Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

уже в магаз сходила, нет свет, тревога, ничего нового, обломки в моём районе где-то упали
Підари все частіше б'ють по будинках в прифронтових містах і не тільки... Ждуни/агентура зливають все що можливо, треба бути обережними все рівно, але коли балістика я хуй знає як відреагувати за 2-3хвилини...
 
Підари все частіше б'ють по будинках в прифронтових містах і не тільки... Ждуни/агентура зливають все що можливо, треба бути обережними все рівно, але коли балістика я хуй знає як відреагувати за 2-3хвилини...
в Киеве сбивают всё Патриотами, но обломки конечно падают. Область потерпает тоже, потому я что-то не рвусь на дачу, у меня обломок ракеты упал на территории участка в метре от дядиного дома, забора три секции меняли, берёза, которую дядя спилить хотел остановила прямо перед домом, как будто аккуратно кто-то положил, а не упало. Зимой. мы охуели, на дачах ни разу не падало ранее, а это был первый. Потому пусть на даче тусит дед
 
Останнє редагування:
в Киеве сбивают всё Патриотами, но обломки конечно падают. Область потерпает тоже, потому я что-то не рвусь на дачу, у меня обломок ракеты упал на территории участка в метре от дядиного дома, забора три секции меняли, берёза, которую дядя спилить хотел остановила прямо перед домом, как будто аккуратно кто-то положил, а не упало. Зимой. мы охуели, на дачах ни разу не падало ранее, а это был первый. Потому я что-то не рвусь на дачу пока что
Ну по області ми розуміємо з тобою, чому луплять + по області ППО..

Мені зараз канешно дуже легко розказувати зі Львова про такі речі.. Але я за час війни багато де "побував" на Сході, Півдні..
 
Ну по області ми розуміємо з тобою, чому луплять + по області ППО..

Мені зараз канешно дуже легко розказувати зі Львова про такі речі.. Але я за час війни багато де "побував" на Сході, Півдні..
я тоже бывала и в Умани, и в Одессе, и в Краматорске
 
Ну шо, Король поки може зменшити кількість таблеток, і узбогоїтись. Поки)))
А Принц... А Принцу похуй, якшо він навіть на матчі зараз, то після полетить у США, і в хуй не подує)))
 
Мені здається Словаки проїбали своє щастя!:cautious:
Таки да... Бля дивився до 90 хвилини чотко, а тепер піздєц лагі. Світла нема з початку матчу, роздавав Київстар на планшет, а тепер ні Київ ні Водафон сука не стягує, я хуєю з такого переляду екстра таймів..
 
Таки да... Бля дивився до 90 хвилини чотко, а тепер піздєц лагі. Світла нема з початку матчу, роздавав Київстар на планшет, а тепер ні Київ ні Водафон сука не стягує, я хуєю з такого переляду екстра таймів..
Співчуваю(.
Якщо вдруг дійде до пенальті, то я тобі скажу))
 
Співчуваю(.
Якщо вдруг дійде до пенальті, то я тобі скажу))
Та я викручуюсь, враховуючи шо то кінець майже, на ютубі увімкнув аудіотрансляцію, чисто дослухати..
На 144 якість, бо треба тільки звук, лагів нема😁😁
 
Теперь можно попить чаю, и смотреть как Грузины будут ламать Испанцев.:ROFLMAO:
Блять, може вилізти на дах, ловити інет получше, я незнаю, ну шо за дрочь.. Ютуб 360 тягне, а Мегого на 320 ніхуя... Все через те що трансляція, сука...
 
Блять, може вилізти на дах, ловити інет получше, я незнаю, ну шо за дрочь.. Ютуб 360 тягне, а Мегого на 320 ніхуя... Все через те що трансляція, сука...
Свет со скольки до скольки отключают?
 
Назад
Зверху Знизу