Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

Бро, я тебе сегодня показал как нужно делать, не перебил за одну две минуты (хоть и хотел), лайкнул тебе после 15 минут. Впредь хотелось бы чтобы и ты так делал.
ТА ВСЕ ТАК ДЕЛАЕМ лишь бы чайки залетные не побеждали
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Перчітель, будемо знайомі, я Джеймс!
А краще просто Бонд.
Вітаю! Думав порадиш кісь варіанти з ухилянтством) мені юрист на серйозному каже шукай собі дружину з інвалідністю хоча б другої групи...

А за нік мені соромно, це з доти давній, не думав що буду тут спілкуватися, регався щоб ціни на стаф побачити)
 
Вітаю! Думав порадиш кісь варіанти з ухилянтством) мені юрист на серйозному каже шукай собі дружину з інвалідністю хоча б другої групи...

А за нік мені соромно, це з доти давній, не думав що буду тут спілкуватися, регався щоб ціни на стаф побачити)
Да це не той варіант, щоб жінка інвалід, там ще й куча бумаг треба зібрати, що ти опікуєшся за нею і більше немає кому.
Краще з лікарями за пару гривень домовся, що ти хворий. Я знаю що хлопці знайомі рішили собі в тубдиспансері, і мають відстрочку на пів року мінімум, бо курс лікування розрахований на пів року.
 
А я буду свій графік під світло підлаштовувати. А то хуль робити без нього, можна й поспати. А коли є то можна й щось поспоживати з контенту.
 
8200 нереал с таким активом за ночь ебануть
 
Назад
Зверху Знизу