Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Довгий спір може бути.. Тут і про швидкодоступність речовини, твою безпеку і купу всього..
Так. Звичайно. Просто норм магазинів в Сумах нема.

Одні амфетаміни, солі, травушка-муравушка

А я по психоделікам в основному

В чому прикол амфа? Так і не зрозумів. Може треба ще раз буде спробувати
 
Так. Звичайно. Просто норм магазинів в Сумах нема
Оо, тут розумію, якщо навіть у нас гнусно все.. У вас ще гірше мабуть..

В чому прикол амфа? Так і не зрозумів. Може треба ще раз буде спробувати
Так нема достойного амфа зараз, бро... Хіба можеш тут місцевий спробувати, я навіть хз кого порадити..
 
Оо, тут розумію, якщо навіть у нас гнусно все.. У вас ще гірше мабуть..


Так нема достойного амфа зараз, бро... Хіба можеш тут місцевий спробувати, я навіть хз кого порадити..
Та кажуть що в КМА гарний та Психомена
Повідомлення об'єднано автоматично:

Взагалі часто пропонують амф на тест. Я відмовлявся
 
Взагалі часто пропонують амф на тест. Я відмовлявся
Якщо зальотні шопи, краще не ризикувати своїм здоров'ям.

Та кажуть що в КМА гарний та Психомена
За КМА не чув про їх амф..
Психомена - начитаний, наслуханий. Сам пробував замовляти, але не стандартний тип зв'язку з ним, довго відповідав, і так нічого не зрослось.
 
За КМА не чув про їх амф..
Психомена - начитаний, наслуханий. Сам пробував замовляти, але не стандартний тип зв'язку з ним, довго відповідав, і так нічого не зрослось.
Я на цьому тижні ДМТ покурю мабуть)
Раз в тиждень вживаю речовину якусь

А так подобається щось нове пробувати, то оце й думаю може амф взяти. Бо тож думав МДМА, дружині не рекомендовано, а самому мені МДМА не той кайф. То може амф самому взяти коли. Бо все ж не розпробував.
 
Я на цьому тижні ДМТ покурю мабуть)
Раз в тиждень вживаю речовину якусь
Стабільність 😁🙌

А так подобається щось нове пробувати, то оце й думаю може амф взяти. Бо тож думав МДМА, дружині не рекомендовано, а самому мені МДМА не той кайф. То може амф самому взяти коли. Бо все ж не розпробував.
Ааа, так слухай, ти ж по суті не рознюхувався амфетаміном... Тоді можеш у Психомена фумарат наприклад взяти, тоді тобі має зайти, разово!
 
Стабільність 😁🙌


Ааа, так слухай, ти ж по суті не рознюхувався амфетаміном... Тоді можеш у Психомена фумарат наприклад взяти, тоді тобі має зайти, разово!
А як це рознюхувався?
Типу на постійній основі?
 
Ну ти ж не юзав амф часто, а особливо як я наприклад 😁
Я походу взагалі фігню пробував. Друзі стелили доріжки 3 рази мені. Перший раз було наче більш-менш потужно. Але я їв, спав нормально, відходів не було. А у одного і другого були відхода і не їли вони і не спали. Може мені дозування малі були, може організм так сприйняв. То я такого особливо приємного не відчув. Настрій, фокус, ейфорія легка, бажання говорити/ходити
 
Я походу взагалі фігню пробував. Друзі стелили доріжки 3 рази мені. Перший раз було наче більш-менш потужно. Але я їв, спав нормально, відходів не було. А у одного і другого були відхода і не їли вони і не спали. Може мені дозування малі були, може організм так сприйняв. То я такого особливо приємного не відчув. Настрій, фокус, ейфорія легка, бажання говорити/ходити
Головне знаєш, попасти в золоту середину дозування - бо розгін триває 30хв мінімум, перебільшиш - не дуже добре, замало - теж зле..

Ну так, я пригощав колись двох пітонів, в 2017, достойним амфом, а вони бахнули при мені по жирній трасі - і сиділи з пред'явами хулі їх не пре😂
 
Головне знаєш, попасти в золоту середину дозування - бо розгін триває 30хв мінімум, перебільшиш - не дуже добре, замало - теж зле..

Ну так, я пригощав колись двох пітонів, в 2017, достойним амфом, а вони бахнули при мені по жирній трасі - і сиділи з пред'явами хулі їх не пре😂
Яке дозування? Вага тіла має значення? Обовʼязково нюхати? Чи можна перорально?
 
Яке дозування? Вага тіла має значення? Обовʼязково нюхати? Чи можна перорально?
Можна перорально. Довший ефект, але і довше розкриватись буде.
По дозуванню - в кого будеш брати, в продавана поцікавишся. Особливо Психомена, там точно краще не заовердозити.
 
Можна перорально. Довший ефект, але і довше розкриватись буде.
По дозуванню - в кого будеш брати, в продавана поцікавишся. Особливо Психомена, там точно краще не заовердозити.
Краще починати з малого дозування
 
Краще починати з малого дозування
Ну це вже як ти сам відчуваєш, головне не так як я..
Коротше, десь кінець осені минулої - замовив 3г амфа.
А я давно до цього не юзав амф. Роблю раз дорогу, два дорогу. Ходжу по хаті, 15хв ніхуя. Роблю ше одну жирну, і ше жирну перорально відразу.
Йду з дому - на вулиці через 20-30хвилин мене порвало нахуй на шматки😂😂😂😂😂
 
Тому головне з розумінням - що розгін не швидким буде, особливо перорально
 
Всем привет, ребята!
Вижу, на манеже всё те же)))
 
Ну це вже як ти сам відчуваєш, головне не так як я..
Коротше, десь кінець осені минулої - замовив 3г амфа.
А я давно до цього не юзав амф. Роблю раз дорогу, два дорогу. Ходжу по хаті, 15хв ніхуя. Роблю ше одну жирну, і ше жирну перорально відразу.
Йду з дому - на вулиці через 20-30хвилин мене порвало нахуй на шматки😂😂😂😂😂
Порвало в гарному сенсі цього слова?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу