Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

⌬ Wellcome on the block ⌬ Умови замовлення ⌬ Асортимент та прайс ⌬

Сервис уровень , Марло респект !
 
‼️ ATTENTION ‼️

Друзі, раді повідомити, що роздріб знову працює. Готові приймати замовлення і тішити вас найкращим стаффом, як і раніше!

Telegram:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]
 
Останнє редагування:
Привет) грибы в наличии?
 
  • Вподобайка
Реакції: Chris Partlow

    Chris Partlow

    Балів: 30
    Доброго дня. Найкращі грибочки в наявності
Підтвердіть, будь ласка, контакт в ТГ, та я побіжу формувати замовлення.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
  • Вподобайка
Реакції: Chris Partlow

    Chris Partlow

    Балів: 30
    Це актуальний контакт, відписав в особисті
Підтвердіть, будь ласка, контакт в ТГ
 
Добрый день, шишки есть? какой сорт?
 
  • Вподобайка
Реакції: Chris Partlow

    Chris Partlow

    Балів: 30
    Доброго дня. Наразі уточнюйте в оператора
ще в 2020р. Брав у Марло неодноразово табли, того літа брав ЛСД , Стелс був такий, що промількнула мисиль « да ну нахуй, пусто 😨» , нещодавно познайомився з його Дметом, це щось 🫨ще плюсик за те що оплату робить строго по прайсу (ніяких доплат за Стелс, відправку, і т.д.) у Марло, завжди смачний продукт) + стільки років ідеальної праці - багато значить !
Всмисле?
Доплата за стелс є*+ 2 $ це вимушена міра, а так все ровно.
 
Зробив немаленьке замовлення, все швидко і чітко. Таких валунів (амф) ще не бачив. Травичка пахне просто вау. Затестив поки лише мєф - прекрасно. Фото валуна прикладаю :)
Марло респект, дякую!)
UPD: стелс - норм, але нічого надзвичайного + всередині замовлення було завакуумоване.
 

Вкладення

  • amph.jpg
    amph.jpg
    164.4 КБ · Перегляди: 57
Вдячність за роботу всім організаторам і учасникам даного шопу.Все так як і має бути в любому бізнесі.Видно, що люди страються і кожен на своєму місці.
Так тримати*
Вже не один раз користуюсь послугами , все завжди ровно.
Всім миру і людяності...
 
Контакти:
Telegram:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
[ вимагайте підтвердження на форумі, щоб не потрапити на фейка ]

Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]


Помічник: Chris Partlow - НЕ ПРИЙМАЄ ЗАМОВЛЕННЯ

full

full


full


full


full


full


full


full


full


full


full


2C-b.jpg


Отличный набор. 2сб и Дмет🤪 ,грибы и лсд, 😛 Кетамин и мдма 😝 КОКС бляяя 🤩🤩🤩
Вот бы у вас тут поработать 😂😂😂
 
Всем привет! Работа магазина действительно на уровне, оформление заказа настолько быстро,что на следующий день уже можно забирать заказ! Всем настоятельно рекомендую!
 
Всем привет! Работа магазина действительно на уровне, оформление заказа настолько быстро,что на следующий день уже можно забирать заказ! Всем настоятельно рекомендую!
Если забираешь в Киеве, то можно всё организовать в один и тот же день)
 
Яким чином це підтвердження вимагати?)
 
  • Вподобайка
Реакції: Chris Partlow

    Chris Partlow

    Балів: 30
    Можете запросити код в оператора, я його вам напишу в особисті повідомлення. Або навпаки - пишите мені якийсь код, я передаю його оператору. Щоби Ви знали, що контакт, якому Ви пишите, актуальний
На той неділі замовляв шш. Все добре,крім одного - якість стафу дуже низька(без семян,але пересушена,не пролікована і на запах щось між дичкою і норм станом) що мене здивувало. Колись брав у марло найкращій стаф,але в цей раз я був засмучений
 
  • Sad
Реакції: masturbinho

    Chris Partlow

    Балів: 30
    Напишіть, будь ласка, нашому оператору для вирішення питання
Велком:)
 
Після того як я залишив негативний відгук(дивіться вище)зі мною зв'язався сапорт Марло та запропонував мені звернутись до оператора - що я і зробив. Далі не буду вдаватися у подробиці,перейду до результату:мені повернули гроші. Підсумовуючи скажу - коли залишав відгук,навіть не розраховував на якісь компенсації тощо.у зв'язку з чим був сильно здивований таким ходом справ. Марло знов продемонстрував якість сервісу,респект!!!
 
Після того як я залишив негативний відгук(дивіться вище)зі мною зв'язався сапорт Марло та запропонував мені звернутись до оператора - що я і зробив. Далі не буду вдаватися у подробиці,перейду до результату:мені повернули гроші. Підсумовуючи скажу - коли залишав відгук,навіть не розраховував на якісь компенсації тощо.у зв'язку з чим був сильно здивований таким ходом справ. Марло знов продемонстрував якість сервісу,респект!!!
Ну цеж "Marlo" чоловіче)
Ну звісно бувають якісь моменти , але марло завжди на стороні клієнта* ( адекватного і нормального клієнта маю на увазі)
 
‼️ ATTENTION ‼️

Друзі, раді повідомити, що роздріб знову працює. Готові приймати замовлення і тішити вас найкращим стаффом, як і раніше!

Telegram:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]
дивлюсь серіал прослушка
Тепер я поняв звідки ви родом Нігери )
 
Отличный набор. 2сб и Дмет🤪 ,грибы и лсд, 😛 Кетамин и мдма 😝 КОКС бляяя 🤩🤩🤩
Вот бы у вас тут поработать 😂😂😂

‼️ ATTENTION ‼️

Друзі, раді повідомити, що роздріб знову працює. Готові приймати замовлення і тішити вас найкращим стаффом, як і раніше!

Telegram:
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: marlo_rc@hot-chilli.

дивлюсь серіал прослушка
Тепер я поняв звідки ви родом Нігери )
у нас тоже "Своё Кино" каждый день - хоть собственный сериал снимай 😉. Сериал - прикольный и жизненный 😀
 
Назад
Зверху Знизу