Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

$
Я пока не употребляю
У тебя англ норм?
Или скинуть русскую версию медитации?

Мне помогло, я первый раз делал когда даже слезы катились
Английский не настолько хорошоий, мб лучше наш
 
$
Я пока не употребляю
У тебя англ норм?
Или скинуть русскую версию медитации?

Мне помогло, я первый раз делал когда даже слезы катились
Тут вроде щас без $, только товаром
Повідомлення об'єднано автоматично:

Английский не настолько хорошоий, мб лучше наш
Я как-то забросил инглиш, а такой потенциал был
 
Гарної ночі усім присутнім, а конкретно ти хто зі світлом
 
Якась несправедливість з тим світлом в Києві відчувається. Деякі будинки наче ялинки кожну ніч стоять... Цікаво, чи то якось до критичної інфраструктури підмазалися...
 
Якась несправедливість з тим світлом в Києві відчувається. Деякі будинки наче ялинки кожну ніч стоять... Цікаво, чи то якось до критичної інфраструктури підмазалися...
Бесит ещё, что связь пропадает со светом
 
Бесит ещё, что связь пропадает со светом
Так, потроху регресуємо до середньовіччя, тре якось до зими готуватися, тільки хз як. Ще сьогодні бачив обговорення законопроекту про військову поліцію, де, у тому числі, хочуть зробити механізм доносів одних громадян на інших, з фінансовою винагородою...
 
Так, потроху регресуємо до середньовіччя, тре якось до зими готуватися, тільки хз як. Ще сьогодні бачив обговорення законопроекту про військову поліцію, де, у тому числі, хочуть зробити механізм доносів одних громадян на інших, з фінансовою винагородою...
Лучше б салярку стукачам давали
 
Так, потроху регресуємо до середньовіччя, тре якось до зими готуватися, тільки хз як. Ще сьогодні бачив обговорення законопроекту про військову поліцію, де, у тому числі, хочуть зробити механізм доносів одних громадян на інших, з фінансовою винагородою...
Ого
Де це ти бачив? Баста
Це вже точно нацизм
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Ого
Де це ти бачив? Баста
Це вже точно нацизм
У різних пабликах в телезі обговорювали. А стефанчук сьогодні сказав що його прибрали на додаткову консультацію. Там основа про те що 1.5% зсу складатиме військова поліція. І в їх повноваження у тому числі входитиме завітати до ухилянта в гості навіть якщо ніхто не відчиняє двері.
 
У різних пабликах в телезі обговорювали. А стефанчук сьогодні сказав що його прибрали на додаткову консультацію. Там основа про те що 1.5% зсу складатиме військова поліція. І в їх повноваження у тому числі входитиме завітати до ухилянта в гості навіть якщо ніхто не відчиняє двері.
Та вони все одно боягузи
Понту

Вони зможуть мене вбити? У них в повноваженнях такие буде за законом?
 
Назад
Зверху Знизу