Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Всем доброго утра!
 
Як справи, народ?) суботній чілл?)
ох, канна-печенье в комбо с ваксом дают невероятно интересный психоделический эффект. Прям новые горизонты
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всем доброго утра!
доброго бодрого
Повідомлення об'єднано автоматично:

Курю ранкову цигарку, двічі прокидався посеред ночі..
Всім гарного недільного дня🙌
я тоже проснулась сегодня ночью разок чисто водички попить
 
ох, канна-печенье в комбо с ваксом дают невероятно интересный психоделический эффект. Прям новые горизонты
А я вчора цілий день випивав різні смачні "нульовки" смакові - гаражі "0" малина/лайм/грейпф, забугорні всілякі, звісно забагато сильногазованих напоїв як на одну добу, але разок за день вирішив розпробувати усі))
 
А я вчора цілий день випивав різні смачні "нульовки" смакові - гаражі "0" малина/лайм/грейпф, забугорні всілякі, звісно забагато сильногазованих напоїв як на одну добу, але разок за день вирішив розпробувати усі))
и какой по итогу самый вкусный?
 
и какой по итогу самый вкусный?
Гараж лайм, головне охолодженим їх пити. Решта також смачненькі.
Ще прикольний був забугорний, назву забув, він з манго був.
Оооо, а ще Шейк 0 грейпфрут, супер класний!!
 
А я решил вчера всё таки не марафонить, и вечером лёг спать . И ни разу не просыпался , спал до утра как убитый!
Хороше рішення, а так би замарафонив на неділю сьогоднішню, завтра би відходив скоріш за все, початок тижня - мабуть не дуже було б)
Хоча не так давно ще, я сам марафонив навіть зачіпав робочі дні, і це вже був стан не дуже насправді
 
Хороше рішення, а так би замарафонив на неділю сьогоднішню, завтра би відходив скоріш за все, початок тижня - мабуть не дуже було б)
Хоча не так давно ще, я сам марафонив навіть зачіпав робочі дні, і це вже був стан не дуже насправді
Амф - это не то вещество на котором бы хотелось долго марафонить.
 
Хоч 300 доб'ємо цікаво сьогодні, чи ні?)
Амф - это не то вещество на котором бы хотелось долго марафонить.
Таки да. Якщо ти уже з толлером, і стажем - то я це розумію. Не хочеться..
 
так и есть
 
БпЛА вночі атакували дві російські ГРЕС: Каширську в Московській області та Конаковську в Тверській області, також було атаковано московську НПЗ
 
БпЛА вночі атакували дві російські ГРЕС: Каширську в Московській області та Конаковську в Тверській області, також було атаковано московську НПЗ
Бачив зранку відео. Гозорозподільчу нехуйово атакували, решта легенько покоцали, але "путь проложен" це вже добре
 
Не звик я так рано вставати.
Прикінь біля мого дому стоїть церква, і я там ні разу ще не був.
Часто б'ють в дзвони?)

Церква - це діло кожного.
Я не відвідую, тільки коли у Грузії жив тоді частенько був.
Вірити - вірю. Без церкви можна обійтись як на мене.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу