Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Я тут історію про Nbom прочитав

Ох і ребзі

Один солиться, інший від Nbom в реанімацію потрапив
Ну цей з Нбомом уже тиждень навалює свою історію. Він "поєхавший" на психоті. Ще невідомо що гірше, солитись чи овердозити психоделики..
 
Ну цей з Нбомом уже тиждень навалює свою історію. Він "поєхавший" на психоті. Ще невідомо що гірше, солитись чи овердозити психоделики..
🤣
Я не думав що можна торчати на психоделіках
 
🤣
Я не думав що можна торчати на психоделіках
Ще й як можна.. Так само зглузду зїжають, іноді не повертаючись до реальності..

Це ми ж недавно про томатний сік балакали? Ось цей рекомендую, з яєшнею, або засмаженими бутиками із салямі - мега смачно😍
IMG_20240912_105042.jpg
 
Ще й як можна.. Так само зглузду зїжають, іноді не повертаючись до реальності..

Це ми ж недавно про томатний сік балакали? Ось цей рекомендую, з яєшнею, або засмаженими бутиками із салямі - мега смачно😍
Переглянути вкладення 45137
Краще меф раз у місяць ніж психоделіки постійно)

Сік гуд)
 
Та згоден...
Я не так давно читав на іншому ресурсі, тріп репорт. Там дівчинка розказує як вона юзає мефедрон для сексу....
Краще б я цього ніколи не читав і не знав... І не уявляв блять.. Там такий ЖАХ описується.. Як вона клізмою мєф вводить... Обоже...
 
Та згоден...
Я не так давно читав на іншому ресурсі, тріп репорт. Там дівчинка розказує як вона юзає мефедрон для сексу....
Краще б я цього ніколи не читав і не знав... І не уявляв блять.. Там такий ЖАХ описується.. Як вона клізмою мєф вводить... Обоже...
Так також через попу юзає?
 
Потім якось скину, для загального розуміння якщо буде час, почитаєш, виявляється і таке буває..
 
Ну да, клізмою вводить.. Там ще якісь способи описує... Фу, та ну нахуй..
Там коменти ахуєвших людей, а вона на легке каже "ну от я так кайфую і живу"...
Сімпотна? 🤣

(Жартую)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Потім якось скину, для загального розуміння якщо буде час, почитаєш, виявляється і таке буває..
Почитаю
 
Всем добрый день!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну да, клізмою вводить.. Там ще якісь способи описує... Фу, та ну нахуй..
Там коменти ахуєвших людей, а вона на легке каже "ну от я так кайфую і живу"...
Интересно
Потім якось скину, для загального розуміння якщо буде час, почитаєш, виявляється і таке буває..
Скинь, почитаем.
Знаю что через кишку вещества лучше всего всасуются или быстрее. Когда-то читал тут на Лабе.
 
Круто! Мне понравилось!!!
Багато дописів, нотаток, віршів втратив із потопленням телефону..
Але нічого, я вже змирився, докуплю щось нове, а решта вже якось само собою здобудеться.
 
Как хорошо быть трезвым, но так скучно!
 
Давиш на больне... Я вже кілька годин стримуюсь щоб не нити ахахха)
Да не, просто есть много разного чтобы вьебать и кайфануть, но сдерживаю себя. Но ещё думаю может хоть курнуть.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу