Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Bond007 тобі давно пора банер носити, все таки активний учасник ресурсу
 
А ти що, не носив баgнери?????
😱😱😱

Поможемо, дадуть посилання на GIF банера, я підкажу, зробиш клікабельним банер з переходом на вєтку продавця.
Я от я вже другий тиждень ношу. Вперше.
Сподіваюсь не виникне проблем..
Носив для рулетки Пабло Шоп. Тоді мені shit_paradise допомогла, розписала все в картинках, що куда нажимати і все вийшло.
 
Bond007 тобі давно пора банер носити, все таки активний учасник ресурсу
Якось не задавався такої цілі. Мені пропонували , але не те що я хотів би. Тим більше магазини де є соль - не хочу рекламувати.
Я чесно здивувався почувши тейк про допомогу з банером😱
Я вже старий і не дуже розбираюся з програмами. То що для молодих як добрий день, мені іноді тяжко зрозуміти зразу. Но я стараюсь .
 
Якось не задавався такої цілі. Мені пропонували , але не те що я хотів би. Тим більше магазини де є соль - не хочу рекламувати.
До речі так, я от також навіть не думав, потім мені звернули увагу. Ну і ще знайди магазин з відповідною репутацією.. Умовами і так далі..
Я вже старий і не дуже розбираюся з програмами. То що для молодих як добрий день, мені іноді тяжко зрозуміти зразу. Но я стараюсь .
Ну нічого, в разі чого помічники знайдуться)
 
Якось не задавався такої цілі. Мені пропонували , але не те що я хотів би. Тим більше магазини де є соль - не хочу рекламувати.

Я вже старий і не дуже розбираюся з програмами. То що для молодих як добрий день, мені іноді тяжко зрозуміти зразу. Но я стараюсь .
Як дадуть підтвердження відпиши

З компа/ноута зручніше ставити
 
Як дадуть підтвердження відпиши

З компа/ноута зручніше ставити
Ооо, якось треба буде з ПК залетіти сюди, і бажано мабуть не тверезим, так буде веселіше) Я на лабу з компа заходив ще у 2019 напевно. 😂
 
qwecursed
Було б швидко якби не зник цей юзер)))
 
Можливо завтра щось складеться, і вийде навіть Емку взяти. Але то у мене в місті, і не впевнений у якості. Також там є меф, от з ним все дуже добре.
 
Можливо завтра щось складеться, і вийде навіть Емку взяти. Але то у мене в місті, і не впевнений у якості. Також там є меф, от з ним все дуже добре.
Я ніколи кладами не брав

Завжди пошта
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу