Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

❚█❚ MILKY WAY ❚█❚ #1♥️ ❚█❚ КОКАИН ❚ МДМА ❚ КЕТАМИН ❚ XTC ❚ АМФ ❚ ЛСД [Клады и Такси Киев ❚ Клады и Такси Одесса ❚ Почтой

Саме так!
Магазин сам на форумі показує свої “зразки”, і що ж там? Лабораторні тести виявили, що є штампи з сумішю із анальгетиком фенацетином. Можливо, той “кокс”, який я отримав, це якраз той самий фенацетинове гівно. Вони навіть цього не приховують. Це ж просто жах продати таке як кокаїн! Мабуть, для них це нормально підсунути цей мотлох і заробити на цьому, а про наслідки для клієнтів вони взагалі не думають

p.s. TheMilkyWay 1cocaine чомусь я у вас на вітрині не знайшов ні одного схожого єкземпляру на той що ви мені відправили у розмірі 40г чому так не повідомите
 
Саме так!
Магазин сам на форумі показує свої “зразки”, і що ж там? Лабораторні тести виявили, що є штампи з сумішю із анальгетиком фенацетином. Можливо, той “кокс”, який я отримав, це якраз той самий фенацетинове гівно. Вони навіть цього не приховують. Це ж просто жах продати таке як кокаїн! Мабуть, для них це нормально підсунути цей мотлох і заробити на цьому, а про наслідки для клієнтів вони взагалі не думають

p.s. TheMilkyWay 1cocaine чомусь я у вас на вітрині не знайшов ні одного схожого єкземпляру на той що ви мені відправили у розмірі 40г чому так не повідомите
Да я видела эти лабораторные тесты
Уважаемые клиенты, это лабораторный анализ кокаина от вашего любимого магазина Milky Way.

Как это работает?
Используется спектр анализатор, библиотека образцов кокаина и его чистоты в программе (которая доступна очень ограниченному количеству людей в разных лабораториях мира).

Что показали результаты?
Наш кокаин совпадает с лучшими образцами кокаина по чистоте.

Stamp F-1
Переглянути вкладення 46072

Stamp ORO
Переглянути вкладення 46073
Ябольше склоняюсь к тому что они обманывают и выдумывают разные схемки чтоб внушить людям свою “чистоту”
НЕ ВЕРЮ ! Везде пишут что 100 процентные образцы не доезжают даже до Штатов
 
Хочу звернути вашу увагу на ці “кристали креку”, які вийшли з 40 грамів сіро-буро-малинового каміння під назвою “кокс”. Це взагалі не схоже на якісне каміння креку. Більше нагадує якусь піщану гуму або жуйку!
Ну хіба це не відверте нахабство? Як можна таке взагалі відправляти під назвою “кусок кокса 40”? Це просто знущання над покупцями. Замість очікуваної якості я отримав повне кидалово, і таке каміння 40г навіть близько не відповідає тому, що було оплачено⬇️


Справжній кякісний рек, виготовлений з якісного кокаїну, має характерну тверду і щільну текстуру. Він не розсипається, не кришиться і, тим більше, не нагадує якусь піщану гуму або шматок жуйки. Коли крек добре зроблений, він тримає форму, має гладку поверхню, а при розломі він чітко ламається на шматки. Це — основні ознаки нормального продукту⬇️


А те, що магазин MilkyWay відправив під виглядом “куска кокса 40”, — це взагалі не крек. Це щось середнє між піщаною гумою і якимось тістом, яке можна розкатати в руках. Таке взагалі небезпечно вживати, адже невідомо, що насправді в його складі. Це не просто обман — це нахабне знущання над покупцями, які заплатили великі гроші і отримали цей шлак замість очікуваної якості. Справжній крек ніколи не буде таким м’яким і розсипчастим ⬇️
TheMilkyWay Поверніть будь ласка кошти або замініть цей “кокс” на якісний Fishscale

БУДЬ ЛАСКА
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Gervonta

    1cocaine

    Балів: -15
    Иди на хуй
Ты скоро будешь снова в бане, клоун:)
IMG_20241018_000531_041.jpg
 
  • Вподобайка
  • Haha
Реакції: uaKaha та takemygramm

    archibalt

    Балів: -2
    Балабол дай пруфи

    Gervonta

    Балів: -2
    🤣Смешной пруфы в студию пожалуйста или снова громкие слова ?
Слухай малюк 1cocaine та TheMilkyWay , я як людина, яка непогано розбирається в кокаїні та креку, можу впевнено сказати: те, що ви відправляєте своїм клієнтам це відверта бодяга! Я не знаю, з чого це зроблено, але точно не з того, що повинно бути в якісному продукті. Крек має бути твердим, щільним, а не перетворюватися на якусь гумову кашу, яка розсипається чи скочується, як тісто. Це не просто погана якість — це небезпечно для життя!

Відправляти таку штуку — це ЗНЕВАГА
Ви взагалі розумієте, що подібний «продукт» може просто вбити людину?
У кращому випадку клієнт закінчить на лікуванні в наркологічній клініці, а в гіршому на кладовищі
Здоров’я людей — це не те, з чим можна гратися заради заробітку! Ви обманюєте своїх покупців і ставите їхнє життя під загрозу
Благо на секті вже є з чим зрівняти і подивитись на то як реагує нормальний кокаїн при варці креку, наприклад взявши досвід Gervonta можно зі здоровим глуздом сказати що нормальний кокаїн реагує як Шипучка і у пробірці перетворюється на пінку
IMG_2393.jpeg
IMG_2394.jpeg
У тріпрепорті Gervonta в досконало видно яка прозора вода залишається після нормальних кокаїнових образіців, так же видно що каміння креку у нормального образця правильної овальної форму та навіть на погляд нагадує каміння, що взагалі не можна сказати про крек котрий виходив у archibalt
IMG_2395.jpegIMG_2402.jpeg

Ваша Обухівська суміш котра навіть не схожа на Каін, видно що реагує зовсім по іншому і ознак якісного коксу точно немаєIMG_2401.jpeg
Ви подивіться на це каміння це ж суцільний жарт на 3400$, прикурили собі 140к гривень і намагаєтесь себе виправдати
Ну ну, впевнений не один я хочу побачити докази ваших слів

Ось як реагує при варці ваш кокаїн котрий ви відправили archibalt та його друзям, пінка? Шипучка? Ні, якась сіро жовта вода з невеличкою реакцією
IMG_2396.jpeg
IMG_2400.jpeg
На скрінах досконало видно та можно відрізнити якісний товар від грязі під вашими нігтями, ви навіть не думаєте що скаже клієнт та як це може відобразитись на його здоровʼї
Ось така сіро жовта вода признак того що цей кокаїн розбавлен якимись ядерними сполуками, IMG_2397.jpegIMG_2398.jpegда по самому камінню кокаїну сірого кольору замітно що справжній кокаїн воно взагалі не нагадує, я на стороні покупця і без ваших доказів 1cocaine не можу бути в впевнений що ви взагалі тут хоч щось із Правди сказали
Поки для мене увесь ваш театр з різними штампами кокаїну звичайна фотокартка шиампів

Хз де ви узяли їх стільки, скоріше за все на інших ЄУ і ЮСА нарко форумах
З ТАКИМИ ГАРАНТ УГОДАМИ НЕ ВІРЮ ЩО ВАС ВЗАГЛІ Є ОКРІМ ОБУХІВСЬКОГО Г💩
 
Останнє редагування:
IMG_0052.jpeg
Як так що трапилось білий? Нема що сказати більше?
Я то іду іду і своїм болтом тобі у рот захожу)
Я користувач, котрий також прекрасно розбирається у кокаїні та креку, і впевнено завіряю усі присутніх що відправляти таку бодягу, яка складається з абсолютно незрозумілих компонентів, це не просто обман, це пряма загроза для мого здоровʼя та здоров’я моїх оточуючих з ким я збирався його вживати та розділити

Ви реально думаєте, що вам ніхто по шляпі не дасть? 😭
коли замість якісного коку ви відправляєте якусь розсипчасту гуму, яка навіть близько не стояла поруч із замовленим Fishscale
Наслідки такого підходу можуть бути дуже серйозними. Ніхто не знає, що саме в тому “куску кокса 40”, який ви відправили, і як це вплине на організм
1cocaine що ти свої квадратики червоні тут ліпиш ти краще дай свої докази аффіляції, або докази відправки, хочаб якісь доклади надай окрім дирявих слів, таких дирявих як і вчинків !


Ви підставляєте не лише своїх клієнтів, але й себе, тому що така халатність може рано чи пізно привести до серйозних наслідків. Вам не соромно за те, що ви робите?
З такими вчинками ви чистокровні Snitches та Rats !!!
Ти мене вже достатньо розсердив я тут з тобою не збираюсь дебати влаштовувати, побазаримо на вулиці молочнік
 
Останнє редагування:

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу