Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Виходячи з наших можливостей - типу "мощно". Але це поки не порівняти з тим, як нас їбуть по авіації/ракетах. Бпла добре зарекомендували себе, але їх має бути більше.
 
Виходячи з наших можливостей - типу "мощно". Але це поки не порівняти з тим, як нас їбуть по авіації/ракетах. Бпла добре зарекомендували себе, але їх має бути більше.
ну типу потужно
 
Коли якесь церковне свято, то б'ють як положено. А так тільки в неділю. Я вже і не помічаю. Звик.
У мене поруч 2 церкви, одна ближче, інша велика трішки дальше.
Буває потужні мелодії награють тими дзвонами))
 
Я спорт люблю дивитися ( різний).
Зараз дивлюся Параолімпіаду!
 
Я спорт люблю дивитися ( різний).
Зараз дивлюся Параолімпіаду!
Наші молодці, набирають медалі. До речі, наші українці останні параолімпіади займали хороші місця і багато медалей
 
Гараж лайм, головне охолодженим їх пити. Решта також смачненькі.
Ще прикольний був забугорний, назву забув, він з манго був.
Оооо, а ще Шейк 0 грейпфрут, супер класний!!
ага, буду знать, я люблю безалкоголки разные
 
Я спорт люблю дивитися ( різний).
Зараз дивлюся Параолімпіаду!
не могу смотреть на инвалидов без слёз
Повідомлення об'єднано автоматично:

А я решил вчера всё таки не марафонить, и вечером лёг спать . И ни разу не просыпался , спал до утра как убитый!
доброе утро, молодца! А у меня муж уже с утра тгк крисы пыхтит)
 
Шейк 0 точно вартий уваги. Гаражі смачні, а ще якщо є можливість оглянути вітрини в великих маркетах на забугорні - також цікаві.
я просто никогда в сторону нулёвок не смотрела, выбирала в другом отделе всякие Чупа Чупс и Dr.Pepper
ну и лимонады
 
я просто никогда в сторону нулёвок не смотрела, выбирала в другом отделе всякие Чупа Чупс и Dr.Pepper
ну и лимонады
Ну ДрПеппер це класс😊😉

Бо я останні 2 місяці дуже багато енергетиків пив, всі розпробував - воно того не варте, багато їх не можна.
 
спорт или сорт, вот в чем вопрос
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу