонце починає сідати о 20:30-21:00
16.05 хто памʼятає у Київі був дуже сонячний день!
О 19:45 було проведено розпакування та о 20:09 повідомлено продавцю.

Також є фактом що в деяких район Київа вимикають світло та одразу пропадає мобільний інтернет тому зайти на форум та завантажити відео розпакування день у день просто не було змоги .
Хочу наголосити та підкреслити спроби Продавця просто набрехати

Цікавіше за все те що Продавець (в прікріплених фото діалогу з ТГ все видно) на питання в чому відправили , де шукати і тд. , спочатку зовсім не міг дати відповіді, а потім повідомив вже про якісь вигадані свічки яких звісно при роспакуванні не було виявлено .

Admin Chestnii
Прошу адміністрацію звернути увагу на арбітраж та запобігти спробу кидалова від silence
 
Здравствуйте
1. Клиент подменил наш стэлс на первый попавшийся под руку ширпотреб. Мы не отправляли и не отправляем корм для собак и пиво.
2. Плёнка которую показывает ТС отличается от плёнки которую мы используем.
3. ТС удосужился снять коробку с двух сторон при том когда забирал её с почтомата, но при распаковке не показал вторую сторону коробки, мы не знаем что он с ней делал. Так же интересно, вы тоже всегда снимаете на видео как забираете посылку из почтомата?
4. ТС забрал посылку в 12:00(ориентировочно), начал задавать вопросы в чём посылка и какой там стэлс, сказал что посылку будет распаковывать вечером. Видео предоставил на следующий день после того как распаковал посылку. Сказал что будет делать это вечером после работы, на видео видно что на улице совсем не вечер или ночь.

Мы считаем что клиент пытается обманом получить дополнительный вес.
Получив посылку, наполнил ее каким-то мусором и выдает другие шишки за наши
А у вас есть видео как ваш курьер упаковал?)
 
Здравствуйте
1. Клиент подменил наш стэлс на первый попавшийся под руку ширпотреб. Мы не отправляли и не отправляем корм для собак и пиво.
2. Плёнка которую показывает ТС отличается от плёнки которую мы используем.
3. ТС удосужился снять коробку с двух сторон при том когда забирал её с почтомата, но при распаковке не показал вторую сторону коробки, мы не знаем что он с ней делал. Так же интересно, вы тоже всегда снимаете на видео как забираете посылку из почтомата?
4. ТС забрал посылку в 12:00(ориентировочно), начал задавать вопросы в чём посылка и какой там стэлс, сказал что посылку будет распаковывать вечером. Видео предоставил на следующий день после того как распаковал посылку. Сказал что будет делать это вечером после работы, на видео видно что на улице совсем не вечер или ночь.

Мы считаем что клиент пытается обманом получить дополнительный вес.
Получив посылку, наполнил ее каким-то мусором и выдает другие шишки за наши
Пустослов. Могу заверить что он пиздит по поводу стелса. Нагло зная, что проёб с их стороны.
Продавець намагається усіма спробами ввести в оман та уникнути відповідальності , бо його байки про підміну Стелсу та товару мені просто на голову не залазять. Все що я хотів це придбати топових фіолетових бошок як вказано в описі у продавця. А все що отримав це 50г невідомого мені сорту (дуже схожі на Mimosa) .
*

Усі мешканці Київа усвідомлюють що в сьогоднішній час Сонце починає сідати о 20:30-21:00
16.05 хто памʼятає у Київі був дуже сонячний день!
О 19:45 було проведено розпакування та о 20:09 повідомлено продавцю.

Також є фактом що в деяких район Київа вимикають світло та одразу пропадає мобільний інтернет тому зайти на форум та завантажити відео розпакування день у день просто не було змоги .
Хочу наголосити та підкреслити спроби Продавця просто набрехати

Цікавіше за все те що Продавець (в прікріплених фото діалогу з ТГ все видно) на питання в чому відправили , де шукати і тд. , спочатку зовсім не міг дати відповіді, а потім повідомив вже про якісь вигадані свічки яких звісно при роспакуванні не було виявлено .

Admin Chestnii
Прошу адміністрацію звернути увагу на арбітраж та запобігти спробу кидалова від silence
Говорит не отправляем ширпотрёб - а сам отправил банку крема в коробке новой почты. Там на операторе и 'главном' один и тот же тип сидит. И отправки тоже он делает. Акула одним словом.
А отправил тебе так мало потому что у него вес кончился. Чёрт в общем.
 
Продавець має нахабність стверджувати що була підміна стелсу але у своє виправдання окрім пустих слів ніяких підтверджень дати не може. Також можна впевнитись що продавець нагло бреше бо упакування в якому мені приїхали 50г абсолютно ідентичне та Шишка яку вони відправили дуже схожа на ту яка зараз є у них у продажу .
Коли бачиш в описі Продавця команда Прогроверів то замислюєшся плідно співпрацювати, а на ділі тебе просто швиряють та відмовляються вирішувати проблему з замовленням.

Хочеться вірити що здоровий глузд переважить
жадібність та скупість продавця !
 
Дякую продавцю що підтвердили мої здогадки дійсно шишки що до мене прийшла , подивіться будь ласка і самі зробіть свої висновки !
 

Вкладення

  • IMG_20240527_181649_502.jpg
    IMG_20240527_181649_502.jpg
    104.6 КБ · Перегляди: 48
Нахабності та безвідповідальності у продавця повні штани , як Адміністарація може опиратись тільки на пусті слова продавця? Без усіляких доводів ….

Мене дуже турбує що продавець без підтверджень стверджує що був інший Стелс при відправці. Це виходить продавці можуть відправляти усілякий мотлох під видом товару, а потім просто на словах уникати відповідальності?

Враховуючи усю цю історію ви від мене отримали достатньо підтверджень щоб розібратись та побачити безвідповідальність , корисливість та ШАХРАЙСТВО зі сторони продавця !
 
Нахабності та безвідповідальності у продавця повні штани , як Адміністарація може опиратись тільки на пусті слова продавця? Без усіляких доводів ….

Мене дуже турбує що продавець без підтверджень стверджує що був інший Стелс при відправці. Це виходить продавці можуть відправляти усілякий мотлох під видом товару, а потім просто на словах уникати відповідальності?

Враховуючи усю цю історію ви від мене отримали достатньо підтверджень щоб розібратись та побачити безвідповідальність , корисливість та ШАХРАЙСТВО зі сторони продавця !
Чел администрация еще тебе ничего не ответила
Не кипишуй
Не бистрое дело
 
Дуже цікаво спостерігати за тим як продавець підтверджує мої здогадки , а потім у хаосі знищує повідомлення )

Chestnii
 

Вкладення

  • IMG_20240530_011543_664.jpg
    IMG_20240530_011543_664.jpg
    99.4 КБ · Перегляди: 30
странная муть.ставлю на отправщика) там подьеб.смысл тогда было отправлять что либо?)нехуя б вообще не кинули.думаю перепутал посылки
 
А гарант рассчитался за слелку или завис?
Впечатление, что отправшик не в курсе гаранта был.
Иначе какого при гаранте такое городить? Мазохизм не иначе.
Смысл через гарант специально нагибать шоп. Если решение сильно затянется...
 
Підкажіть пліз які треба ще докази для вручення Мутного ?
Хто знає скільки людей може постраждати від таких дій продавця
Admin
 
Підкажіть пліз які треба ще докази для вручення Мутного ?
Хто знає скільки людей може постраждати від таких дій продавця
Admin
Такое активное желание воззвать к народу и голосу разума немноооого походит на изначальное желание заскамить продавца
"ЛЮДИ! ПРОСМОТРИТЕ! ЭТО ТАКОЕ ТВОРИТСЯ?! БЕСПРЕДЕЛ!"

Хорошая игра на публику 🦊👌
За старания лайк
 
Активне бажання тільки щоб такі продавці не існували на просторах інтернету , те що гроші у гаранта це супер , але такі дії продавця і тотальна безвідповідальність тільки затримує розвиток справи , доводів і фактів у продавця 0 , кожне моє слово підкріплено доводом згідно в чому і який імовірно Сорт мені відправили , тут якісні ознаки БЕСПОРЯДНОГО ПРОДАВЦЯ !
 
Ой а что тут происходит , в ТГ вечно попадает на глаза назойливая реклама продавца Сайленсера , вроде шишки хорошие с виду , а заходишь на форум и видишь что Подьебуют с заказами , что скажете дорогие можно расчитывать на silence ? Или поле чудес будет как в большинстве случаев ☠️
Вам мутным не пахнет?
Admin
 

Вкладення

  • photo_2024-06-01 19.37.59.jpeg
    photo_2024-06-01 19.37.59.jpeg
    81.6 КБ · Перегляди: 18
Активне бажання тільки щоб такі продавці не існували на просторах інтернету , те що гроші у гаранта це супер , але такі дії продавця і тотальна безвідповідальність тільки затримує розвиток справи , доводів і фактів у продавця 0 , кожне моє слово підкріплено доводом згідно в чому і який імовірно Сорт мені відправили , тут якісні ознаки БЕСПОРЯДНОГО ПРОДАВЦЯ !
Любі друзі та Адміністрація форуму почалась вже 3 неділя з моменту отримання Посилки від продавця -50г що вони відправили вже майже закінчились, дуже прагну щоб ви звернули увагу на Арбітраж та запобігли спробу оману від продавця.
На мою думку взагалі таким Продавцям не місто на Секті !
Як можна так безвідповідально відноситись до Гарант угод , у магазина явні ознаки скам проєкту !
 
Такое активное желание воззвать к народу и голосу разума немноооого походит на изначальное желание заскамить продавца
"ЛЮДИ! ПРОСМОТРИТЕ! ЭТО ТАКОЕ ТВОРИТСЯ?! БЕСПРЕДЕЛ!"

Хорошая игра на публику 🦊👌
За старания лайк
Сайленс перелогинься
 
Ой а что тут происходит , в ТГ вечно попадает на глаза назойливая реклама продавца Сайленсера , вроде шишки хорошие с виду , а заходишь на форум и видишь что Подьебуют с заказами , что скажете дорогие можно расчитывать на silence ? Или поле чудес будет как в большинстве случаев ☠️
Вам мутным не пахнет?
Admin
Пора бы выдать статус этому горе-бизнесмену
 
Назад
Зверху Знизу