Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ухожу навсегда

Мне кажется что каждый в чем то прав, не бывает чтобы кто то был прав на 100 процентов.
 
Да кнш главное не потерять сознание в себе)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Мне кажется что каждый в чем то прав, не бывает чтобы кто то был прав на 100 процентов.
Конечно братух и никого нет без греха
Не считая детей кнш, но это только пока они дети)
 
Це суб'єктивна річ, ти не зможеш усіх поставити в ряд і вимагати від кожного однакової поведінки.
Звичайно не можу, тай не хочу. Не треба було мене чіпати просто, ось і все. А вимагати виконання правил ресурсу може будь який користувач. Наскільки я пам'ятаю то в правилах немає винятків ані для продавців, ветеранів, пенсіонерів, військових, інвалідів та будь яких інших верств населення. А отже правила одні для всіх. Я ж уже казав, якщо хтось не тягне соціум, то ізолюють ЙОГО, а не увесь соціум буде підлаштовуватися під людину яка несе негатив.
 
Звичайно не можу, тай не хочу. Не треба було мене чіпати просто, ось і все. А вимагати виконання правил ресурсу може будь який користувач. Наскільки я пам'ятаю то в правилах немає винятків ані для продавців, ветеранів, пенсіонерів, військових, інвалідів та будь яких інших верств населення. А отже правила одні для всіх. Я ж уже казав, якщо хтось не тягне соціум, то ізолюють ЙОГО, а не увесь соціум буде підлаштовуватися під людину яка несе негатив.
Я не толерую порушення правил, але будь хто, з користувачів має усвідомлювати, що він особисто бере відповідальність за те, що взаємодіє з ним. А скаржитись на подібних людей - в мене особисто викликає здивування.
 
Я не толерую порушення правил, але будь хто, з користувачів має усвідомлювати, що він особисто бере відповідальність за те, що взаємодіє з ним. А скаржитись на подібних людей - в мене особисто викликає здивування.
Особисто моя думка, що це доволі дивно в інтернеті(і не у самій чистій його частині), хтось ще має переживати за ментальне/психічне здоров'я співрозмовника.
Повідомлення об'єднано автоматично:

він особисто бере відповідальність за те, що взаємодіє з ним.
І причина для написання скарги це була його взаємодія зі мною, а не навпаки. Він сам мені відповів, публічно звинувативши мене у пиздежі. Якщо користуешься усіма бонусами форума, такими як проби, то і відплвідай по правилам як усі. Усе просто. Або лежи тихенько та лікуйся, без зайвого стресу та "нападок" від людей які не згодні цілувати "інваліда" у дупу, уж пробачте за такі аналогії
 
Останнє редагування:
Особисто моя думка, що це доволі дивно в інтернеті(і не у самій чистій його частині), хтось ще має переживати за ментальне/психічне здоров'я співрозмовника.
Це тобі допоможе в подальшому не створювати скарг. А до речі, ти сам сказав
толлерантно ставлюся, як до здорового
Але толерантність - це трохи по іншому. Це коли ти ставишся як до здорового, але можеш змінити вектор уваги, коли бачиш недоліки .
Повідомлення об'єднано автоматично:

скарги це була його взаємодія зі мною, а не навпаки. Він сам мені відповів, публічно звинувативши мене у пиздежі
Бля, серйозно ? 🤪
Повідомлення об'єднано автоматично:

Nukleon мені бляха довелось ізвіліни понапрягать раді тебя. Сподіваюсь ти своїми також напрягатимеш тепер. Не зайобуй сектантів.
 
Але толерантність - це трохи по іншому. Це коли ти ставишся як до здорового, але можеш змінити вектор уваги, коли бачиш недоліки .
Вікіпедія друже. А те що ти кажеш, як на мене знаходиться десь між "снисхождением" і "потворством". Тому що згладжуючи кути і змінюючи вектор, по суті ти створюеш йому картинку що така поведінка це ок
Screenshot_20240420_131042_com.android.chrome_edit_118031342376259.jpg
 
Вікіпедія друже. А те що ти кажеш, як на мене знаходиться десь між "снисхождением" і "потворством". Тому що згладжуючи кути і змінюючи вектор, по суті ти створюеш йому картинку що така поведінка це ок
Переглянути вкладення 8846
Ладно з цим згоден, напиздів троха. Але ж бляха ти міг послати його нахуй і більше не взаємодіяти?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я взагалі в тред залетів бо ви почали його обговорювати з мірки здорової людини, ніби він дурачок якийсь "в 30 лєт мишлєніє на 18, живьот с мамкай, і вабще не атдайот ачот сваїм дєйствіям"
 
Консилиум по Нуклеону оглашаю оконченным)
Окей сподіваюся на форумі буде менше людей його хуєсосити тепер. Nukleon вертайся в секту, вибачся перед Inkognito18 і питання сподіваюся буде закритим. Ну це вже як вирішить позивач. Давай, више нос
 
Я общался с Нуклеоном в тг. Еще одна проблема в том что у него действительно как будто низкий айкью, он сам говорил про 84. Он далеко не все понимает, через раз короче понимает как будто.
У меня нормальный ай кью. Чуть ниже нормы.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Как это я..? Разве не ты говорил, что у тебя хор в голове..? Ну вот смотри опять ты врешь всем..
Это ты говорил как раз
 
Назад
Зверху Знизу