Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Ну я зараз на основому, нічого страшного, лише шкода втраченого контенту, галереї, а ще вірші були там, ладно старі, там новий писався, а я так покуражився за ці дні що трохи повилітало з голови усе..
Понимаю, у меня не так давно, всю галерею за годы накопленные, ничего не стало (
Обидно (
 
Понимаю, у меня не так давно, всю галерею за годы накопленные, ничего не стало (
Обидно (
Лишній привід мати "облако"..
Завжди про це казав, але сам з тим девайсом ось і проїбався..)

Як твій день минув? Чим цікавим займалась?
 
круть
сижу наелся
иду спать наверное ибо нехуй делать
настроения нет
 
Лишній привід мати "облако"..
Завжди про це казав, але сам з тим девайсом ось і проїбався..)

Як твій день минув? Чим цікавим займалась?
+++
День прошел обычно, приготовила, поели с мужем, найду что посмотреть, и буду засыпать)) а у тебя?
 
Колыбельная))
Заранее 💫
 
+++
День прошел обычно, приготовила, поели с мужем, найду что посмотреть, и буду засыпать)) а у тебя?
Повернувся в обід додому тільки, ще в суботу ввечері виїхав з френдами за місто. Там куражився, своєрідно)
А так то чілив до 7, приготував вечерю, вже на фоні щось балакає мені JBL+планшет, заскочив сюди щось построчити і мабуть уже лягати спати...
Скучно все до банальності))
 
Повернувся в обід додому тільки, ще в суботу ввечері виїхав з френдами за місто. Там куражився, своєрідно)
А так то чілив до 7, приготував вечерю, вже на фоні щось балакає мені JBL+планшет, заскочив сюди щось построчити і мабуть уже лягати спати...
Скучно все до банальності))
На лабе всё по улиточному)
Хороший день у тебя был)
 
Колыбельная))
Заранее 💫
Ахахаха, я іноді дивуюсь як таке мимо мене проходить 😂 Колыбельна - ТОП, я вже під покривальцем автоматично опинився😁😁😁
На лабе всё по улиточному)
Хороший день у тебя был)
Завтра буде більш насичений день, різні справи і задачі. Можливо розженем якийсь флуд трішки)
 
Добрий вечір тобі, Пане Господарю
 
Доброго ранку і вдалого дня вам, потужний народе😎😁
 
Та я як відійшов, і викупив скільки там всього, хоч і він був таким більше фановим, але саме на ньому зберігалось багато унікальностей, я його ще в Грузії купував)
Яка модель?
 
Всем доброе утро! Небольшая задержка получилась. Вот результат утреннего прокрута. Ищем победителя!
1000005209.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Что за сладостиии😻😍🔥 скучаю по своим)
Поздравляю! Жду вас в личные сообщения)
 
и как всегда тишина после прокрута
 
Ну что товарищи, продолжаем дальше.
 
Ребят, кто здесь есть, эйфория от какого вещества вам нравится более всего?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу