Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Теперь можно попить чаю, и смотреть как Грузины будут ламать Испанцев.:ROFLMAO:
я бы посмотрела, ну сча, я почти дома
Повідомлення об'єднано автоматично:

ну это ор))
 
На Западной Украине завтра передают дождь и грозу после обеда, а в Киеве и обл. будет жарко, как у нас сегодня . Заряжайте вентиляторы, аккумуляторы, бо жарко пипец. Сука час ночи , а в хате жарко, и у меня первый этаж. На последних этажах - там пизда полная!!!
 
На Западной Украине завтра передают дождь и грозу после обеда, а в Киеве и обл. будет жарко, как у нас сегодня . Заряжайте вентиляторы, аккумуляторы, бо жарко пипец. Сука час ночи , а в хате жарко, и у меня первый этаж. На последних этажах - там пизда полная!!!
ХІба на вечір очікуєм доща, хз хз, буде видно..
 
комбіновано: сухий для чуттєвого травлення ( Royal Canin 33) і різний мокрий, ну і ще смаколики.
Також, м'ясо. Телятина яблоко або качалка, куряче філе, їм сире подобається, тому я спочатку роблю швидку заморозку, щоб вбити гельмінтів, якщо ті присутні в м'ясі, а потім розморожую і нарізаю.

На вулицю безпритульним купую Фріскас і Віскас, мяу та 4 лапи сухий
пощастило)
 
Доброго ранку! Навзаєм!
Як днюха пройшла?!
Все супер по суті, по домашньому влаштував, наготував, дещо замовив, кума любить суші, мусив уважити))) Вимкнення світла не повпливало на саме святкування аж ніяк.
Спокійно, культурно, я задоволений
 
Все супер по суті, по домашньому влаштував, наготував, дещо замовив, кума любить суші, мусив уважити))) Вимкнення світла не повпливало на саме святкування аж ніяк.
Спокійно, культурно, я задоволений
добре, що все пройшло ок без суперечок і кулачних боїв)))
 
добре, що все пройшло ок без суперечок і кулачних боїв)))
Якось оминуло, просто оточували тільки близькі, які максимум іноді посперечались на дурні навколополітичні теми, будучи уже трішки під градусом) І то дійшовши до спільного висновку, що пішли вони всі наЙух, ця тема швидко улетучивалась😁😁😁
 
Якось оминуло, просто оточували тільки близькі, які максимум іноді посперечались на дурні навколополітичні теми, будучи уже трішки під градусом) І то дійшовши до спільного висновку, що пішли вони всі наЙух, ця тема швидко улетучивалась😁😁😁
у меня тема эта устроила пиздец в апреле на поминальном обеде, потому что я сказала о том, что "патриотизм" мне неведом, так как у меня нет национальной идентичности, во мне 4 крови намешано, потому я ощущаю себя в равной степени, как украинкой, так и грузинкой, и кацапкой. Как бы мне это нравилось или не нравилось, но я во всех трёх свой среди чужих и чужой среди своих. Потому как есть ещё и цыганская кровь. И моей вины ж нет в том, что предки намудрили с этими смешиваниями несмешиваемого.
 
у меня тема эта устроила пиздец в апреле на поминальном обеде, потому что я сказала о том, что "патриотизм" мне неведом, так как у меня нет национальной идентичности, во мне 4 крови намешано, потому я ощущаю себя в равной степени, как украинкой, так и грузинкой, и кацапкой. Как бы мне это нравилось или не нравилось, но я во всех трёх свой среди чужих и чужой среди своих. Потому как есть ещё и цыганская кровь. И моей вины ж нет в том, что предки намудрили с этими смешиваниями несмешиваемого.
Знаючи такий факт про тебе, не розумію тоді для чого кіпішувати, якщо це є твоє усвідомлення та розуміння, як та ким ти себе відчуваєш.
Але ж "нам" - в загальному, українцям потрібно ж бляха пиль піднімати на патріотичну тему, на рівному місці. 😁
 
Сейчас как раз такой момент, что не жарко. Думаю чем заняться.
 
Назад
Зверху Знизу