Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

+13 было позавчера, когда я в футболке и джинсах в дырках домой возвращалась, вот и результат. Сейчас мужа собаку выгуливать приехала, утеплилась.
А мне говорила алергия у тебя, или ковидом в транспорте опять заразилась...
 
Продуктивного дня бажаю усім, і собі в тому числі. 😎

Набрати розгін з 6 ранку ✅
 
Налаштовуємось на гуд дей, браття та сестри по речовинах😁
 
Тисну руку🤝
Незнаю як у тебе, я уже повний газ по роботі😁
Вдало використав останні теплі дні, від суботи по вчора, тепер треба попрацювати.
Я зараз виїжджатиму на працю. Сьогодні їду на велосипеді, в якості ранкової зарядки 💪
 
Я зараз виїжджатиму на працю. Сьогодні їду на велосипеді, в якості ранкової зарядки 💪
Погода позволяє? Я на машині, змушений бо трішки приходиться поїздити на протязі дня. Не впевнений що виїхав би на велику в таку "сирість", АЛЕ якщо б їхав з точки А в точку Б зранку, якщо робота в одному місці, і потім так само ± назад - їхав би тоді великом👌
 
Погода позволяє? Я на машині, змушений бо трішки приходиться поїздити на протязі дня. Не впевнений що виїхав би на велику в таку "сирість", АЛЕ якщо б їхав з точки А в точку Б зранку, якщо робота в одному місці, і потім так само ± назад - їхав би тоді великом👌
У нас сьогодні тепло і ясно. З точки А в точку Б їхатиму)
 
Я дивлюсь MDMA і MDE по реагентам не відлічиш(

Хіба MDA
Хочеш мадам, і хвилюєшся що буде підмішано? В кристалах я гадаю не сильно можна сумніватись, на відміну від XTC, де вказують 270-280 мг MDMA, а по факту там можна зустріти мішаний сюрприз)

Хоча і кристалу у нас вибору не дуже прям багато, особливо якісного
 
Останнє редагування:
Всем доброе утро! Как вы?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу