Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Сейчас как раз такой момент, что не жарко. Думаю чем заняться.
Згоден, погодка має бути норм, у нас трішки попарить, пізніше очікується гроза. Наступні дні повинні бути без парілки, і це радує.
 
Згоден, погодка має бути норм, у нас трішки попарить, пізніше очікується гроза. Наступні дні повинні бути без парілки, і це радує.
Це на всій Західній Україні так має бути. Надіюсь так і буде!
 
До часу ночі це була повна мінджя))
Бро, от серйозно, з мене текло наче з сучки до 1 ночі, світла не було, вікно навстіж ніхера не рятувало, я заздалегідь вентилятор увімкнув щоб коли світло дадуть - херачив на мене.
Бо то жопа повна була)
 
Знаючи такий факт про тебе, не розумію тоді для чого кіпішувати, якщо це є твоє усвідомлення та розуміння, як та ким ти себе відчуваєш.
Але ж "нам" - в загальному, українцям потрібно ж бляха пиль піднімати на патріотичну тему, на рівному місці. 😁
та у меня мама жертва украинского ИПСО
Повідомлення об'єднано автоматично:

Згоден, погодка має бути норм, у нас трішки попарить, пізніше очікується гроза. Наступні дні повинні бути без парілки, і це радує.
+32 в тени заказывали? нет? а не їбе!)
 
Такс, чергу відключень скасовано до 16:00. Гуд ньюз, хоча там де я зараз похеру мальоха, WiFi працює і без енергії)
 
Такс, чергу відключень скасовано до 16:00. Гуд ньюз, хоча там де я зараз похеру мальоха, WiFi працює і без енергії)
это потому, что мне 40 минут назад отключили. А где ты блин смотришьинфу по этому вопросу? на сайте ясно нихрена не ясно
 
Добрий ранок)
вентилятор в кожен дім
 
Часік в радость, вентілятор в сладость😁
ще дощ не впалив ?
ту ткажуть в середу має бути - а зараз треба третій раз вийти на 1км туда назад і я вже аж почав шукати відмазки, чому не треба, бо так пече)
 
Назад
Зверху Знизу