Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

а я приболела, замёрзла, забыв кофту на днях, второй день с температурой валяюсь.
Чайок, імбир, лимон - і виздоровлюй😌
Зараз погодка обманчива уже, трішки продує і все, потім вигрібаєш..
 
Нарешті докотився додому.
Хотілось уже ось такої погоди похмурої, але якось із цим відчув сьогодні прихід похмурого настрою, якось під обід накопичилось наче, і зараз прийшов додому - похмуро піздєц, хоча день взагалі на лайті був по факту.
 
Ні, вихідний. Та трохи варений. Щось витрати ростуть. Забиваю голову як більше заробляти.

А ти як зараз? Смакуєш післясмак від своїх пригод?
В тебе ще й дитина, мені не зрозуміти я гадаю..

Та куди там. Насмакувався вдосталь вчора, від обіду до вечора скучно провів день, сьогодні уже пів дня по справах відкатав..
 
В тебе ще й дитина, мені не зрозуміти я гадаю..
Все попереду)
Коли були самі з дружиною то фінансові питання не турбували)
Та куди там. Насмакувався вдосталь вчора, від обіду до вечора скучно провів день, сьогодні уже пів дня по справах відкатав..
Чим найближчим часом плануєш тріпувати?
 
Все попереду)
Коли були самі з дружиною то фінансові питання не турбували)

Чим найближчим часом плануєш тріпувати?
Поки тверезість до середини місяця. Далі в планах є певний експеримент із Мдма, а потім із мефом. Дещо придумав, хочу спробувати. Тоді по факту уже і поділюсь що ж такого я напридумував)
 
всем привет)


охуеть, ну даёшь!
Повідомлення об'єднано автоматично:


после курса амитириптилина д-мет прям охуеть как штырит)))

д-мет, когда дофамин раскручиваешь, эйфорит охуенно, а серотониновый бустер это мдма.
МДМА - бустером хорошо, но и имеет свои минуса, и температура тела сильно растёт , потеешь как в бане. Мажет иногда по другому. Но флуоксетин так как я его разогнал - сильнее и дольше эффект. Но никому не советую повторять мой эксперимент.
а я приболела, замёрзла, забыв кофту на днях, второй день с температурой валяюсь.
Это всё шишки виноваты, иммунную систему организма нагружают)) ;)
Выздоравливай подружка, как лечится ты и сама тут лучше всех знаешь, а вот шишки пока не кури несколько дней, вот сейчас я серьезно!!!
 
Поки тверезість до середини місяця. Далі в планах є певний експеримент із Мдма, а потім із мефом. Дещо придумав, хочу спробувати. Тоді по факту уже і поділюсь що ж такого я напридумував)
Цікаво)
 
Поки тверезість до середини місяця. Далі в планах є певний експеримент із Мдма, а потім із мефом. Дещо придумав, хочу спробувати. Тоді по факту уже і поділюсь що ж такого я напридумував)
МДМА з мефом - не то пальто. Одно другое перебивает, можешь и не пробовать. Амф с мефом ещё пойдёт.
 
МДМА з мефом - не то пальто. Одно другое перебивает, можешь и не пробовать. Амф с мефом ещё пойдёт.
Ні ні, я мішати не буду. Просто для себе певний експеримент хочу провести, я за останній тиждень зїв 0.6 мдма, а потім 1 мефу. Вчора дещо прийшло в мою голову, і хочу попробувати. Спочатку з Мадам, а потім з мефом.
 
З таким успіхом можна і Дмет з амфом галімим змішати ахахаха, і загнатись попаятись😁😂
 
Ні ні, я мішати не буду. Просто для себе певний експеримент хочу провести, я за останній тиждень зїв 0.6 мдма, а потім 1 мефу. Вчора дещо прийшло в мою голову, і хочу попробувати. Спочатку з Мадам, а потім з мефом.
Экспериментатор!!!
Пробуй , но только с реальной мадам (женщиной), а то вижу тебе уже скучно :ROFLMAO: ;):)
 
Скучно скучно... Іноді прям піздєц, якщо бути відвертим..
Не знаю що тобі й порадити.
Як кажуть коли скучно заведи собі коханку крім коханої жінки. Якщо ще скучно, то заведи ще одну. Тоді вони тобі скучати не дадуть. :ROFLMAO:
 
Не знаю що тобі й порадити.
Як кажуть коли скучно заведи собі коханку крім коханої жінки. Якщо ще скучно, то заведи ще одну. Тоді вони тобі скучати не дадуть. :ROFLMAO:
Вже рік часу - якось не до коханої жінки.. "Розслабитись" є з ким, а от серйозного мені поки не потрібно. Поки що, але наразі точно ні.
Я спочатку думав просто прикол тягне
Ну це потрібно екстра майстерно тягнути прикол, але щоб в прямому сенсі - воно ж немає сенсу. Це попайка серйозна... Але ж він ще юний, наче, судячи по почерку.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу