Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Яка душевна історія... ♥️♥️ Ну це любов, не інакше..

Ось моя.... Останнє фото перед присипкою... Кілька днів до 15 років не дожила... У лютому цього року..
гарна. Моїм хлопцям по 10 рочків зараз, ну одному трохи менше, не знаю скільки точно. Треба брати тваринок,їх багато і всі хочуть любов як дарувати, так і давати
Повідомлення об'єднано автоматично:

Матч прервали из за дождя и молний))
вечеринку тоже прерывали из-за тревоги, благо ненадолго
 
Треба брати тваринок,їх багато і всі хочуть любов як дарувати, так і давати
Вже думаю от з Харківщини кішечка маленька є, 4міс., врятували з Вовчанська
Нехай мої вдома нарешті рішаться, а то сумують досі..
 
Вже думаю от з Харківщини кішечка маленька є, 4міс., врятували з Вовчанська
Нехай мої вдома нарешті рішаться, а то сумують досі..
я поки не взяла старшого, дуже було боляче, тож треба брати
 
я поки не взяла старшого, дуже було боляче, тож треба брати
Ти от писала, що вуличним водичку залишаєш.
У нас по місту рідко де побачиш мисочки з водичкою, це ж не мурашник Київ, а Львів, вузенькі вулички.. А зараз така спека, треба дбати про таке.
У мене біля будинку щодня гуляє компанія котів 3-4. У нас прибудинкова територія дуже гарна, багато квітів і так далі - вони собі кайфують в траві, квітах.
 
Ти от писала, що вуличним водичку залишаєш.
У нас по місту рідко де побачиш мисочки з водичкою, це ж не мурашник Київ, а Львів, вузенькі вулички.. А зараз така спека, треба дбати про таке.
У мене біля будинку щодня гуляє компанія котів 3-4. У нас прибудинкова територія дуже гарна, багато квітів і так далі - вони собі кайфують в траві, квітах.
так,треба водичка, але щоб вітром не здуло, на дні мисочок каміннячко, таке знаєш, декоративне, я виношу їм кожен день їжу і воду, воду намагаюсь двічі на день, бо своїм міняю постійно, щоб була свіжа, автопоїлка їм не сподобалась просто
 
так,треба водичка, але щоб вітром не здуло, на дні мисочок каміннячко, таке знаєш, декоративне, я виношу їм кожен день їжу і воду, воду намагаюсь двічі на день, бо своїм міняю постійно, щоб була свіжа, автопоїлка їм не сподобалась просто
Знаю за декоративне, у нас так само у дворі.

Надобраніч, та спокійної всім нам ночі!
 
🥳🥳🥳
Відчуваю себе прям уже старішим😂
 
Останнє редагування:
гарна. Моїм хлопцям по 10 рочків зараз, ну одному трохи менше, не знаю скільки точно. Треба брати тваринок,їх багато і всі хочуть любов як дарувати, так і давати
згоден з твоєю думкою, а чим годуєш?
 
Як би то кайфанути, в жару +33? Весь час хочеться в басейн, дощу, або холодний душ, бо це жопа повна
 
згоден з твоєю думкою, а чим годуєш?
комбіновано: сухий для чуттєвого травлення ( Royal Canin 33) і різний мокрий, ну і ще смаколики.
Також, м'ясо. Телятина яблоко або качалка, куряче філе, їм сире подобається, тому я спочатку роблю швидку заморозку, щоб вбити гельмінтів, якщо ті присутні в м'ясі, а потім розморожую і нарізаю.

На вулицю безпритульним купую Фріскас і Віскас, мяу та 4 лапи сухий
 
комбіновано: сухий для чуттєвого травлення ( Royal Canin 33) і різний мокрий, ну і ще смаколики.
Також, м'ясо. Телятина яблоко або качалка, куряче філе, їм сире подобається, тому я спочатку роблю швидку заморозку, щоб вбити гельмінтів, якщо ті присутні в м'ясі, а потім розморожую і нарізаю.

На вулицю безпритульним купую Фріскас і Віскас, мяу та 4 лапи сухий
Так само вуличним беру сухий, Віскас частіше, бо маю вихід, через подругу дешевше
 
Так само вуличним беру сухий, Віскас частіше, бо маю вихід, через подругу дешевше
я в zootovary.com максимальну знижку маю, а там ще й бонуска, а коли розраховуєшся Моно, то часто ще й кешбек падає
 
я в zootovary.com максимальну знижку маю, а там ще й бонуска, а коли розраховуєшся Моно, то часто ще й кешбек падає
Ну це вже приємні нюанси)

Які плани на сьогодні?
Я вже взявся з 7 за готовку, бо не зрозуміло ще що буде зі світлом толком, а треба столи накривати, клуб 27 добро пожаловать😂
 
Ну це вже приємні нюанси)

Які плани на сьогодні?
Я вже взявся з 7 за готовку, бо не зрозуміло ще що буде зі світлом толком, а треба столи накривати, клуб 27 добро пожаловать😂
С днюшкой тебя! Море здоровья океан любви, счастья до облаков и птицу удачи в руках!)
Повідомлення об'єднано автоматично:

оо, привет
 
Ну це вже приємні нюанси)

Які плани на сьогодні?
Я вже взявся з 7 за готовку, бо не зрозуміло ще що буде зі світлом толком, а треба столи накривати, клуб 27 добро пожаловать😂
С днюшкой тебя! Море здоровья океан любви, счастья до облаков и птицу удачи в руках!)
Повідомлення об'єднано автоматично:


оо, привет
привет ребзя!
присоединяюсь к поздравлениям и пожеланиям! Сбытия мечт тебе, Андрик!
 
привет ребзя!
присоединяюсь к поздравлениям и пожеланиям! Сбытия мечт тебе, Андрик!
ооо, а ты мне сегодня нужен для одного важного дела! Поможешь? Надо, чтоб ты ко мне приехал на пару часов
 
Назад
Зверху Знизу