Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

ууу, та я сам чет хочу но не хочу
 
Найбільше від мефу.
Але раніше Д-мет однозначно.
Я когда-то две недели пил флуоксетин, насыщал организм ( подготавливал), а потом когда уже чувствовал серотонин курил Д-мет. Эйфория ебашит сумасшедшая, куда там мефу браться. Но нужно с умом, чтобы не загнаться, а то можно словить серотониновый синдром.
 
Я когда-то две недели пил флуоксетин, насыщал организм ( подготавливал), а потом когда уже чувствовал серотонин курил Д-мет. Эйфория ебашит сумасшедшая, куда там мефу браться. Но нужно с умом, чтобы не загнаться, а то можно словить серотониновый синдром.
Таки да, якщо ти добре відновлений - то обережне юзання Д-мету - ультра топ.
 
Таки да, якщо ти добре відновлений - то обережне юзання Д-мету - ультра топ.
Ти не зрозумів, - Флуоксетин - має дію зворотнього захвату серотоніну. Ти як під коксом, щось похоже є. А Д-мет - більше дофаиінова тяга, а разом дають приємний і потужний ефект.
 
Ти не зрозумів, - Флуоксетин - має дію зворотнього захвату серотоніну. Ти як під коксом, щось похоже є. А Д-мет - більше дофаиінова тяга, а разом дають приємний і потужний ефект.
Як у тебе зараз з серотоніном та іншим? Щось п'єш коли не юзаєш чи ні?
 
Мефедрон - вивільняє два зразу, і серотоніну і дофамін.
 
Як у тебе зараз з серотоніном та іншим? Щось п'єш коли не юзаєш чи ні?
П'ю постійно, і вітаміни і мінерали,і луги. Магній постійно. Хочу докупити 5-нтр, . Відчуваю нехватку.

Мікс Флуоксетин і Д-мет, - це дуже мощний мікс. І небезпечний. Я був загнався почав пити Флуоксетин по пару раз в день і курити по 5 раз за добу . Давай більше і більше. Було дуже охуєзно.
Потім спіймав серотоніновий синдром. І охуїв в повному смислі цього слова. Вже даже нічого не вживав і мене цілий день так піздовало що аж за багато, не знав як витримати . Аж занадто, воно виділяє сиротонін само , тобі від того що піздато - аж хуйово. Після цього зав'язав з таким неконтрольованим вживанням. Так можна під кайфом і померти.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу