Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ВІДГУКИ

Заказал отправкой грибы и лсд , отправить не получилось , положили клад + бонус 2 марки !) Лучшие закладки в плане качества продукта и самой закладки.
 
Получил посылку, быстро,грамотный стелс, бонус в виде одной марки dom, 🙏 Будем тестировать и обезательно напишем трипрепорт!
 
Відуг про комунікацію та прохання до адміністрацію магазину допомогти отримати інформацію щодо замовлення:

Отже,
Перш за все хочу сказати, що до війни неодноразово замовляв продукцію в цьому прекрасному магазині і отримував завжди чудовий сервіс та високоякісну продукцію.

У вівторок 28.05. здійснив перше після початку війни замовлення. Комунікація при замовленні цього разу з самого початку виявилась не такою, як очікуєш, коли замовляєш в інших магазинах, бо на питання до оператора після підтвердження отримання оплати, яке виглядало так: "Чудово, а підкажіть +/- по термінам відправки - на коли очікувати?" відповіді не отримав, хоч повідомлення було переглянуте. "Окей" - подумав я "Мабуть у хлопців все так чітко по відправкам, що вони не відповідають, а відправляють так оперативно, що відповідь на моє звичне запитання буде вже сама ттн відправки))" та побажав гарного дня, удачі і повідомив, що буду очікувати ттн.

Сьогодні після опівночі отримав єдине повідомлення "в дорозі" без ттн чи будь якої іншої інфи. Зранку, побачивши повідомлення, я попросив надати ттн. Потім, не отримавши відповідь, я повторив прохання у 12 та кинув контрольне повідомлення у вигляді знаку запитааня о 15 годині. Усі повідомлення не переглянуті, хоча статус активності оператора "-недавно"
Я здивувався, бо замовляв за ці роки на секті не в одному і не в двох шопах та ніколи такого не було, щоб замість ттн мені скинули "в дорозі" і все, далі ігнор...
Якби це була Нова Пошта, а не Укрпошта я б не переживав і не писав би це повідомлення, адже ти знаєш, що тобі прийде ттн у будь якому випадку, якщо відправлення відбулось. По Укрпошті наскільки я дізнався без номеру ттн дінатись чи було відправлення можливості немає.

Прохання надати відповідь стосовно відправлення мого замовлення.

Прошу сприймати повідомлення не як скаргу, а як спробу вияснити інформацію щодо відправлення. Відношусь з великою повагою до усієї команди Acid Lord за діяльність та моживість доступу покупців до магічних речовин. Очікуватиму інформацію щодо відправлення.
 
Відуг про комунікацію та прохання до адміністрацію магазину допомогти отримати інформацію щодо замовлення:

Отже,
Перш за все хочу сказати, що до війни неодноразово замовляв продукцію в цьому прекрасному магазині і отримував завжди чудовий сервіс та високоякісну продукцію.

У вівторок 28.05. здійснив перше після початку війни замовлення. Комунікація при замовленні цього разу з самого початку виявилась не такою, як очікуєш, коли замовляєш в інших магазинах, бо на питання до оператора після підтвердження отримання оплати, яке виглядало так: "Чудово, а підкажіть +/- по термінам відправки - на коли очікувати?" відповіді не отримав, хоч повідомлення було переглянуте. "Окей" - подумав я "Мабуть у хлопців все так чітко по відправкам, що вони не відповідають, а відправляють так оперативно, що відповідь на моє звичне запитання буде вже сама ттн відправки))" та побажав гарного дня, удачі і повідомив, що буду очікувати ттн.

Сьогодні після опівночі отримав єдине повідомлення "в дорозі" без ттн чи будь якої іншої інфи. Зранку, побачивши повідомлення, я попросив надати ттн. Потім, не отримавши відповідь, я повторив прохання у 12 та кинув контрольне повідомлення у вигляді знаку запитааня о 15 годині. Усі повідомлення не переглянуті, хоча статус активності оператора "-недавно"
Я здивувався, бо замовляв за ці роки на секті не в одному і не в двох шопах та ніколи такого не було, щоб замість ттн мені скинули "в дорозі" і все, далі ігнор...
Якби це була Нова Пошта, а не Укрпошта я б не переживав і не писав би це повідомлення, адже ти знаєш, що тобі прийде ттн у будь якому випадку, якщо відправлення відбулось. По Укрпошті наскільки я дізнався без номеру ттн дінатись чи було відправлення можливості немає.

Прохання надати відповідь стосовно відправлення мого замовлення.

Прошу сприймати повідомлення не як скаргу, а як спробу вияснити інформацію щодо відправлення. Відношусь з великою повагою до усієї команди Acid Lord за діяльність та моживість доступу покупців до магічних речовин. Очікуватиму інформацію щодо відправлення.
Дякую, отримав вже номер ттн! Очікуватиму прибуття замовлення. Всього найкращого шопу та психонавтам!
 
Відуг про комунікацію та прохання до адміністрацію магазину допомогти отримати інформацію щодо замовлення:

Отже,
Перш за все хочу сказати, що до війни неодноразово замовляв продукцію в цьому прекрасному магазині і отримував завжди чудовий сервіс та високоякісну продукцію.

У вівторок 28.05. здійснив перше після початку війни замовлення. Комунікація при замовленні цього разу з самого початку виявилась не такою, як очікуєш, коли замовляєш в інших магазинах, бо на питання до оператора після підтвердження отримання оплати, яке виглядало так: "Чудово, а підкажіть +/- по термінам відправки - на коли очікувати?" відповіді не отримав, хоч повідомлення було переглянуте. "Окей" - подумав я "Мабуть у хлопців все так чітко по відправкам, що вони не відповідають, а відправляють так оперативно, що відповідь на моє звичне запитання буде вже сама ттн відправки))" та побажав гарного дня, удачі і повідомив, що буду очікувати ттн.

Сьогодні після опівночі отримав єдине повідомлення "в дорозі" без ттн чи будь якої іншої інфи. Зранку, побачивши повідомлення, я попросив надати ттн. Потім, не отримавши відповідь, я повторив прохання у 12 та кинув контрольне повідомлення у вигляді знаку запитааня о 15 годині. Усі повідомлення не переглянуті, хоча статус активності оператора "-недавно"
Я здивувався, бо замовляв за ці роки на секті не в одному і не в двох шопах та ніколи такого не було, щоб замість ттн мені скинули "в дорозі" і все, далі ігнор...
Якби це була Нова Пошта, а не Укрпошта я б не переживав і не писав би це повідомлення, адже ти знаєш, що тобі прийде ттн у будь якому випадку, якщо відправлення відбулось. По Укрпошті наскільки я дізнався без номеру ттн дінатись чи було відправлення можливості немає.

Прохання надати відповідь стосовно відправлення мого замовлення.

Прошу сприймати повідомлення не як скаргу, а як спробу вияснити інформацію щодо відправлення. Відношусь з великою повагою до усієї команди Acid Lord за діяльність та моживість доступу покупців до магічних речовин. Очікуватиму інформацію щодо відправлення.
Трек краще віддавати коли посилка вже у відділені отримувача, сам вже подумаеш навіщо, я би на вашому боці інформував би форумчан тільки при наявості конкретних проблем
 
Трек краще віддавати коли посилка вже у відділені отримувача, сам вже подумаеш навіщо, я би на вашому боці інформував би форумчан тільки при наявості конкретних проблем
Дякую за інформацію. Я по укрпошті не отримував посилки без наявного номеру ттн і не знаю чи приходить повідомлення в момент надходження посилки, але вони точно не приходять протягом шляху відправлення, якщо не підвязаний номер ттн до додатку... Укрпошта все ж таки... Намагався отримати інформацію щодо ттн на сайті за номером телефону та у додатку , але не зміг її, звісно, отримати. Якби Ваш представник відповів на мої повідомлення, то і не писав би в чат. До прикладу, є практика, коли інший шоп повідомляє у таких випадках, що ттн видадуть наступного дня після такої то години і у такому разі теж не виникає питань та зайвих повідомлень або оператор без проблем надає інформацію стосовно відправки. Вважаю, що неможливість отримати відповіді щодо замовлення (чекав до 15 години і, як правило, протягом дня відповідають усі магазини з ким співпрацюю, якщо немає якихось форс-мажорів) є підставою для того, щоб на форумі про це написати не як претензію, а як прохання в допомозі, але дякую за інформацію: Ваша гілка - Ваші правила 🙂 У майбутньому сподіваюсь ще замовляти у Вас і на форумі такими речами турбувати не буду. Якщо честно, то завтикав, що можна було спочатку написати сапорту Вашого магазину в особисті. Перепрошую, якщо доставив якісь неприємності своїм повідомленням. Peace ✌️
 
Останнє редагування:
Шоп супер, ЛСД супер, весь асортимент супер, все супер і клади теж супер!👍🔥❤️ дякую
 
Кислота супер. Только какой именно кристал используется в вертиго и остальных марках? Я так понимаю гоблина что то. Ответ можно в лс
 
Скушали vertigo на двоих 5.40 утра и не понятно что ли поменялось вообще, ЗОШ, толерантность 0, будем доганятся домом, к чему бы это!?(
 
Скушали vertigo на двоих 5.40 утра и не понятно что ли поменялось вообще, ЗОШ, толерантность 0, будем доганятся домом, к чему бы это!?(
Половинка это 110. 110 в основном прут чисто по телу визуалов минимум. Если тебе нужно чтоб тебя нормально так трахнуло жри полную
 
Половинка это 110. 110 в основном прут чисто по телу визуалов минимум. Если тебе нужно чтоб тебя нормально так трахнуло жри по то

Половинка это 110. 110 в основном прут чисто по телу визуалов минимум. Если тебе нужно чтоб тебя нормально так трахнуло жри полную
Не перло вообще никак, визуалы мне не интересны, больше интересно трансформация сущности в позитивную сторону!
 
Хочу отставить отзыв на марки Verigo 220 мкг и выразить благодарность всей комманде Acid Lord - Вы творите чудеса! Марка просто бесподобная - я давненько не юзал столь качественного acid продукта, взяло, как в первые разы немало лет назад, когда только познакомился с этим легендарным магазином: психоделические волны, небывалый полет сознания, пронизывающее каждую клетку счастье, духовное возвышение и терапевтический взгяд на себя со стороны - это самое малое, что можно описать о трипе, который был пережит на выходных 🫠
Спасибо также за бонус 😉
Вы действительно Психоделические Лорды, которые радуют народ продуктом высочайшего качества! Берегите себя, пожалуйста, удачи и успехов Вам!
 
Никак не отправят компенсацию, сколько можно ждать?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу