Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Вот ти наприклад зробив місяць перерву, потім скільки днів юзаєш?
1-3 дні

Ну не, один день це я щось спиздів, два дні всередньому, іноді три.
Такий інтервал уже тримаю стабільно не перший місяць.
Іноді було, що інтервал скорочував, до 2 тижнів.
 
Останнє редагування:
Ага, понятно.
Как там вчера отдохнула чуток? Жарко было?
не жарко, на удивление.
Отдохнула отлично, встретила кучу друзей из драм-тусовки, которых давно не видела, потанцевали, диджеи раздали на отлично. Кайфанула
Повідомлення об'єднано автоматично:

1-3 дні

Ну не, один день це я щось спиздів, два дні всередньому, іноді три.
Такий інтервал уже тримаю стабільно не перший місяць.
Іноді було, що інтервал скорочував, до 2 тижнів.
я не могу юзать эпизодически, мне проще вообще не юзать феники, да и одной дозы 2С-i хватило, чтоб оскому сбить на полгода))))
 
я не могу юзать эпизодически, мне проще вообще не юзать феники, да и одной дозы 2С-i хватило, чтоб оскому сбить на полгода))))
Ну я поки дійшов до таких таймінгів, з марафонів зліз благо. А щоб взагалі не юзати, ну поки це не про мене...)
 
Ну я поки дійшов до таких таймінгів, з марафонів зліз благо. А щоб взагалі не юзати, ну поки це не про мене...)
ну я торчать заебалась, траву курю, но и с ней как бы частить неохота совсем
 
ну я торчать заебалась, траву курю, но и с ней как бы частить неохота совсем
Ну у тебе досвід нехілий.. Тому це більш менш зрозуміло.
Я шалено марафонив до реабілітації. Рахуй 2 роки протримався. Далі почав юзати, але набагато рідше, зовсім інший підхід.
А зараз взагалі, рідше і рідше..
Не виключаю такий факт, що момент повного відказу наступить раніше, ніж я думаю
 
Ну у тебе досвід нехілий.. Тому це більш менш зрозуміло.
Я шалено марафонив до реабілітації. Рахуй 2 роки протримався. Далі почав юзати, але набагато рідше, зовсім інший підхід.
А зараз взагалі, рідше і рідше..
Не виключаю такий факт, що момент повного відказу наступить раніше, ніж я думаю
якість ПАР знижується, тому вірогідність того, що ти просто не будеш отримувати задоволення від вживання, дуже висока.
 
якість ПАР знижується, тому вірогідність того, що ти просто не будеш отримувати задоволення від вживання, дуже висока.
Так і є, я також такої думки.
Та й поторчав я вже достатньо як для себе, не сказав би що дуже прям задоволення отримую. Да, яке не яке отримую, навіть при тому, що звик до шлейфів відходів і так далі, все більше приходжу до того, що повна чистота буде найкращим варіантом.
 
В цих словах правда, хоть гірка но правда.
мы счастливые люди, ведь вся наша молодость прошла с норм наркотой))))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так і є, я також такої думки.
Та й поторчав я вже достатньо як для себе, не сказав би що дуже прям задоволення отримую. Да, яке не яке отримую, навіть при тому, що звик до шлейфів відходів і так далі, все більше приходжу до того, що повна чистота буде найкращим варіантом.
кожний приходить до цього, але краще самому зрозуміти, що до чого, ніж втратити здоров'я і тому вимушено відмовлятись від наркотиків.

Хух, мої речі вже вдома))))
 
мы счастливые люди, ведь вся наша молодость прошла с норм наркотой))))
Повідомлення об'єднано автоматично:


кожний приходить до цього, але краще самому зрозуміти, що до чого, ніж втратити здоров'я і тому вимушено відмовлятись від наркотиків.

Хух, мої речі вже вдома))))
"Краще самому зрозуміти" 👍👍👍

У тебе переїзд був?) Не було кому помогти зі всіма речима, чи місця не вистачало?
 
"Краще самому зрозуміти" 👍👍👍

У тебе переїзд був?) Не було кому помогти зі всіма речима, чи місця не вистачало?
Да, переезд давно уже был, но вещи забрать надо было из квартиры мужа.

как это не было кому?
EbyVedmy666 мне помог)))
 
Нет, забираю свои вещи от Паралона, а он теперь живёт в казарме, потом на боевое слаживание и на ноль.

Мои вещи должны быть у меня, заодно ребятам озонатор подгоню, воду очищать,но они ещё об этом не знают))))
уже знают. спасибо)))))
Повідомлення об'єднано автоматично:

так что нас останавливает добить 5 к?
отсутствие света меня лично останавливает
 
Назад
Зверху Знизу