Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

𝐁𝐋𝐀𝐂𝐊 𝐏𝐀𝐍𝐓𝐄𝐑𝐀│︎ФЛУДИЛКА С ВКУСНЯШКАМИ

Повністю згоден) але вони накурюють, ну звісно, з часом, вже не так сильно, як 1-й раз, але робочі точно) а на чуть синьки валять з банкі плотної ніхуйово навіть вже прикуреного до них)
я не пью, от слова "совсем", потому не варик. Я вообще не прикурена,у меня низкий уровень толерантности
 
Так ребята мне надо победить хотяб полтора раза(( если победы не будет то растроюсь конечно((
ну ты за меня голосовал, значит победишь, не факт, что 3 раза, но победишь
 
Так ребята мне надо победить хотяб полтора раза(( если победы не будет то растроюсь конечно((
Прікол в тому, що коли присутня хотілка перемоги то воно якось так, по різному буває. А коли відпускаєш хотілку, заходиш такій, а ти виявляється 10 $ виграв і навіть не вкурсі цього був. Якби Black Pantera не нагадала вчора я б і не знав)
 
соль горе в семье
 
Прікол в тому, що уоли присутня хотілка перемоги то воно якось так, по різному буває. А коли відпускаєш хотілку, заходиш такій, а ти виявляється 10 $ виграв і навіть не вкурсі цього був. Якби Black Pantera не нагадала вчора я б і не знав)
Також тут виграв 10 юсдт у флуді, а не знав, то мені в лс lemonchello написав, така приємна несподіванка
 
Але у Carvoeiro мабуть все по іншому) бо він в цій теми виходячи з кількості перемог явно папка (в сенсі батя))
 
Прікол в тому, що коли присутня хотілка перемоги то воно якось так, по різному буває. А коли відпускаєш хотілку, заходиш такій, а ти виявляється 10 $ виграв і навіть не вкурсі цього був. Якби Black Pantera не нагадала вчора я б і не знав)
это я так выграла 10 баксов и Glebii мне сказал об этом
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу