Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Владеешь такой котлетой и в тоже время, Трип 1, Трип 2, Трип 3, Трип 4
Смешной ты пацан, сразу видно что до мужика ещё далеко
Детское поведение, детские поступки
Когда у меня норм котлета на руках, я тоже беру пробы, пишу по 4 трипа подряд и тд (нет)
У меня нет на это времени
Твоя узкое мышление не позволяет смотреть на вещи не с приматовской стороны. Я не беру пробы меньше 5г это раз.

Репортажи делаються для кайфа с кайфом, хобби, с паралельной рекламой дизайнерских услуг. А самое главное для пиздатого шопа не впадлу порисовать когда еще и сами предлогают грех отказывать. Времени свободного полно. А разнообразие сортов в шкатулке еще лучше.
 
Я смотрю ты хорошо свою голову оприходовал или все мозги уже пробухал
Это во мне столько злости и негатива?






Серьезно, во мне столько злости и негатива?

Залатай свою дырку между губами
Каждый второй поймет что ты отсталый, если тебя немного послушает
Молчаливым у тебя есть шанс казаться менее дебильным

Будто в игру играю, нужно снести всех мелких нпс чтобы до босса добраться
Попробуй снеси меня при встречи. Адресс дать??
 
  • Вподобайка
Реакції: ShaQ
@adve
Владеешь такой котлетой и в тоже время, Трип 1, Трип 2, Трип 3, Трип 4
Смешной ты пацан, сразу видно что до мужика ещё далеко
Детское поведение, детские поступки
Когда у меня норм котлета на руках, я тоже беру пробы, пишу по 4 трипа подряд и тд (нет)
У меня нет на это времени
А время на арбитраж есть у на наркоманской площадке ? Ты блять случаем не помичнык зеленского по делам ?
 
та скройся ты уже. набивай себе сообщения для получения проб в другом месте.
@adve

А время на арбитраж есть у на наркоманской площадке ? Ты блять случаем не помичнык зеленского по делам ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Попробуй снеси меня при встречи. Адресс дать??
scale_1200.jpg
 
Интересно там уже собралась толпа на кладе? Всю локацию спалил. Жаль далеко, а то и сам бы чекнул.

25 грамм шишла я бы и из-самой прокуратуры забрал.

А для мажорчиков которым страшно забирать придумали сервисы с такси
Плюсую
 
Ой, я не можу з цього арбітражу, зробило мій день)))
HGTeam , я б принципово тут відмовилась навіть доставку компенсувати. Нормальний персонал рідкість, клад адекватний, хоч і на 25г трошки страшнувато у дворі знімати. ТС скоріше за все боїться,бо він купляв для реалізації в розницю. Тільки в таких випадках є сенс такої параної жорсткої

ADVERTISING , хочеш побачити реальний треш після якого я послала шоп,який обирала декілька років? Ото трешклад. Вистачило 1ї ситуації. І тоді б краще як ти сказав "наволоччю" у дворі побути, в порівнянні з тим що мені попало.
Якщо ознайомитись з матеріалами на форумі, по темі кладів, то це завжди є ризиково, на старій лабі був розділ з рекомендаціями для продавців і для покупців, про гарячі клади там теж було. Кур'єр може покласти не там де тобі б хотілось точно, бо це його елементарно безпека. Подумай, ти б на місці кур'єра б пішов в парк де замовив клієнт, особливо новий клієнт? Одне діло,якщо б з тобою працювали вже довго, коли ти маєш історію покупок, кредит довіри хоча б того,що ти не мусорський. А тут гарантій нема, по ту сторону екрану може бути хто завгодно і багато людей гірко поплатились за нерозуміння цього факту. Якщо що, цей шоп мені нічого не давав і не пропонував , я у нього не є клієнткою. Об'єктивно, ти напоров гарячки, засвітив скарб, в арбітражі срач влаштовано. А твоє питання наврядчи вирішить адміністрація, бо ти наїхав із-за мілкого моменту на шоп, який тобі пропонував бонус за незручності і зняти плату з кури за доставку. Надалі б проговорили з магазином по домовленостям і ти б чітко знав як планувати візит за смаколиками. І все, ситуація б вичерпалась. Тепер якийсь поц курить твої шишки в результаті
А щодо закидів до інших сектантів ти не правий, так не можна.Тут люди з різних слоїв населення, багато з незахищених верств суспільства. Радіти, що ти живеш краще то ок, але ображати інших не варто, самостверджуватись треба не за рахунок інших. Це тебе виставляє не в хорошій манері. Дискримінація в цілому зло, не треба до неї прибігати, це маргінальність.
 
Слился краснопёрый.
Я нашел где купить травы по нормальному и больше не вижу смысла тратить время на Унылое говно
Измажтесь своей гнилью, вам это очень нравится
А у меня на это нет времени
Ой, я не можу з цього арбітражу, зробило мій день)))
HGTeam , я б принципово тут відмовилась навіть доставку компенсувати. Нормальний персонал рідкість, клад адекватний, хоч і на 25г трошки страшнувато у дворі знімати. ТС скоріше за все боїться,бо він купляв для реалізації в розницю. Тільки в таких випадках є сенс такої параної жорсткої

ADVERTISING , хочеш побачити реальний треш після якого я послала шоп,який обирала декілька років? Ото трешклад. Вистачило 1ї ситуації. І тоді б краще як ти сказав "наволоччю" у дворі побути, в порівнянні з тим що мені попало.
Якщо ознайомитись з матеріалами на форумі, по темі кладів, то це завжди є ризиково, на старій лабі був розділ з рекомендаціями для продавців і для покупців, про гарячі клади там теж було. Кур'єр може покласти не там де тобі б хотілось точно, бо це його елементарно безпека. Подумай, ти б на місці кур'єра б пішов в парк де замовив клієнт, особливо новий клієнт? Одне діло,якщо б з тобою працювали вже довго, коли ти маєш історію покупок, кредит довіри хоча б того,що ти не мусорський. А тут гарантій нема, по ту сторону екрану може бути хто завгодно і багато людей гірко поплатились за нерозуміння цього факту. Якщо що, цей шоп мені нічого не давав і не пропонував , я у нього не є клієнткою. Об'єктивно, ти напоров гарячки, засвітив скарб, в арбітражі срач влаштовано. А твоє питання наврядчи вирішить адміністрація, бо ти наїхав із-за мілкого моменту на шоп, який тобі пропонував бонус за незручності і зняти плату з кури за доставку. Надалі б проговорили з магазином по домовленостям і ти б чітко знав як планувати візит за смаколиками. І все, ситуація б вичерпалась. Тепер якийсь поц курить твої шишки в результаті
А щодо закидів до інших сектантів ти не правий, так не можна.Тут люди з різних слоїв населення, багато з незахищених верств суспільства. Радіти, що ти живеш краще то ок, але ображати інших не варто, самостверджуватись треба не за рахунок інших. Це тебе виставляє не в хорошій манері. Дискримінація в цілому зло, не треба до неї прибігати, це маргінальність.
Предлагаю вам, взять своё мнение, подключить его к принтеру, распечатать и уединиться в туалете

Для вас это нормальный клад только потому что у вас до этого были хуже, поздравляю вас
А для меня это худший клад из всех что у меня был
И по этому я плохой, а магазин хороший
Из за того что у вас были в разы хуже клады?
Я там ранее писал за это, соревнование обезьянок, у кого был самый плохой клад
Записывайтесь в турнирную таблицу
 
Я нашел где купить травы по нормальному и больше не вижу смысла тратить время на Унылое говно
Измажтесь своей гнилью, вам это очень нравится
А у меня на это нет времени

Предлагаю вам, взять своё мнение, подключить его к принтеру, распечатать и уединиться в туалете

Для вас это нормальный клад только потому что у вас до этого были хуже, поздравляю вас
А для меня это худший клад из всех что у меня был
И по этому я плохой, а магазин хороший
Из за того что у вас были в разы хуже клады?
Я там ранее писал за это, соревнование обезьянок, у кого был самый плохой клад
Записывайтесь в турнирную таблицу
Тобі премія токсичної мавпочки тоді. Хоча ні, ти просто ЛОХ ))) Тіп якийсь зараз куре твій стаф,за твої гроші, а ти тішишся стараючись когось обісрати на форумі. Але і тут не задача, у тебе не вийшло.
Факт , тебе не кинули, стаф був там, клад не в бомжатнях і не в сраці світу. Вітаю тебе з найсранішим кладом в твоєму житті і бажаю тобі далі пошти не ходити тоді, бо твоя ніжна самооцінка не витримає))) ВИСНОВКИ: ТИ ДОХІБАВСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО МАГАЗИНУ замість того, щоб прийняти компенсацію, яка більш ніж розумна за твої незручності і продовжив срач)))
Основний висновок - ти просто піздабол невідомого походження, скоріше за все з червоними пір'ями в сраці. Статус тобі б піздабола-лоха дати)).
 
Тобі премія токсичної мавпочки тоді. Хоча ні, ти просто ЛОХ ))) Тіп якийсь зараз куре твій стаф,за твої гроші, а ти тішишся стараючись когось обісрати на форумі. Але і тут не задача, у тебе не вийшло.
Факт , тебе не кинули, стаф був там, клад не в бомжатнях і не в сраці світу. Вітаю тебе з найсранішим кладом в твоєму житті і бажаю тобі далі пошти не ходити тоді, бо твоя ніжна самооцінка не витримає))) ВИСНОВКИ: ТИ ДОХІБАВСЯ ДО НОРМАЛЬНОГО МАГАЗИНУ замість того, щоб прийняти компенсацію, яка більш ніж розумна за твої незручності і продовжив срач)))
Основний висновок - ти просто піздабол невідомого походження, скоріше за все з червоними пір'ями в сраці. Статус тобі б піздабола-лоха дати)).
Вторник:
Якщо що, цей шоп мені нічого не давав і не пропонував , я у нього не є клієнткою.

Суббота:
Привіт всім. Сьогодні успішно отримала своє замовлення з доставкою. Скарб для гарячого підйому, але чітко і в пів катання без копання. О,ці красиві зіпулинки, це просто топ. Шишки виглядають просто неймовірно,ще не курила, коли покурю запилю репортів. Дуже привітний продавець, дуже приємна співпраця. Братиму далі!
Хочу 🍍 експрес і крем-карамель колись побачити на вашому прилавку у Вашому виконанні високого гроверського мистецтва)))
Всім миру і сиру)
Иди нахуй)
 
Идите нахуй почти все, hgteam, uncle tom, U-571 и прочий сельскохозяйственный интеллект с рагульными вангами
Когда я понял, сколько я на вас времени здесь потратил, это будет дороже чем 150$
По этому, идите нахуй
Сидит хуйло немытое, рассказывает мне за мораль, клады и прочее
 
Идите нахуй почти все, hgteam, uncle tom, U-571 и прочий сельскохозяйственный интеллект с рагульными вангами
Когда я понял, сколько я на вас времени здесь потратил, это будет дороже чем 150$
По этому, идите нахуй
Сидит хуйло немытое, рассказывает мне за мораль, клады и прочее
ADVERTISING Восток тебя заждался дорогой.
 
Вторник:
Якщо що, цей шоп мені нічого не давав і не пропонував , я у нього не є клієнткою.

Суббота:

Иди нахуй)
Кста, замовила тільки бо побачила твій арбітраж, вирішила підтримати порядного селера))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Идите нахуй почти все, hgteam, uncle tom, U-571 и прочий сельскохозяйственный интеллект с рагульными вангами
Когда я понял, сколько я на вас времени здесь потратил, это будет дороже чем 150$
По этому, идите нахуй
Сидит хуйло немытое, рассказывает мне за мораль, клады и прочее
Може серветочку дати тобі?
 
Вторник:
Якщо що, цей шоп мені нічого не давав і не пропонував , я у нього не є клієнткою.

Суббота:

Иди нахуй)
1. Ждал решения Админа, совещался с ним по поводу этого цирка. Но я смотрю ты мало того, что не понимаешь, что жалобы по Ненаходам размещаются в другом подразделе. Ты не понимаешь как нужно вести себя в обществе, продолжая нарушать правила коммьюнити. Твое неадекватное и непозволительное поведение не оставляет ничего другого к кинуть эту тему в подраздел Без рассмотрения и влепить тебе 2 преда за Агрессию.

Если Админ посчитает нужным, он исправит мое решение. Он как минимум оповещен об этом случае, но я бы не тратил драгоценное время и на 2 страницы. Но я б забил на его месте )

2. Теперь еще один вопрос, уже магазину. HGTeam за клады возле учебных учреждений и детских площадок предусмотрен штраф, часть из которого идет пользователю. Написал в личку касательно оплаты штрафа.
 
Назад
Зверху Знизу