Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Да не, просто есть много разного чтобы вьебать и кайфануть, но сдерживаю себя. Но ещё думаю может хоть курнуть.
А що маєш?)
Вже хоть тягу поганяти можна😁
Але тобі є що заюзати і заспокоїтись хоч, а я так і залишусь, і буду подавляти потім певними діями/маніпуляціями.
 
А що маєш?)
Вже хоть тягу поганяти можна😁
Але тобі є що заюзати і заспокоїтись хоч, а я так і залишусь, і буду подавляти потім певними діями/маніпуляціями.
Амф разный, пол екстези осталось панишера, тусиай, и чуть -чуть мефа. А есть ещё мет - рацемат но совсем чуток- я его не пробовал угостили. И два вида травы.
Вот травы какой- то другой - лёгкой и весёлой я бы покурил. :unsure:
А ну ещё алкоголя куча разного.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Амф разный, пол екстези осталось панишера, тусиай, и чуть -чуть мефа. А есть ещё мет - рацемат но совсем чуток- я его не пробовал угостили. И два вида травы.
Вот травы какой- то другой - лёгкой и весёлой я бы покурил. :unsure:
А ну ещё алкоголя куча разного.
А бля ещё аптечные есть , Трамадол и лирика.
 
Амф разный, пол екстези осталось панишера, тусиай, и чуть -чуть мефа. А есть ещё мет - рацемат но совсем чуток- я его не пробовал угостили. И два вида травы.
Вот травы какой- то другой - лёгкой и весёлой я бы покурил. :unsure:
А ну ещё алкоголя куча разного.
Воу, так у тебе справді найс набір, є з чого обрати! Ще й все з набору - таке, що і я заюзав би.
Всьо, я ганяю тягу по твому "налічію" стафа😂
 
Вот травы какой- то другой - лёгкой и весёлой я бы покурил. :unsure:
Знаєш що я зараз думаю...
Що я дарма відмовився від пропозиції бро Улиточка , котрий пропонував 10г АК47... Можна було б легенько підзбивати тягу, у мене толлер 0 до трави, давненько не курив..
 
Воу, так у тебе справді найс набір, є з чого обрати! Ще й все з набору - таке, що і я заюзав би.
Всьо, я ганяю тягу по твому "налічію" стафа😂
Тиск в мене піднімається від деяких ПАР, тому й лежить. Думаю через деякий час організм стане сильнішим і я тоді вже кайфану.
 
Тиск в мене піднімається від деяких ПАР, тому й лежить. Думаю через деякий час організм стане сильнішим і я тоді вже кайфану.
Головне не з великих доз стартувати, ну я думаю ти і сам прекрасно знаєш
 
Знаєш що я зараз думаю...
Що я дарма відмовився від пропозиції бро Улиточка , котрий пропонував 10г АК47... Можна було б легенько підзбивати тягу, у мене толлер 0 до трави, давненько не курив..
Да це ще й мій любимий сорт. Жаль мене не було в той вечір. Я б йому на щось поміняв.
 
Да це ще й мій любимий сорт. Жаль мене не було в той вечір. Я б йому на щось поміняв.
Ну от, і мені дуже гарно заходив КАЛАШ завжди. Я би пізніше віддячив..
Я так ломався... Казав нехай хтось візьме покурить нормально, бо то мені забагато...
Ну нічого, вже що є, те є)
 
Ну от, і мені дуже гарно заходив КАЛАШ завжди. Я би пізніше віддячив..
Я так ломався... Казав нехай хтось візьме покурить нормально, бо то мені забагато...
Ну нічого, вже що є, те є)
Слідуючий раз бери, поділимось , мені теж 10 забагато було б.
А хто йому за банер так платить?
Може то мені банер одіти...
 
Слідуючий раз бери, поділимось , мені теж 10 забагато було б.
А хто йому за банер так платить?
Може то мені банер одіти...
Ну враховуючи що у нього банер СмокедШоп, і у них як раз в темі набір на банер за 10г шишок - то мабуть вони дають.
 
Ну враховуючи що у нього банер СмокедШоп, і у них як раз в темі набір на банер за 10г шишок - то мабуть вони дають.
Що за смокед шоп?
Скинь будь-ласка ссилку, якщо не важко.

Прикінь тільки вспомнив, в мене кетамін приїхав і лежить свіжий кристалічний. Напевно зараз його і прийму, відпочину годинку.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Згадав а не вспомнив, бля суржик.
 
Що за смокед шоп?
Скинь будь-ласка ссилку, якщо не важко
++

Прикінь тільки вспомнив, в мене кетамін приїхав і лежить свіжий кристалічний. Напевно зараз його і прийму, відпочину годинку.
Цікаве рішення👌
 
Але я в разі чого - без відповідальності. Я не купував у них, і не співпрацював, тому на свій страх і ризик бро🫡
Можливо Улиточка буде і дасть інфу.
Звичайно, я все розумію.
В любому випадку немає ніякого.
Якщо буде згода, то спробую.
 
Я почитав тільки зараз умови. За 500смс за місяць десяточка - наче файні умови.
Згідний, мене влаштовують. Тільки щоб хтось поміг підказав як правильно встановити той банер, якщо підійду.
 
Згідний, мене влаштовують. Тільки щоб хтось поміг підказав як правильно встановити той банер, якщо підійду.
А ти що, не носив банери?????
😱😱😱

Поможемо, дадуть посилання на GIF банера, я підкажу, зробиш клікабельним банер з переходом на вєтку продавця.
Я от я вже другий тиждень ношу. Вперше.
Сподіваюсь не виникне проблем..
 
Ну ви потужні
Нафлудили добряче
Повідомлення об'єднано автоматично:

Згідний, мене влаштовують. Тільки щоб хтось поміг підказав як правильно встановити той банер, якщо підійду.
Та підкажем без проблем
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу