Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Неожиданно)
 
П'ю постійно, і вітаміни і мінерали,і луги. Магній постійно. Хочу докупити 5-нтр, . Відчуваю нехватку.

Мікс Флуоксетин і Д-мет, - це дуже мощний мікс. І небезпечний. Я був загнався почав пити Флуоксетин по пару раз в день і курити по 5 раз за добу . Давай більше і більше. Було дуже охуєзно.
Потім спіймав серотоніновий синдром. І охуїв в повному смислі цього слова. Вже даже нічого не вживав і мене цілий день так піздовало що аж за багато, не знав як витримати . Аж занадто, воно виділяє сиротонін само , тобі від того що піздато - аж хуйово. Після цього зав'язав з таким неконтрольованим вживанням. Так можна під кайфом і померти.
Цікавий досвід, я флуоксетин не пив.

А от 5-htp пив раніше, і також планую докупити.
 
Так то зараз курси стабільно - вітаміно-мінеральні комплески, Єжовік і ще пару добавок цікавих.
 
Цікавий досвід, я флуоксетин не пив.

А от 5-htp пив раніше, і також планую докупити.
Флуоксетин від прийому однієї таблетки нічого такого не відчуєш. Він діє накопичувально, того я спочатку його дві неділі пив - так як книжка пише, а тоді тільки почав міксувати.
Певний термін часу було все супер, просто ця наркоманська тяга що тобі все мало і хочеться ще і більше. Вот таке неконтрольоване вживання й призводить до наслідків. Треба все робити з головою.
 
Флуоксетин від прийому однієї таблетки нічого такого не відчуєш. Він діє накопичувально, того я спочатку його дві неділі пив - так як книжка пише, а тоді тільки почав міксувати.
Певний термін часу було все супер, просто ця наркоманська тяга що тобі все мало і хочеться ще і більше. Вот таке неконтрольоване вживання й призводить до наслідків. Треба все робити з головою.
Все вірно бро, по останній цитаті ти правий. З головою головне - що досить не просто, контроль дуже легко втратити.
 
Все вірно бро, по останній цитаті ти правий. З головою головне - що досить не просто, контроль дуже легко втратити.
Так отож, так тяжко контролювати себе коли хочеться ще, і ти знаєш що є ще!
 
Так отож, так тяжко контролювати себе коли хочеться ще, і ти знаєш що є ще!
А ще ж дозування підвищуєш, бо хочеш більше ефекту, а з накопиченням тільки потім гірше гірше виходить
 
Яка у вас погодка, народ?
У нас скоро задощить😍
 
всем привет)

Бо я не перечитував ще, пропустив останні ±150 флуду.
Бля, кароче втопив вчора телефон у басейні, якось спочатку похуй було, а потім як приунив😅😂😂
охуеть, ну даёшь!
Повідомлення об'єднано автоматично:

П'ю постійно, і вітаміни і мінерали,і луги. Магній постійно. Хочу докупити 5-нтр, . Відчуваю нехватку.

Мікс Флуоксетин і Д-мет, - це дуже мощний мікс. І небезпечний. Я був загнався почав пити Флуоксетин по пару раз в день і курити по 5 раз за добу . Давай більше і більше. Було дуже охуєзно.
Потім спіймав серотоніновий синдром. І охуїв в повному смислі цього слова. Вже даже нічого не вживав і мене цілий день так піздовало що аж за багато, не знав як витримати . Аж занадто, воно виділяє сиротонін само , тобі від того що піздато - аж хуйово. Після цього зав'язав з таким неконтрольованим вживанням. Так можна під кайфом і померти.
после курса амитириптилина д-мет прям охуеть как штырит)))

д-мет, когда дофамин раскручиваешь, эйфорит охуенно, а серотониновый бустер это мдма.
 
У нас хмарно цілий день, капнуло трішки годину-дві назад, десь під 6 може нарешті поллє, нарешті повітря свіже не тільки вночі)
а я приболела, замёрзла, забыв кофту на днях, второй день с температурой валяюсь.
 
Вечірнє місто... Кочусь в пробці, стабільність😁
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу